4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

iStock Kod Rabatowy

iStock to znany na całym świecie serwis internetowy, który oferuje swym użytkownikom dostęp do setek tysięcy zdjęć, klipów, dźwięków i ilustracji wykonanych przez artystów z każdego zakątka kuli ziemskiej. Na stronie znajdują się dostępne kody promocyjne dla użytkowników serwisu iStock.

dowiedz się więcej o iStock
iStock Screenshot

Oferty iStock

„Nie przegap już żadnej promocji iStock“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Początkowo iStock był niewielkim start-upem, w którym działało zaledwie 6 osób; bardzo szybko firma podbiła nie tylko północną Amerykę, ale także cały świat. IStock został założony w 2000 r., uważanym przez wielu za przełomowy. W ciągu nieco ponad piętnastu lat firma zdołała zgromadzić wokół siebie ponad 160 000 artystów z całego świata; iStock należy jednocześnie do rodziny spółek Getty Images. Do asortymentu serwisu należą przede wszystkim zdjęcia, ilustracje, dźwięki, a także klipy wideo. Użytkownicy, którzy zakupią dany produkt, mogą go umieścić np. na swojej stronie internetowej (przy jednoczesnym przestrzeganiu praw autorskich – użytkownik nie może np. napisać, że to on jest autorem zdjęcia, ma jedynie zgodę na jego użycie).

IStock: kody promocyjne, promocje i rabaty

IStock stara się przygotowywać ofertę, która cały czas będzie atrakcyjna dla wszystkich klientów. Z tego względu użytkownicy serwisu mogą wykupić pakiety punktów kredytowych, dzięki którym będą mogli następnie pobrać wybrane filmy, zdjęcia czy grafiki. Przy zakupie pakietu klient oszczędza nawet kilkanaście procent w porównaniu do zapłaty za ten sam towar zwykłym przelewem. IStock oferuje także opcję abonamentu – użytkownik może z góry zapłacić za wybrany okres (np. miesiąc czy rok) i mieć dostęp do określonej liczby obrazów.

Serwis iStock oferuje swym klientom stałą promocję – 17% zniżki na pakiety punktów kredytowych (które można następnie wymieniać na wybrane materiały). W iStock kody promocyjne są łatwe do znalezienia – wystarczy wejść w specjalną zakładkę na stronie i sprawdzić kod.

Istock kody promocyjne – realizacja

Aby skorzystać z kodu promocyjnego zawartego na stronie, wystarczy wpisać go przy zakupie pakietu punktów kredytowych w odpowiednie, specjalne oznaczone miejsce. Ważne – kod promocyjny należy wpisać przed dokonaniem zakupu, późniejsze naliczenie zniżki jest niemożliwe.

Co znajdę w iStock?

Asortyment serwisu jest niewyobrażalnie bogaty – użytkownicy mają do wyboru setki zdjęć, ilustracji, dźwięków czy filmów. Aby poszukiwania odpowiedniego materiału były łatwiejsze, asortyment iStock został specjalnie pogrupowany; pierwszy podział obejmuje ogólne kategorie (wymienione wcześniej zdjęcia, ilustracje, filmy i dźwięki). Każda z tych kategorii jest jeszcze dodatkowo podzielona wewnętrznie – tematycznie. W zdjęciach znajdziemy zatem materiały zatytułowane „architektura”, „medyczne”, „styl życia”, „natura” czy „kobiecość”. W filmach natomiast klipy należą do kategorii takich jak „technologia”, „sport” czy „zwierzęta”. Użytkownik, który szuka bardzo konkretnego materiału, może skorzystać z podręcznej wyszukiwarki wyświetlonej nad zbiorem; wystarczy, że wpisze odpowiednią frazę. Asortyment iStock to ogromna kopalnia możliwości zarówno dla blogerów i osób działających w sieci jak i dla firm, które chcą urozmaicić swoje prezentacje czy materiały promocyjne.

Jak wygląda dostawa w przypadku iStock?

IStock to serwis internetowy, w którym asortyment w znacznym stopniu różni się od tego, co proponują inne sklepy internetowe. Z tego względu w przypadku iStock nie można mówić o dostawie, a raczej o dostępności zakupionego materiału – wybrany obraz po prostu jest pobierany na dysk twardy komputera (lub urządzenia mobilnego) po dokonaniu płatności (lub od razu w przypadku abonamentu). Pobrane pliki można zapisać w serwisie Dropbox.

Zwroty a iStock

W przypadku iStock zwrot kosztów możliwy jest wyłącznie w przypadku niewykorzystanych punktów kredytowych. Chęć zwrotu niewykorzystanych punktów należy zgłosić serwisowi w ciągu 14 dni.

Obsługa klienta

Z serwisem można skontaktować się za pomocą e-maila ub dzwoniąc na bezpłatny międzynarodowy numer telefonu (00 800 6664 6664 ). Pomoc telefoniczną można znaleźć pod numerem +48 22 596 5222 .

 

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje iStock

Wygasły

Super ceny na zdjęcia do pobrania

Przejdź do sklepu