5.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Lendico Kod Rabatowy

Na Promoszop znajdziesz aktualne promocje i kupony rabatowe na pożyczki w Lendico. Codziennie nowe okazje, na których zaoszczędzisz przy swoim kredycie. Zapoznaj się z ofertą Lendico i ciesz się korzystnymi warunkami.

dowiedz się więcej o Lendico
Lendico Screenshot

alarm kuponowy

nie przegap już żadnego kuponu
Lendico!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

  1. Lendico – pożyczki społecznościowe, czyli jak wziąć tani kredyt
  2. Jak inwestować i zarabiać razem z Lendico?
  3. Jak skorzystać z pożyczki w Lendico?

Lendico to nowoczesna platforma, która łączy pożyczkobiorców i inwestorów. Dzięki funkcjonowaniu jedynie w przestrzeni internetowej, firma znacznie ogranicza swoje wydatki. Tym sposobem koszty pożyczek są niezwykle niskie, a zwrot z inwestycji osiąga wysoki procent. Dodatkowym atutem jest fakt korzystania z usług z każdego miejsca i o każdej porze.

Kupony rabatowe Lendico i inne promocje

Lendico jest doskonałą alternatywą pożyczek dla wszystkich, którzy potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki. Możemy otrzymać pieniądze na założenie firmy, wyjazd urlopowy czy remont mieszkania. Natomiast osoby, które posiadają dodatkowe środki i zastanawiają się jak je powiększyć, mogą zainwestować w jeden z projektów zarabiając na nim. Oprocentowanie dla inwestorów i pożyczkobiorców jest niezwykle atrakcyjne. A liczne kupony rabatowe czynią ofertę Lendico jeszcze korzystniejszą. Warto także wypatrywać promocji Lendico, gdzie za polecenie platformy otrzymujemy dodatkową gotówkę na nasze konto.

Lendico – pożyczki społecznościowe, czyli jak wziąć tani kredyt

Czy zdarzyło Ci się rezygnować z wyjazdu wakacyjnego lub zakupu nowych mebli do salonu, dlatego że nie posiadałeś wystarczającej ilości środków? Na pewno spotkało to niejedną osobę. Aby skorzystać z pożyczki w banku trzeba spełnić wiele wymogów, a jej koszty są niezwykle wysokie. Dlatego właśnie powstało Lendico. Tu możesz pożyczyć potrzebne Ci pieniądze przy naprawdę niskim oprocentowaniu. A jeżeli skorzystasz z aktualnej promocji czy kuponu rabatowego na stronie Promoszop to oferta stanie się jeszcze atrakcyjniejsza.

Jak inwestować i zarabiać razem z Lendico?

Pieniądze muszą pracować, dlatego warto inwestować nasze oszczędności. Niektórzy grają na giełdzie, ale niesie to za sobą duże ryzyko straty, inni odkładają na lokaty, ale zysk nie jest z tego wysoki. Zupełnie inaczej jest w Lendico. Tu współfinansując jeden z projektów dostępnych na platformie możemy osiągną zysk w wysokości nawet ponad 10%. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie o Lendico, które można znaleźć w Internecie.

Jak skorzystać z pożyczki w Lendico?

Proces składania wniosku o pożyczkę w Lendico jest niezwykle prosty i szybki. Wystarczy wypełnić intuicyjny formularz, opisać swój projekt i przejść proces weryfikacji. Następnie, po zaakceptowaniu przez platformę, zobaczymy, jak spływają do nas kolejne wpłaty inwestorów.

Jak zrealizuję kupon rabatowy Lendico?

Aby zrealizować kupon rabatowy wystarczy na stronie Promoszop wybrać interesującą Cię promocję i kliknąć w guzik „Sprawdź kupon”. Przed skorzystaniem z oferty należy w pierwszej kolejności zapoznać się ze wszystkimi warunkami kuponu. W razie wątpliwości czy dodatkowych pytań skontaktuj się z Obsługą Klienta Lendico.

Oferta Lendico

Platforma Lendico to pożyczki społecznościowe, które polegają na tym, że prywatni inwestorzy finansują projekty osób potrzebujących gotówki. System ten ma wiele zalet, ale główną jest fakt, że omijając banki zwrot z inwestycji oraz oprocentowanie pożyczki są niezwykle atrakcyjne dla obu stron.

Rezygnacja z zamówienia w Lendico

Aby zrezygnować z wniosku kredytowego lub naszej inwestycji należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, gdzie otrzymamy wszystkie potrzebne nam informacje.

Obsługa Klienta w Lendico

Na każdej podstronie serwisu Lendico znajduje się informacja w prawy górnym rogu o czasie pracy Biura Obsługi Klienta oraz numer telefonu. Nasze zapytanie możemy także wysłać przez formularz, który pojawia się po kliknięciu zakładki z lewej strony serwisu „BEZPŁATNY KONTAKT”.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Lendico

Wygasły

Korzystne warunki pożyczki

Przejdź do sklepu