4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Liberty Kod Rabatowy

Liberty posiada ponad 100 lat doświadczenia w branży ubezpieczeniowej. Powierz swój spokój i bezpieczeństwo twoje oraz twoich bliskich najlepszym specjalistom w branży. Zniżki Liberty to jedyna możliwość, aby kupić najlepsze ubezpieczenie w najniższej cenie.

dowiedz się więcej o Liberty
Liberty Screenshot

Oferty Liberty

„Nie przegap już żadnej promocji Liberty“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Liberty jest obecne na rynku ubezpieczeń od ponad 100 lat. Powstała w Stanach Zjednoczonych firma jest obecna na polskim rynku ubezpieczeń od 2007r. Wieloletnie doświadczenie, a także szeroki wachlarz oferowanych produktów spowodowały, że Liberty jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek ubezpieczeniowych na świecie. Firma Liberty wielokrotnie otrzymywała prestiżowe nagrody dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeniowego na rynku.

Bezpieczeństwo twoje i Twoich bliskich jest bezcenne

Włamania, kradzieże oraz wypadki samochodowe są obecnie na początku dziennym. Codziennie słyszymy lub spotykamy się z sytuacjami, w których zagrożone jest czyjeś bezpieczeństwo, a nawet życie. Aby zapobiec tragicznym skutkom takich sytuacji, warto się odpowiednio zabezpieczyć, min decydując się na odpowiednie ubezpieczenie Liberty. Zniżki oraz oferty specjalne proponowane przez tę firmę dają możliwość zakupu ubezpieczeń w najniższych cenach. Bezpieczeństwo, komfort i spokój nie mają swojej ceny. Jeśli chcesz o nie odpowiednio zadbać, wykorzystaj dostępne zniżki Liberty jeszcze dziś.

Kod promocyjny Liberty na wybrane ubezpieczenia

W Promoszop dbamy o to, abyś zawsze wiedział, jakie kody promocyjne Liberty są dostępne. Dzięki nim wykupisz potrzebne ci ubezpieczenie w obniżonej cenie. Ubezpieczenie OC a może ubezpieczenie mieszkania? Oferta Liberty jest naprawdę bardzo szeroka. Rozpocznij współpracę z najlepszymi na rynku i nie pozwól, aby Twoje bezpieczeństwo było kiedykolwiek zagrożone. Kod promocyjny Liberty to niższa cena za tę samą jakość. Jeśli szukasz ubezpieczenia, nie decyduj się na tańsze, nieznane firmy. Liberty to doświadczenie i jakość, nie przegap tego!

Stali klienci mają lepiej

Jeśli jesteś stałym klientem firmy, bardzo często możesz liczyć na dodatkowe profity. Oferowane przez Liberty zniżki dla stałych klientów dodatkowo wpływają na jej popularność. Wystarczy, że masz jedno ubezpieczenie, aby czuć się stałym klientem. Jeśli nigdy wcześniej nie współpracowałeś z Liberty, kody promocyjne dostępne w naszym portalu są idealną okazją, aby to zmienić.

Jak skorzystać z usług Liberty?

Proces skorzystania z ubezpieczeń Liberty jest naprawdę bardzo prosty. Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić formularz udostępniony na stronie internetowej, w którym podajesz wszystkie niezbędne dane. Poczekaj na kontakt ze strony agenta Liberty lub samodzielnie wykup ubezpieczenie online. Kod promocyjny Liberty wprowadź w odpowiednio oznaczone pole.

Liberty – ubezpieczenia dla każdego

W Liberty każdy znajdzie ubezpieczenia dla siebie. Nie ma tu lepszych i gorszych klientów oraz lepszych i gorszych pakietów. Zawsze możesz sam zdecydować o wyborze usługi lub skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego. Liberty oferuje min:

  • Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC
  • Dobrowolne ubezpieczenie Auto Casco AC
  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków
  • Dodatkowe ubezpieczenie Assistance
  • Ubezpieczenia mieszkaniowe
  • Ubezpieczenia turystyczne

Kiedy ubezpieczenie wejdzie w życie?

Decydując się na ubezpieczenie Lberty sam wybierasz datę rozpoczęcia świadczenia usługi. Zawsze, wraz z ubezpieczeniem otrzymasz umowę oraz niezbędne dokumenty. Przeczytaj je, aby sprawdzić, czy wszystko się zgadza.

Reklamacje w Liberty


Wszystkie reklamacje klienci mogą zgłaszać pisemnie, w siedzibie ubezpieczyciela lub bezpośrednio u agenta. Reklamacje mogą być również składane za pośrednictwem infolinii, a także poczty e-mail, wysyłając wiadomości na adres: reklamacje@lu.pl.

Kontakt i obsługa klienta Liberty

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat oferty Liberty, wypełnij formularz dostępny na stronie internetowej, a agent firmy skontaktuje się z Tobą. Dodatkowo możesz skontaktować się z biurem obslugi pod nr telefonu: 22 589 95 21 lub wysłać wiadomość

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Liberty

Wygasły

Super oferta ubezpieczeń

Przejdź do sklepu