4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Marginesy Kod Rabatowy

Wydawnictwo Marginesy to książki pochodzące z różnych gatunków, od fantastyki aż po thriller. To miejsce pełne rabatów które zrzesza czytelników pochodzących z całego kraju.

dowiedz się więcej o Marginesy
Marginesy Screenshot

Oferty Marginesy

„Nie przegap już żadnej promocji Marginesy“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Marginesy to sklep internetowy sprzedający wiedzę. Dysponuje szeroką ofertą wydawniczą. Ambicją sklepu jest działanie zawsze ponad normę – proponując lepsze oferty, bardziej zaangażowany zespół i atrakcyjniejsze ceny niż inne sklepy. Szeroki asortyment książek należących do różnorodnych gatunków przekłada się za zadowolenie każdego miłośnika literatury, który ma wysoki asortyment na wyciągnięcie ręki.

Promocje

Marginesy z myślą o swoich stałych oraz przyszłych klientach stworzył Marginesy promocje. To idealna alternatywa, aby zasilić swoją bibliotekę o nowa literaturę która wyszła z ręki najpopularniejszych pisarzy, takich jak Tess Geritsen, J.K Rowling czy Dan Brown. Marginesy promocje to również idealną okazja na kupno książki, ponieważ sklep internetowy proponuje klientom rabaty sięgające nawet 70%. To niesamowita promocja, dzięki której światowej sławy nakłady książkowe mogą stanowić o sile każdego czytelnika. Marginesy promocje z myślą o wygodzie i komforcie klienta, proponuje im dokonywanie zakupów bez jakiejkolwiek konieczności wychodzenia z domu.

Nowości

Kolejna, równie interesująca oferta toteż skupia się wokół atrakcyjnej oferty dla klientów. To dzięki nim pasjonaci literatury mogą natknąć się na nowości serwowane przez Marginesy. I tak na przykład, czytelnicy mogą natknąć się na ciesząca się popularności książkę pod tytułem Wanda Chotomska której autorka jest polska pisarka Barbara Gawryluk. Zakładka ta daje możliwość zarówno początkującym jak i stałym klientom na zapoznanie się z nowościami które właśnie ujrzały światło dzienne. To idealne miejsce dla osób które pragną być na bieżąco ze stałe rozwijającym się światem książek.

Newsletter

Newsletter to niezbędny element, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. O każdej porze użytkownik może zapisać się do newslettera, który daje możliwość otrzymywania informacji o promocjach, kodach  rabatowych i dodatkowo klienta ma szansę otrzymać kody rabatowe prosto do skrzynki mailowej. Zapisanie się do niego no sprawia żadnego problemu. Wystarczy podać adres e-mail aby móc cieszyć się korzyściami płynącymi z newslettera.

Asortyment

Wydawnictwo Marginesy to książki pochodzące z różnych gatunków, od fantastyki w której świat wydaje się zupełnie inny aż po thriller trzymający w napięciu aż po ostatnie zdanie w książce. Książki te pochodzą zarówno z pod pióra znanych jak i zaczynających swoją karierę pisarska autorów. To idealne miejsce skupiające wokół siebie doświadczonych pracowników którzy z pasją oddają się wykonywanym obowiązkom.

Dostawa

Zlecenia wysyłki zamówionych książek następuje z chwilą opłacenia zamówienia. Książki pakowane są w zależności od ilości pozycji w kopertę bąbelkową lub w tzw. bezpieczny karton. Taki sposób pakowania minimalizuje ryzyko uszkodzenia przesyłki podczas transportu do odbiorcy. Klienci sklepu internetowego marginesy.com.pl mogą wybrać jeden z trzech sposobów dostarczenie zmówionej przesyłki : list polecony ekonomiczny, przesyłka kurierską i paczkomat. Zamówienia złożone do godziny 13.00 dnia roboczego traktowane jest jako złożone w danym dniu i realizowane są tego samego dnia. W przypadku złożenia zamówienia po godzinie 13.00 albo w sobotę, niedzielę lub dzień świąteczny, zamówienie jest rejestrowane jako złożone najbliższego dnia roboczego i tego dnia realizowane.

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi od poniedziałku do piątku za pośrednictwem numeru kontaktowego,, drogą elektroniczną pod adresem sklep@marginesy.com.pl lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, który klient może znaleźć na stronie internetowej sklepu.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Marginesy

Wygasły

75% rabatu na wyprzedaży

Przejdź do sklepu