4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Masterlease Kod Rabatowy

Grupa Masterlease specjalizuje się w leasingu samochodów do 3,5 ton. Pod względem liczebności floty Grupa Masterlease jest jednym z wiodących podmiotów świadczących usługi leasingowe.

dowiedz się więcej o Masterlease
Masterlease Screenshot

Oferty Masterlease

„Nie przegap już żadnej promocji Masterlease“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Masterlease działa w Polsce od 2001 roku. Wówczas grupa kapitałowa General Motors, włączyła w swoje struktury dwie czołowe polskie spółki zajmujące się leasingiem środków transportu, a także wynajmem długoterminowym i zarządzaniem flotą pojazdów - Futurę Leasing S.A. oraz Prime Car Management S.A W 2010 roku założono również spółkę Masterlease sp. z o.o. 16 kwietnia 2014 roku jednostka dominująca Grupy Masterlease – Spółka Prime Car Management S.A. – zadebiutowała na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Prime Car Management S.A. jest jedyną spółką CFM notowaną na GPW.

OPEL Business Services

Program OPEL Business Services bazuje na umowie leasingu operacyjnego, który został wzbogacony o szeroki zakres możliwości obsługi samochodu, których wybór należy do Klienta. W ramach programu firma gwarantuje :opłatę rejestracyjna, kontrolę techniczną,  pełny pakiet ubezpieczeniowy AC, OC i NW czy tez koordynację likwidacji szkód komunikacyjnych.

Oferta miesiąca

Masterlease promocje to nie tylko gwarancja najwyższej jakości obsługi, ale także atrakcyjne warunki zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Obecnie firma zachęca do zapoznania się z ofertą zakupu w bardzo atrakcyjnej cenie oraz finansowania w pakiecie HYUNDAI ABONAMENT fabrycznie nowego Hyundaia i40. Atrakcyjne warunki możliwe są dzięki uzyskanym przez leasing Masterlease rabatom flotowym i stałej współpracy z marką Hyundai. Samochody są dostępne w  punktach sprzedaży w różnych wersjach, również kolorystycznych i wyposażenia.

Karty paliwowe

Oferta kart paliwowych skierowana do klientów Grupy Masterlease to dostęp do tysięcy stacji koncernów BP, Orlen. Umowa na karty paliwowe podpisywana jest pod już zawartą umowę leasingu. Wszystkie tankowania są rozliczane w cyklu miesięcznym - faktura jest wystawiana do 10 dnia kolejnego miesiąca za tankowania dokonane w poprzednim miesiącu.

Masterlease

Grupa Masterlease specjalizuje się w leasingu samochodów do 3,5 ton. Pod względem liczebności floty Grupa Masterlease jest jednym z wiodących podmiotów świadczących usługi leasingowe oraz usługi Car Fleet Management (CFM), z 14,8% udziałem w rynku usług CFM. Zarządza jedną z największych w Polsce flot liczącą ponad 23 000 pojazdów. Grupa Masterlease współpracuje z blisko 1000 punktów serwisowych na terenie całego kraju. Firma oferuje usługi skierowane zarówno do dużych, małych i średnich przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Grupa Masterlease w swojej centrali oraz 16 oddziałach zatrudnia blisko 200 wykwalifikowanych pracowników. Misją leasing Masterlease jest spełnianie potrzeb klientów, poprzez świadczenie wysokiej jakości nowoczesnych usług wspierających zarządzanie i rozwój biznesu, polegających na finansowaniu środków transportu jak i zarządzaniu flotą samochodową.

Kontakt

Pytania? A może problem z samochodem? W tym celu klient może osobiście odwiedzić Masterlease i zgłosić problem. Odpowiedzi na pytania może uzyskać również drogą elektroniczną

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Masterlease

Wygasły

Świetna propozycja leasingu

Przejdź do sklepu