3.7 od 5 gwiazdek

Łącznie 3 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Maximus Kod Rabatowy

Centrum handlowe Maximus to idealna propozycja dla osób, które kochają zakupy, a także pragną spędzić niedzielne popołudnie w gronie rodzinnym w niesamowitej atmosferze. Na dodatek klient może liczyć na promocję, które zostały przygotowane specjalne dla niego.

dowiedz się więcej o Maximus
Maximus Screenshot

alarm kuponowy

nie przegap już żadnego kuponu
Maximus!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

CHH Maximus jest wiodącym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowym centrum handlu produktami mody i stylu życia, w tym głównie odzieży, obuwia i galanterii. W 2005 roku otwarte zostały cztery pierwsze hale handlowe o łącznej powierzchni ok. 100.000 m2. W halach tych prowadzi sprzedaż ponad 700 krajowych producentów i importerów z całego świata, oferujących po najbardziej konkurencyjnych cenach setki tysięcy artykułów mody światowej, w tym wielu czołowych marek mody. Centrum Maximus nie tylko tworzy wysokiej jakości miejsca ekspozycji i sprzedaży produktów mody, ale również wspiera rozwój branży modowej zróżnicowanymi formami promocji, takimi jak: pokazy mody, seminaria i warsztaty, konferencje i szkolenia, giełda internetowa. Dzięki realizowanym w otoczeniu Centrum Maximus nowym drogom ekspresowym, obwodnicom i węzłom drogowym istnieją  bezkolizyjne połączenia drogowe Maximusa z większością głównych ośrodków miejskich w kraju oraz dogodne połączenia z najważniejszymi skupiskami klientów za wschodnią granicą.

Promocje

Centrum handlowe to idealna okazja na spędzenie wolnego czasu. Na dodatek dzięki licznym rabatom Maximus promocje klienci mogą za stosunkowo niska cenę zapełnić swoje szafy ubraniami pochodzącymi z rąk najlepszych projektantów. Maximus promocje to oferty zarówno dla kobiety, mężczyzny jak i najmłodszego członka rodziny. Promocje sięgają nawet wartości kilkudziesięciu procent. To naprawdę dużo zważywszy na przykład na początkową cenę produktu. To stale powiększający się asortyment przełożyć się na liczne Maximus promocje. Spotkanie biznesowe, obiad rodzinny, a może wypad na siłownię? W centrum handlowym Maximus niezależnie od pory roku czy okazji klient znajdzie odpowiedni dla siebie strój.

Korzyści

Jak Maximus to i liczne korzyści dla klientów, którzy zdecydują się odwiedzić cieszące się ogromnym zainteresowaniem centrum handlowe. Centrum Maximus charakteryzuje znakomity kompromis pomiędzy funkcjonalnością i estetyką. Klienci mogą spodziewać się przyjemnej oraz zharmonizowanej architektury hal. Centrum wyróżnia pełna swoboda i komfort przemieszczania się pomiędzy wszystkimi halami bez względu na warunki atmosferyczne. Na dodatek wprowadzanie w nowo budowanych halach podziału na sektory produktowe, mają na celu ułatwić klientom zapoznanie się z całą ofertą danej branży w jednym miejscu. nowoczesny wystrój, przestrzenne korytarze, przejrzysty system wizualizacji –  to tylko kilka cech, które w pełni odzwierciedlają atmosferę panującą w centrum Maximus.

Asortyment

Jak na wiodące centrum handlowe przystało klienci mogą liczyć na ogromny asortyment, który nabyć może każdy – niezależnie od okazji, wieku a nawet płci.  Oferta sklepów opiera się o odzież damską,  odzież męską,  dla najmłodszych, obuwie czy też akcesoria niezbędne do wyposażenia mieszkania. Centrum do również idealne miejsce dla kobiet kochających kosmetyki. Dodatkowo w centrum Maximus można załatwić wiele spraw – znajduje się w nim apteka, bank, kantor, poczta a dla dzieci sala zabaw, która z pewnością będzie wisienka na torcie po zakupach z rodzicami. Klient może znaleźć również internetowe kioski informacyjne, które przy wykorzystaniu ekranów dotykowych służą odwiedzającym w trzech językach. W każdym wnętrzu panuje niesamowitą atmosfera, która z pewnością przełoży się na zadowolenie każdego klienta.

Maxibus

Klienci mogą dojechać do Centrum z Warszawy i okolic, korzystając z płatnej linii Maxibus, które kursują w dni powszednie oraz w soboty i niedziele. Centrum jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 – 17:00. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie internetowej Centrum Maximus.

Kontakt

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta Maximus proponuje kontakt pod numerem 22 246 31 90, elektronicznie za pomocą adresu info@maximuscenter.pl lub za pomocą formularza kontaktowego który znajduje się na stronie.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Maximus

Wygasły

Znane marki w niskich cenach

Przejdź do sklepu