5.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

McAfee Kod Rabatowy

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojego komputera. Ale najpierw sprawdź promocje, kody i kupony rabatowe dostępne na naszej stronie na produkty McAfee. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się swobodnym surfowaniem po Internecie.

dowiedz się więcej o McAfee
McAfee Screenshot

Oferty McAfee

„Nie przegap już żadnej promocji McAfee“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

  1. Promocje, kody i kupony rabatowe w McAfee
  2. Zakupy w McAfee
  3. Jak zrealizować kod rabatowy w McAfee?
  4. Zamawianie, płacenie i dostawa w McAfee
  5. Zwrot i wymiana towarów w McAfee
  6. Obsługa Klienta w McAfee

McAfee to firma zajmująca się systemami ochrony przed włamaniami do sieci komputerowych. We współczesnych czasach, gdy praktycznie każdy z nas posiada komputer oraz podłączenie do Internetu zapotrzebowanie na produkty tego rodzaju znacznie wzrosło. McAfee powstało z połączenia 2 spółek na rynku amerykańskim w 1997 roku, swoją nazwę przyjęło jednak dopiero w 2004 roku. W chwili obecnej firma należy do korporacji Intel.

Promocje, kody i kupony rabatowe w McAfee

McAfee regularnie udostępnia swoje produkty w promocyjnych cenach. Tego typu zniżki dostępne są zarówno na oprogramowanie dla prywatnych komputerów, jak i rozwiązania dla firm. Ponadto wiele programów oferowanych przez McAfee możemy użytkować zupełnie za darmo przez okres próbny. Dodatkowo firma często udostępnia liczne kody czy kupny rabatowe, które sprawiają, że możemy kupić jej produkty nieraz o kilkadziesiąt procent taniej niż cena wyjściowa.

Zakupy w McAfee

W przypadku produktów typu oprogramowanie komputerowe rzeczą naturalną jest sprzedaż ich w systemie online. I tak jest w tym przypadku. Na stronie McAfee możemy bez problemu kupić oprogramowanie różnego typu zapewniające bezpieczeństwo naszym komputerom. Do wyboru mam 2 wersje: pełną płatną lub darmową próbną. Zazwyczaj subskrypcja udostępniana jest na 30 dni.

Jak zrealizować kod rabatowy w McAfee?

Po wybraniu interesującego nas programu oraz określeniu jego dokładnych parametrów, np. na ilu komputerach będziemy mogli go zainstalować, na stronie widzimy pole „KOD PROMOCYJNY”. To właśnie w tym miejscu możemy wpisać posiadany przez nas kod z kuponu rabatowego. Po jego wprowadzeniu cena, którą musimy zapłacić ulegnie automatycznemu obniżeniu.

Zamawianie, płacenie i dostawa w McAfee

Po wypełnieniu kilku kolejnych kroków zamówienia – zalogowaniu się oraz podaniu danych osobowych – przechodzimy do płatności. Zapłacić na stronie możemy poprzez system ClickAndBuy lub PayPal albo naszą kartą kredytową. W przypadku sklepu McAfee większość produktów dostępna jest do ściągnięcia bezpośrednio ze strony, a kod licencji przesyłany jest na podany przez nas wcześniej adres mailowy. Dzięki temu nie ponosimy żadnych kosztów dostawy.

Zwrot i wymiana towarów w McAfee

W przypadku, gdy z jakiegoś powodu jesteśmy niezadowoleni z kupionego przez nas produktu, możemy go zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupy. Otrzymamy wtedy całą zapłaconą przez nas kwotę.

Obsługa Klienta w McAfee

W razie jakichkolwiek pytań możemy skontaktować się z działem handlowym telefonicznie lub pisząc maila. Wszystkie dane dostępne są na stronie głównej.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje McAfee

Wygasły

40% rabatu kompleksową ochronę dla małych firm

<p><strong>&nbsp;</strong></p>

Przejdź do sklepu