4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Might&Magic Heroes Onine Kod Rabatowy

Might&Magic Heroes Onine to propozycja dla fanów poprzednich serii gier Heroes. Promocje, eventy oraz idealna oprawa graficzna wspierana licznymi atrakcjami to kilka pozytywów, które ją charakteryzują.

dowiedz się więcej o Might&Magic Heroes Onine
Might&Magic Heroes Onine Screenshot

Oferty Might&Magic Heroes Onine

„Nie przegap już żadnej promocji Might&Magic Heroes Onine“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Might&Magic Heroes – znana wszystkim seria gry strategicznej, która niejednemu graczu pozostawiła miłe wspomnienia z nią związane. Twórcy z myślą o zamiłowaniu graczy postanowili stworzyć Might&Magic Heroes Onine. To darmowa gra taktyczno-strategiczna, która rozgrywana jest przeglądarce idealnie odzwierciedlając przeniesienie się do kultowego uniwersum Might and Magic. Każdy gracz jako przedstawiciel Przystani lub Nekropolii będzie mógł z powodzeniem kontynuować historię będącą opowieścią w V i VI części Might and Magic.

Promocje

Fani  gry Might&Magic Heroes Onine mogli  korzystać z tak zwanej promocji Happy Hour. Jej celem było otrzymanie +50% pieczęci bohatera we wszystkich pakietach w sklepie Might&Magic Heroes Onine. Osoby, które zdecydowały się na pobranie gry Might&Magic Heroes Onine mogą więc liczyć na pewne udogodnienia, które producenci oferują w trosce o ich klientów. Warto również wziąć pod uwagę nieustannie wprowadzane nowości do gry.

Eventy

Gracze mogą liczyć również na liczne eventy, które co jakiś czas pojawiają się na stronie gry Might&Magic Heroes Onine. To wydarzenia w grze trwające określony czas, podczas których gracze muszą się zmierzyć z nowymi wyzwaniami. Branie udziału w wydarzeniach daje możliwość zdobycia nowych surowców dzięki, którym istnieje możliwość zdobycia nowego stworzenia , przedmiotu, wyglądu, portretu, a nawet pupili.

Nauka poprzez grę

Gry strategiczne to metoda rozwoju umiejętności każdego gracza. Są ogromną szansą na rozwój dużej ilości umiejętności, a także pokazanie ich innych uczestnikom gry. To również idealna szansa na poznanie ludzi  z całego świata, a nawet – głębsze poznanie języka angielskiego, który wiedzie prym w obecnych czasach.

A coś o Might&Magic Heroes Onine?

Twórcy gry idealnie zadbali o to, aby grający mógł osiągnąć cel poprzez zastosowanie odpowiedniej dla niego taktyki. Rozgrywka toczona jest w świecie gry w czasie rzeczywistym – nie toczą się one turami, tak jak było dotychczas. Na świecie znajdują się porozrzucane w różnych miejscach zasoby, a zadanie gracza sprowadza się ku zebraniu jak największej ich ilości. Większe strzeżone są przez oddziały stworzeń, z którymi trzeba stoczyć ciężki bój, natomiast te mniejsze – zbiera się bez obaw. Oba rodzaje zasobów jednak co jakiś czas się odnawiają po zebraniu, a co za tym idzie? Bohater ma szansę ponownie je gromadzić. Obecnie istnieją dwie frakcje :  Nekropolis i Przystań. Każda z nich ma do wyboru  dwóch bohaterów będących odpowiednikami rycerzy i magów. Z kolei pole bitwy podzielone jest na małe sześciany, które wyglądem można porównać do trzeciej części gry Heroes.

Miasto, moje miasto

Zamek to niezwykle ważna część rozgrywki, który stanowi punkt wypadowy dla przygód gracza. To tutaj może on rekrutować wojsko, ulepszać oddziały, podejmować się wykonania dodatkowych zadań oraz wyposażyć swojego bohatera w lepsze przedmioty.  Miasto to również idealna okazja do nawiązania kontaktu z innymi graczami. Można więc powiedzieć, że jest to najważniejszy element rozgrywki.

Szereg atrakcji

Kraina Ashan oferuje graczom dużą ilość różnorodnych atrakcji. Do jednych z nich należą zadania zlecane bohaterowi przez postacie niezależne, które spotka podczas zabawy. Udane zakończenie questa wiąże się z dodatkowymi punktami doświadczenia czy nowymi przedmiotami. Warto wspomnieć o niesamowitej oprawie graficznej, jaką posiada Might&Magic Heroes Onine. Idealnie zrealizowane walki taktyczne, bogata warstwa fabularna oraz wciągający model zabawy znany z poprzednich gier tej serii sprawia, że Might&Magic Heroes Onine przyciąga wielu graczy przed ekrany komputera.

Might&Magic Heroes Onine to darmowa gra strategiczna z elementami RPG. Gracz nie musi nic pobierać – może cieszyć się klasyczną rozgrywką Heroes bezpośrednio w swojej przeglądarce

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Might&Magic Heroes Onine

Wygasły

Pobierz za darmo

Przejdź do sklepu