4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Motopozyczka.pl Kod Rabatowy

Niespodziewane wydatki, fatalna historia w Bik? Motopozyczka to oferta dla osób potrzebujących zastrzyku gotówki w stosunkowo szybkim czasie. Kryterium otrzymania pożyczki stanowi jedynie posiadanie własnego samochodu.

dowiedz się więcej o Motopozyczka.pl
Motopozyczka.pl Screenshot

Oferty Motopozyczka.pl

„Nie przegap już żadnej promocji Motopozyczka.pl“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Każdy może mieć chwilowy problem z dostępem do kredytów bankowych, nie może to być jednak powodem aby rezygnować ze swoich planów i marzeń. Dla posiadaczy samochodu, Motopozyczka ma idealne wręcz rozwiązanie, które pozwoli na załatanie domowego budżetu. Motopożyczka.pl to marka stworzona prze MBR Finance, firmę, która uczestniczyła przy tworzeniu Idea Expert – pośrednika finansowego należącego do grupy Getin, czy wchodzeniu na rynek Santander Consumer Banku, który obecnie staje się czołową siłą na polskim rynku bankowym.

Promocje

W przypadku zainteresowania promocjami czy tez okazjami na oferty pożyczkowe od firmy Moto Pożyczka dostępnej na MotoPozyczka.pl, warto odwiedzić stronę internetową firmy i zapoznać się z oferowanymi opcjami pożyczkowymi, elastycznymi formami spłaty ratalnej. Motopozyczka promocje to znalezienie odpowiedniej opcji pożyczki dla siebie. Firma prowadzi także profil na Facebooku,- w ten sposób klient może być na bieżąco i obserwować aktualizacje na profilu firmy, dzięki czemu będzie miał najświeższy dostęp do wiadomości i nowości jakie oferuje swoim klientom MotoPozyczka promocje.

Newsletter

To niezbędny element każdego klienta, zwłaszcza stałego. Zapisanie się do newslettera daje szereg możliwości, do których możemy zaliczyć regularnie otrzymywanie informacji o najnowszych, wydarzeniach oraz specjalnych promocjach przygotowanych dla klientów.

Pożyczka na zakup samochodu

Motopożyczka udziela pożyczek na finansowanie zakupu auta, a jej wymaganiem jest, aby auto było nie starsze niż 12 lat – niezbędna jest niższa awaryjność samochodu oraz możliwość potencjalnej szybkiej sprzedaży samochodu. Dodatkowo pieniądze jakie klient może otrzymać to 60% wartości samochodu. W przypadku, gdy pożyczkę przeznacza na zakup auta, wówczas musi przedstawić potwierdzenie wpłacenia 40% ceny pojazdu. Jeśli już klient posiada samochód, a potrzebuje pieniędzy na inny cel, w takim wypadku Motopożyczka daje na to rozwiązanie. Klient może otrzymać 60% wartości pojazdu i przeznaczyć na dowolny cel, warunki są dwa: samochód musi być w 100% należeć do klienta i konieczne jest również podpisanie umowy  przewłaszczenia. Oznacza, że samochodu klienta będzie mógł cały czas używać, ale w przypadku braku spłaty przejdzie na firmę pożyczkową.

Jak wygląda spłacanie pożyczki?

Terminy spłat pożyczki są określone w harmonogramie, który otrzyma od doradcy. W każdej chwili klient może zadzwonić a firma poinformuje go o terminie płatności rat. Nie musi się również martwić, żeby zapamiętać tyle szczegółów – przed każdą ratą otrzyma od Motopozyczka na adres e-mail i przez SMS przypomnienie o terminie i kwocie spłaty.

Kontakt

Jeśli klient pragnie zasięgnąć wiedzy o Motopozyczka lub chce przekazać swoje uwagi lub propozycję współpracy, firma jak najbardziej jest do dyspozycji każdego klienta. W tym celu klient może zasięgnąć porady za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej w zakładce Kontakt. To idealna okazja aby szybko i precyzyjnie otrzymać odpowiedź na zadane pytania.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Motopozyczka.pl

Wygasły

Świetna oferta na pożyczkę na auto

Przejdź do sklepu