4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Neostrada Kod Rabatowy

Neostrada to usługa Orange Polska która wyróżnia niesamowicie niska cena. To bezpieczeństwo pobierania i wysyłania danych potwierdzone certyfikatem UKE.

dowiedz się więcej o Neostrada
Neostrada Screenshot

alarm kuponowy

nie przegap już żadnego kuponu
Neostrada!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Orange jest liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferujemy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Celem Orange Polska jest zapewnienie najwyższej satysfakcji klientom i atrakcyjnego zysku akcjonariuszom poprzez osiągnięcie pozycji najchętniej wybieranego dostawcy usług telekomunikacyjnych, multimedialnych i rozrywkowych, korzystającego z nowoczesnych technologii.

Oferta Orange

Neostrada to usługa Orange Polska (do kwietnia 2012 r. Telekomunikacji Polskiej) oparta na technologii ADSL, ADSL2+, VDSL2 (Neostrada Fiber) lub FTTH oraz na standardzie wymagającym użycia kompatybilnego modemu do połączeń internetowych. Usługa umożliwia stały dostęp do Internetu tylko na analogowej linii telefonicznej lub dedykowanym łączu FTTH. Obniżka cen neostrady była możliwa między innymi dzięki zeszłorocznej deregulacji części rynku Internetu szerokopasmowego, na którą zdecydował się Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Neostrada promocje

Wybierając Neostradę klient może  otrzymać 100% rabatu na abonament komórkowy przez rok. To jedna z Neostrada promocje która stale poszerzana jest o nowe, znacznie atrakcyjniejsze rabaty. To nie tylko propozycja szybkiego Internetu to także niska cena która przekłada sie na niższy abonament, a co za tym idzie – zadowolenie każdego klienta.  Neostrada służy pomocą dla początkujących klientów, z tego też względu przygotowała dla nich specjalną ofertę, z której mogą skorzystać już dziś. Warto dodać, że abonament wiąże się z niskimi kosztami.

Neostrada dla firm

Firma wychodzi z przekonania ze każda firma powinna posiadać szybki Internet który stanowi źródło naszych sukcesów. I tak klienci mogą skorzystać z Neostrady dla firm, która wyróżnia niesamowicie niska cena. To bezpieczeństwo pobierania i wysyłania danych potwierdzone certyfikatem UKE. W celu bliższego zapoznania się z ofertą Neostrady dla firm warto udać się na stronę internetową Orange. Warto również skorzystać z Neostrada promocje, które zdecydowanie obniża koszty usługi klienta.

Dostawa

Klient może odebrać przesyłkę także w salonie lub w punkcie odbioru (dotyczy wybranych ofert dla klientów indywidualnych). Przesyłki  są doręczane na terenie Polski przez firmę kurierską DPD. Średni czas dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.  I co najważniejsze – klient może liczyć na darmową dostawę Neostrady.

Kontakt

W celu jakichkolwiek wątpliwości odnośnie Neostrada promocje klient może skontaktować się z biurem obsługi klienta czynne od poniedziałku do piątku lub drogą elektroniczną , której adres uzależniony jest od placówki.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Neostrada

Wygasły

39,90zł za internet domowy

Przejdź do sklepu