4.2 od 5 gwiazdek

Łącznie 13 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Netflix Kod Rabatowy

Oglądaj premierowe odcinki Twoich ulubionych seriali. Zobacz najbardziej oczekiwane premiery kinowe, zanim zobaczą je inni. I płać za to mniej niż inni. Udostępniamy Ci kody rabatowe Netflix.com.

dowiedz się więcej o Netflix
Netflix Screenshot

Oferty Netflix

„Nie przegap już żadnej promocji Netflix“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Netflix.com to istniejąca od 1997 roku amerykańska platforma internetowa, działająca w oparciu o technologię streamingową. Obecnie największa na świecie platforma VOD, która udostępnia setki filmów, seriali czy bajek dla dzieci w niezwykle korzystnych cenach. Zajmuje się także produkcją najpopularniejszych seriali dramatycznych, takich jak „Orange Is the New Black”, „House of Cards”, „Narcos”, seriali animowanych (m.in. serie Lego Bionicle i Lego Friends) i młodzieżowych (m.in. „Richie Rich”) oraz koprodukcją („Chłopaki z baraków”, „Dochodzenie”).

Promocje Netflix

Aby być na bieżąco z ofertą promocyjną Netflix, wystarczy regularnie zaglądać na naszą stronę. Jeśli nie masz pewności, czy chcesz przez dłuższy czas korzystać z abonamentu, Netflix daje Ci 30 dni na przetestowanie usługi zupełnie za darmo. Jeśli po tym czasie (lub wcześniej) stwierdzisz, że nie interesuje Cię korzystanie z platformy, możesz zrezygnować w każdym momencie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.  Z Netflix dokładnie wiesz, za co płacisz i sam decydujesz, która opcja jest dla Ciebie najlepsza. Chcesz korzystać z Netflix i płacić jeszcze mniej? Po to właśnie są kody rabatowe Netflix. Nie zwlekaj, poznaj Netflix z jak najlepszej strony.

Jak wykorzystać kod rabatowy Netflix

Podczas zakładania konta na Netflix.com zauważysz okienko „Redeem Your Gift”, w którym znajdzie się miejsce na wpisanie aktualnego kodu rabatowego. Jeśli jesteś już użytkownikiem Netflix, pole, w które należy wpisać treść kodu odnajdziesz w panelu użytkownika. Upewnij się, że wpisany kod jest poprawny i kliknij „Redeem”. Twój kod rabatowy Netflix właśnie został aktywowany. Tanie oglądanie stało się faktem.

Co znajdziesz na Netflix.com

Właściwie postawione pytanie brzmiałoby raczej: „Czego nie znajdziesz na Netflix.com?” i bardzo trudno byłoby na nie odpowiedzieć. W ofercie znajduje się kilkaset filmów, seriali i bajek, a liczba ta stale rośnie. Do wyboru masz trzy pakiety abonamentowe: Basic, Standard i Premium (kosztują odpowiednio 7,99, 9,99 i 11,99 euro). Pamiętaj, że z usługi Netflix możesz korzystać nie tylko za pośrednictwem komputera, ale również smart TV, tabletu, smartfone’a czy nawet konsoli.

Czas i koszt dostawy

Wybierz z bogatej oferty Netflix.com najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet, dokonaj płatności i zacznij oglądać zaledwie kilka sekund później. Tak to działa. Wszystkie transakcje księgowane są w czasie rzeczywistym. Od Netflix.com dostajesz to, co najlepsze.

Zwroty i reklamacje

Jeżeli masz zastrzeżenia co do działania usługi na którymkolwiek z urządzeń, na które jest ona dostępna, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, która dołoży wszelkich starań, aby rozwiązać problem. Jeżeli wykupiłeś jeden z pakietów, ale – z niezależnych od Ciebie przyczyn – nie możesz w pełni z niego korzystać, bądź pewien, że Netflix zwróci Ci pieniądze.

Obsługa Klienta Netflix.com

Netflix posiada własną aplikację (Netflix App) dostępną w systemach IOS i Android. Możesz dzięki niej bezpłatnie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (w języku angielskim). Na stronie https://help.netflix.com/contactus dostępny jest także tekstowy Live Chat, za pośrednictwem którego możesz bezpośrednio porozmawiać z konsultantem (także w języku angielskim). W Netflix.com klientów obsługują wyłącznie kompetentne, odpowiednio przeszkolone i kulturalne osoby. Jeśli obawiasz się ewentualnej bariery językowej,  pamiętaj, że konsultant będzie wiedział, z jakiego kraju do niego piszesz i  na pewno weźmie to pod uwagę.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Netflix

Wygasły

Setki filmów w Twoim domu

Przejdź do sklepu