3.8 od 5 gwiazdek

Łącznie 20 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

nju mobile Kod Rabatowy

Aktualne promocje nju mobile. Nowe kupony promocyjne i kody rabatowe nju mobile na usługi telekomunikacyjne - połączenia głosowe i SMS-y do wszystkich sieci oraz na Internet. Rewolucyjna oferta, najtańsze na rynku usługi wysokiej jakości. Niekończąca się promocja nju mobile sprawia, że to doskonały wybór.

dowiedz się więcej o nju mobile
nju mobile Screenshot

Oferty nju mobile

„Nie przegap już żadnej promocji nju mobile“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Nju mobile to nowa na polskim rynku marka telefonii komórkowej, działająca pod skrzydłami Orange od 2013 roku. Mimo tak niedługiego stażu, marka ta ma na koncie już pierwsze sukcesy. Nju mobile wyróżnia się spośród innych operatorów tym, że nie zmusza do podpisywania długoterminowych umów, a promocje nju mobile obowiązują przez cały okres korzystania z ich usług. Nju mobile to świetna propozycja dla tych, którzy uwielbiają dużo pisać, dużo rozmawiać oraz często korzystać z internetu - a wszystko to za niewielkie pieniądze i  bez długotrwałych zobowiązań. Oprócz stałej oferty, nju mobile oferuje również kupony rabatowe i promocje, które dodatkowo obniżą cenę Twoich rozmów. Więcej na temat nju mobile dowiesz się odwiedzając Wikipedię.

Nju Mobile logo

Kupony rabatowe nju mobile, promocje i korzystne zakupy

Oferta nju mobile jest bardzo atrakcyjna i z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność, przede wszystkim dzięki konkurencyjnym cenom oraz innowacyjnym rozwiązaniom. Opłaty za usługi w obrębie wszystkich sieci są stałe. Za połączenia głosowe zapłacisz 0,19 zł/min., za SMS - 0,09 zł, za MMS - 0,19 zł oraz 0,19 zł za każdy MB danych. Przy czym operator nalicza opłaty wyłącznie do określonego limitu. Dla połączeń głosowych jest to 29 zł, dla SMS-ów i MMS-ów to 9 zł, a za dostęp do Internetu - 19 zł. Powyżej tych kwot korzystasz z telefonu za darmo, rozmawiasz i wysyłasz SMS-y bez limitu. Tak wyglądają ceny w ofercie z rachunkiem. W ofercie na kartę każdego dnia możesz dzwonić i wysyłać smsy bez limitu, po wydaniu na te usługi jedyne 2 zł. Obniżyć i tak niskie koszta można, wyrażając zgodę na otrzymywanie e-faktury. Uchroni Cię to przed opłatą aktywacyjną wynoszącą 200 zł. Aby korzystać z usług operatora w jeszcze atrakcyjniejszych cenach, przeglądaj portal promoszop.pl gdzie znajdziesz aktualne kody i kupony rabatowe nju mobile, dające możliwość dodatkowej oszczędności. 

Doładowanie Online

Na stronie internetowej nju mobile możesz skorzystać z opcji doładowania konta online. Doładowania można dokonać o każdej porze dnia i nocy, wystarczy, że posiada się konto bankowe lub kartę płatniczą. Aby doładować telefon należy podać numer, wybrać kwotę doładowania, a następnie przejść do płatności. Doładowanie online może też być świetnym prezentem dla bliskiej Ci osoby, gdyż na stronie możesz wprowadzić numer telefonu każdej innej osoby będącej w nju mobile.

Jak zrealizuję kupon rabatowy nju mobile

Aktualna informacja odnośnie bieżącej oferty promocyjnej nju mobile znajduje się na górze tej strony. Po odnalezieniu interesującego Cię kuponu lub promocji zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę internetową nju mobile, gdzie zrealizujesz swoje zamówienie. Należy zawsze zapoznać się z warunkami, na jakich można wykorzystać oferowane przez nju mobile kupony rabatowe czy kody promocyjne. By zasięgnąć szczegółowych informacji skontaktuj się z Obsługą Klienta sklepu i zapytaj, jak wykorzystać kody rabatowe nju mobile, które posiadasz.

Zakupy w sklepie internetowym nju mobile

Nju mobile oddaje do dyspozycji klienta dwie proste oferty: z rachunkiem i na kartę. Rozmawiasz, wysyłasz SMS-y, MMS-y i korzystasz z Internetu według prostych i niskich stawek, jednakowych w obydwu opcjach rozliczeniowych. Promocje nju mobile obowiązują przez cały czas korzystania z ich usług. Poruszanie się po stronie internetowej nju mobile jest niezwykle proste, gdyż wszytskie ważne informacje dotyczące oferty podane są w bardzo przejrzysty sposób. 

Nju Mobile promocje

Zamawianie i płacenie w nju mobile

Aby zamówić ofertę z rachunkiem lub na kartę, wystarczy wybrać opcję, która Cię interesuje, a następnie wpisać swoje dane do formularza. Za kartę ze starterem zapłacisz gotówką przy odbiorze.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w nju mobile

Gdy zamówisz ofertę z rachunkiem, kurier dostarczy umowę za darmo. Zamawiając w sklepie internetowym nju mobile starter, musisz pokryć koszt wysyłki kurierem.

Zwrot i wymiana towarów w nju mobile

Zgodnie z prawem każdy klient może odstąpić od umowy w ciągu 10 dni od jej zawarcia i odesłać zamówiony towar.

Social Media - nju mobile jest wszędzie

Jeśli zainteresowała Cię oferta nju mobile nie zapomnij zajrzeć na oficjalne profile marki na Facebook i Youtube. To tutaj dowiesz się o najnowszej ofercie nju mobile, uzyskasz informacje o aktualnych promocjach i kodach rabatowych oraz obejrzysz zdjęcia i spoty reklamowe. Twoją uwagę przykłuje na pewno zabawne stworzenie, które jest głównym bohaterem reklam nju mobile. Ten żółty jegomość w prosty i radosny sposób przedstawi Ci ofertę nju mobile i z pewnością Cię nią zainteresuje. 

 

 

Obsługa Klienta w nju mobile

W razie potrzeby można skontaktować się z konsultantem za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. Do sklepu można dzwonić w godzinach 8-22, natomiast obsługa klienta czynna jest w godzinach 8-20.

 

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje nju mobile

Wygasły

29zł za 40GB internetu

Przejdź do sklepu
Wygasły

Kup telefon za punkty PAYBACK

Przejdź do sklepu
Wygasły

19zł za nielimitowane rozmowy

Przejdź do sklepu