4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Polisa24 Kod Rabatowy

Polisa24 to ubezpieczenie, do którego dostęp możesz mieć przez całą dobę, niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz. Dzięki Polisa24 kod rabatowy, masz okazję do wykupienia ubezpieczenia na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

dowiedz się więcej o Polisa24
Polisa24 Screenshot

Oferty Polisa24

„Nie przegap już żadnej promocji Polisa24“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Polisa-Życie, czyli właściciel serwisu Polisa24 to marka, która na rynku jest obecna już od bardzo wielu lat. Dokładnie zainicjowanie działalności tego Towarzystwa Ubezpieczeniowego nastąpiło w 1995 roku. Od roku 2012, firma należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, co stało się tylko przyczynkiem do coraz to bardziej intensywnego rozwoju. Grupa jest wiodącym ubezpieczycielem na rynkach Europy Wschodniej, co najlepiej świadczy o olbrzymim zaufaniu, jakim obdarzyli ją klienci.

Promocyjne oferty ubezpieczeniowe

W ramach działalności Towarzystwa Ubezpieczeniowego nie brakuje oczywiście bardzo atrakcyjnych ofert, które umożliwiają podpisanie umowy dotyczącej ubezpieczenia na preferencyjnych zasadach. Dzięki dynamicznemu rozwojowi całej spółki, jej klienci mogą liczyć na wciąż lepsze propozycje atrakcyjnych ubezpieczeń. Śledź stronę internetową firmy lub skontaktuj się bezpośrednio z jej agentem, by otrzymać informację o bieżących ofertach specjalnych. Nie zapomnij również wykorzystać Polisa24 kody rabatowe.

Wykorzystaj Polisa24 kody rabatowe

Aby skorzystać z jeszcze tańszego ubezpieczenia, koniecznie skopiuj kod rabatowy dostępny na stronie Promoszop. Dzięki kuponom dowiesz się o obowiązujących promocjach, być może uda ci się także obniżyć należność za swoje ubezpieczenie bez zmiany jego zakresu i zasad.

Czym jest Polisa24?

Polisa24 to ubezpieczenia, dzięki którym możesz zabezpieczyć całą swoją rodzinę od następstw różnych wypadków losowych. Z pewnością warto skorzystać z jej usług, bo cenowe propozycje towarzystwa Polisa-Życie są naprawdę bardzo atrakcyjne. Dzięki dostępowi do serwisu Polisa24, możesz na bieżąco kontrolować zawarte przez siebie umowy, a także w łatwiejszy sposób zgłaszać na przykład szkodę do jakiej już doszło. To bardzo duża wygoda, która z pewnością się opłaci. Ubezpieczenia na życie, od następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia motoryzacyjne, dzieci i młodzieży, podróżne – tak duży wybór oferuje Towarzystwo Ubezpieczeniowe Polisa-Życie. Korzystanie z Polisa24 jest bardzo proste, wręcz intuicyjne. Należy jedynie posiadać swój numer klienta oraz hasło, by zalogować się do serwisu.

Sieć sprzedaży

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Polisa-Życie posiada własną sieć sprzedaży, dzięki której każdy może zaznajomić się ze szczegółami oferty ubezpieczeniowej, a także zawrzeć korzystną umowę. Do wyboru są zarówno Regionalne Biura Handlowe, jak również przedstawicielstwa oraz agenci terenowi, z którymi można umówić się w wybranym przez siebie, wygodnym miejscu. Na terenie Polski firma posiada 16 Regionalnych Biur Handlowych oraz 36 Przedstawicielstw. Dzięki temu w każdym województwie znajduje się kompetentna osoba, która pomoże w doborze odpowiedniego wariantu ubezpieczenia.

Rezygnacja z ubezpieczenia

Każdy klient ma prawo do rezygnacji z podpisanej umowy ubezpieczeniowej bez żadnych następstw, w stosownym terminie, który każdorazowo podawany jest w podpisywanych dokumentach. Przy zakupie ubezpieczenia klient otrzymuje także jego Ogólne Warunki.

Kontakt z obsługą klienta

Z pracownikami Towarzystwa Ubezpieczeniowego Polisa-Życie można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na adres bok@polisa-zycie.pl. Na stronie internetowej firmy można także odnaleźć dane kontaktowe do przedstawicieli terenowych spółki. W innych sprawach możesz także napisać wiadomość na adres sekretariat@polisa-zycie.pl lub marketing@polisa-zycie.pl. System Polisa24 jest czynny całodobowo i zabezpieczony w odpowiedni sposób, by nikt niepowołany nie mógł z niego korzystać.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Polisa24

Wygasły

Super oferta na ubezpieczenia

Przejdź do sklepu
Wygasły

Super oferta na ubezpieczenia

Przejdź do sklepu