4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Polityka Kod Rabatowy

Szukasz promocji na magazyny, gazety czy książki? Sprawdź najnowsze promocje tygodnika Polityka i korzystaj z atrakcyjnych zniżek. 

dowiedz się więcej o Polityka
Polityka Screenshot

Oferty Polityka

„Nie przegap już żadnej promocji Polityka“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Wszystko zaczęło się w 1957 roku, gdy ukazał się pierwszy numer tygodnika POLITYKA. Obecnie jest wydawcą kilku tytułów prasowych, książek i kolekcji, serwisów internetowych oraz organizatorem wielu cenionych projektów i nagród. W 2013 roku, Polityka przekształciła się ze spółdzielni w spółkę komandytowo-akcyjną. Decyzja o przekształceniu dawnej Spółdzielni wydającej Politykę od 1990 r. została podjęta jednomyślnie, a nowa firma pozostaje nadal  w rękach jej pracowników. Polityka po raz ósmy z rzędu jest liderem sprzedaży w segmencie tygodników opinii.

Blogi

Blogi to idealna alternatywa zagłębienia się w świat, który prezentuje tygodnik Polityka . W tym celu powstała również specjalna zakładka podzielona na kilka kategorii. Dzięki niej nawet początkujący użytkownicy będą mogli od razu poznać prezentowanie blogi. Bendyk, Hartman czy Szwarcam to propozycja blogów dla użytkowników portalu Polityka.

Sklep online

Kolejna, równie interesująca zakładka pozwalająca klientom bez wychodzenia z domu nabyć różnego rodzaju gazety, książki w wersji papierowej i elektronicznej. Zakładka podzielona jest na podkategorię, wśród których wymienić możemy wydania specjalne, prenumeraty oraz książki z afisza.

Konkursy

To część pewnego rodzaju rozgrywki skierowana ku użytkownikom kreatywnym, którzy nie boją się wyzwań. Ostatnio, tygodnik Polityka ogłosił konkurs pod tytułem IV edycja Konkursu im. Inki Brodzkiej-Wald rozstrzygnięta. Był on częścią Funduszu Wieczystego założonego w celu upamiętnienia profesor Aliny „Inki” Brodzkiej-Wald, wieloletniej jurorki Nagród Naukowych POLITYKI. Jego celem było promowanie wybitnych prac humanistycznych. W tym roku nagrodę w konkursie na najlepsze prace doktorskie z dziedziny humanistyki dotyczące współczesności zdobyły aż dwie prace. Kapituła konkursu przyznała również dwa wyróżnienia.

Oferta

POLITYKA Sp. z o.o. S.K.A. jest wydawcą dwóch tytułów prasowych: tygodnika POLITYKA i dwutygodnika FORUM oraz tematycznych, regularnie ukazujących się wydawnictw specjalnych – Niezbędnika Inteligenta, Poradnika Psychologicznego „JA MY ONI” i Pomocnika Historycznego.  Ponadto publikuje książki dziennikarzy POLITYKI oraz serie i kolekcje wydawnicze. Tygodnik Polityka to nie tylko wydawnictwa papierowe, to także wieloletnia obecność obu pism i naszych autorów w Internecie. Portal POLITYKA.PL z licznymi blogami dziennikarzy Polityki i współpracowników redakcji należy do najpopularniejszych serwisów internetowych tygodników opinii. Dużym powodzeniem cieszy się witryna dwutygodnika FORUM. Swoich wiernych odbiorców znalazły wydania cyfrowe POLITYKI i FORUM, a wokół naszego tygodnika organizują się społeczności internetowe.

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące tygodnika klient uzyska odpowiedzi od poniedziałku do piątku za pośrednictwem numeru kontaktowego,, drogą elektroniczną pod adresem agencje@grupazpr.pl lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, który użytkownik może znaleźć na stronie internetowej tygodnika Polityka.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Polityka

Wygasły

Promocje w Polityka

Przejdź do sklepu