4.3 od 5 gwiazdek

Łącznie 125 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Polski Bus Kod Rabatowy

Aktualne promocje Polski Bus tylko tutaj. Codziennie nowe kody rabatowe i pula biletów promocyjnych. Dzięki kuponom rabatowym Polski Bus z Promoszop.pl możesz sporo zaoszczędzić na połączeniach do najważniejszych polskich miast uzyskując liczne rabaty na przejazd.  Podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i tanie.

dowiedz się więcej o Polski Bus
Polski Bus Screenshot

Oferty Polski Bus

„Nie przegap już żadnej promocji Polski Bus“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

  1. Kupony rabatowe PolskiBus.com, rabaty i okazyjne zakupy
  2. Rezerwacja biletu w serwisie PolskiBus.com
  3. Jak zrealizuję kupon PolskiBus.com?
  4. Rezerwacja i płacenie w PolskiBus.com
  5. Koszty rezerwacji PolskiBus.com
  6. Zwrot i wymiana biletów w PolskiBus.com
  7. Obsługa klienta w PolskiBus.com

Firma PolskiBus.com to polski przewoźnik oferujący komfortowe połączenia autokarowe na trasach krajowych i międzynarodowych. Na polskim rynku firma działa od czerwca 2011 roku. Oferuje przejazdy nowoczesnymi autokarami o wysokim standardzie, wyposażonymi w klimatyzację i przyjazne rozwiązania dla osób niepełnosprawnych. W trakcie podróży pasażerowie mają zapewniony bezpłatny dostęp do internetu poprzez Wi-Fi. Atrakcyjność oferty podnoszą liczne promocje polski bus, dzięki którym można dostać bilety w niezwykle korzystnych cenach oraz doskonała jakość obsługi. Pasażerowie jadący po raz pierwszy autokarami PolskiBus.com są zaskoczeni standardem, miłą atmosferą i konkurencyjnymi cenami biletów, które gdy przedstawi się otrzymane od polski bus kody rabatowe, stają się jeszcze niższe.

Kupony rabatowe PolskiBus.com, rabaty i okazyjne zakupy

Sprzedaż biletów w PolskiBus.com odbywa się według zasady first minut, co oznacza, że im wcześniej zamówisz bilet i im mniej pasażerów zarezerwowało już bilety na interesującą Cię trasę, tym mniej zapłacisz. To wyjątkowe podejście wśród przewoźników działających na polskim rynku. Pasażer ma tutaj wpływ na to, ile zapłaci za podróż: im lepszy ma refleks i im wcześniej podejmie decyzję o skorzystaniu z usług PolskiBus.com, tym cena biletu będzie niższa, bo skorzystasz ze specjalnej taryfy. Spektakularne promocje polski bus słyną z tego, że można kupić bilet już za złotówkę plus 1 złoty opłaty za rezerwację). Jeśli nie uda Ci się upolować takiej okazji, możesz wykorzystać kupony rabatowe polski bus. Nie ma żadnych ukrytych opłat. Po prostu płacisz za bilet, wykorzystujesz uzyskane od polski bus kody rabatowe i jedziesz, gdzie chcesz. Firma obsługuje aż 19 miast na terenie Polski oraz połączenia międzynarodowe do Berlina, Berlina Schönefeld, Wiednia, Pragi i Bratysławy.

Rezerwacja biletu w serwisie PolskiBus.com

Bilety na autokary PolskiBus.com można kupić przez internet lub skorzystać z Punktów Sprzedaży Biletów. Ważna informacja: biletu nie można kupić u kierowcy! Rezerwacja on-line jest znacznie korzystniejsza pod względem cenowym, bo możesz w trakcie zakupu zrealizować uzyskane od polski bus kody rabatowe, dzięki czemu zapłacisz znacznie mniej. Na stronie znajdziesz przejrzystą wyszukiwarkę połączeń. Możesz błyskawicznie sprawdzić dostępność biletów na wybrane połączenia.

Jak zrealizuję kupon PolskiBus.com?

Otrzymane kupony rabatowe polski bus realizujesz w trakcie rezerwowania biletu na stronie przewoźnika wpisując kod promocyjny w odpowiednim okienku. Cena biletu na interesującą Cie trasę zostanie automatycznie obniżona.

Rezerwacja i płacenie w PolskiBus.com

Płacenie za bilet w PolskiBus.com jest bardzo komfortowe. Po dokonaniu rezerwacji uiszczasz opłatę przez internet. Możesz zapłacić kartą płatniczą lub przelewem elektronicznym.

Koszty rezerwacji PolskiBus.com

Kupując bilet i realizując promocje polski bus możesz czuć się całkowicie bezpiecznie. Nie ma żadnych ukrytych opłat, a koszt rezerwacji to 1 złoty.

Zwrot i wymiana biletów w PolskiBus.com

Żeby dokonać zwrotu biletu należy skontaktować się telefonicznie z infolinią. Zwrot otrzymasz w ciągu 7 dni.

Obsługa klienta w PolskiBus.com

Z biurem obsługi klienta można się kontaktować telefonicznie lub korzystając z formularza dostępnego na stronie internetowej.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Polski Bus

Wygasły

7 zł z kodem rabatowym na podróż w Polski Bus

<p><strong>Kod rabatowy w Polski Bus</strong> na wybrane podr&oacute;że za jedyne 7 zł. Promocja obejmuje trasy z Warszawy do Kielc, Krakowa i Rzeszowa. Aby skorzystać ze zniżki należy podać kod podczas składania zam&oacute;wienia. Oferta ważna do 12.07.2015r. Szczeg&oacute;ły na stronie.&nbsp;</p>

Przejdź do sklepu
Wygasły

Bilety autobusowe od 1 zł

<p><strong>&nbsp;</strong></p>

Przejdź do sklepu
Wygasły

5 EUR zniżki na Muzeum Figur Woskowych - Madame Tussauds w Wiedniu w promocji Polski Bus

<p>Kup bilet Polski Bus, a w zamian dostaniesz zniżkę 5 EUR na wejście do&nbsp;Muzeum Figur Woskowych - Madame Tussauds w Wiedniu.&nbsp;</p>

Przejdź do sklepu