4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Portale Nieruchomości Kod Rabatowy

Portal www.portalenieruchomosci.pl jest miejscem, gdzie w prosty i innowacyjny sposób dodasz swoje ogłoszenie o sprzedaży, najmie lub dzierżawie nieruchomości. To idealna okazja do promocji swojej nieruchomości.

dowiedz się więcej o Portale Nieruchomości
Portale Nieruchomości Screenshot

alarm kuponowy

nie przegap już żadnego kuponu
Portale Nieruchomości!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Portal www.portalenieruchomosci.pl jest miejscem, gdzie w prosty i innowacyjny sposób dodasz swoje ogłoszenie o sprzedaży, najmie lub dzierżawie nieruchomości. Nawet do 120 czołowych portali branży nieruchomości jednocześnie. Łącznie to kilkadziesiąt milionów użytkowników miesięcznie. Ton klient decyduje gdzie ukaże się ogłoszenie i na jak wielką skalę rozpocznie on działanie. To najtańszy i najbardziej skuteczny sposób promocji nieruchomości w Polsce. W portalach regionalnych widoczne są tylko ogłoszenia pochodzące z danego regionu Polski (np. ogłoszenie nieruchomości z Krakowa publikowane będzie w portalach regionalnych Województwa Małopolsiego). W portalach o zasięgu ogólnopolskim publikowane są ogłoszenia z całej polski.

Pakiety Portale Nieruchomości 

Aby skutecznie wypromować własną nieruchomość warto skorzystać z pakietów które są na 30 dni. W zależności od zasięgu, cena pakietu jest wyższa, jednakże wraz z nią zwiększa się obszar promocji nieruchomości. I tak na przykład pakiet za 39zl obejmuje dziewięć portali na których znajdzie się dany produkt. Klient może również skorzystać z droższego pakietu, za 105zl. Jednakże w tym przypadku nieruchomość klienta widoczna będzie na ponad 30 stronach, które proponują Portale Nieruchomości.

Kontakt z firmą

W przypadku jakichkolwiek pytań ze strony klienta, biuro służy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00 pod numerem telefonu 502 011 101 lub za pośrednictwem drogi elektronicznej - biuro@portalenieruchomosci.pl. Możliwe jest również wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej w zakładce Kontakt.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Portale Nieruchomości

Wygasły

Biura nieruchomości w jednym miejscu

Przejdź do sklepu