4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Pożyczka Plus Kod Rabatowy

Niespodziewane wydatki? Sytuacja losowa? Nie załamuj się, bo pieniądze, których potrzebujesz są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z oferty i poznaj promocje Pożyczka Plus oraz wykorzystaj kody rabatowe Pożyczka Plus. To naprawdę prosty i wygodny sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki przez Internet. Przekonaj się sam!

dowiedz się więcej o Pożyczka Plus
Pożyczka Plus Screenshot

Oferty Pożyczka Plus

„Nie przegap już żadnej promocji Pożyczka Plus“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Każdy potrzebuje czasem dodatkowych pieniędzy i nierzadko zdarza się, że są to wydatki niespodziewane. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Pożyczka Plus, czyli błyskawiczna pożyczka, którą możesz wziąć przez Internet. Właścicielem serwisu jest firma Mała Pożyczka Sp. z o.o., będąca częścią Aventus Group, specjalizującej się w świadczeniu usług finansowych w Polsce, a także na Litwie, Łotwie i w Czechach.

Promocje Pożyczka Plus

Rabat przysługuje Ci już na wzięcie pierwszej pożyczki! Dodatkowe zniżki czekają także na stałych klientów. Informacje o aktualnie trwających promocjach znajdziesz na stronie głównej. Oprócz tego specjalnie dla Ciebie zebraliśmy na naszej stronie wszystkie doskonałe okazje na uzyskanie zniżki, jakimi są kody rabatowe Pożyczka Plus. Wiemy jak przyjemne może być oszczędzanie. Mamy nadzieję, że skorzystasz z tej szansy.

Jak wykorzystać kody rabatowe Pożyczka Plus

Wybierz interesujący Cię kod i kliknij na znajdujący się na nim button „Sprawdź Promocję”. Zostaniesz przekierowany na stronę główną, gdzie będziesz mógł zapoznać się ze szczegółową ofertą. Pamiętaj o tym, że aby móc skorzystać z pożyczki, trzeba pozytywnie przejść procedurę weryfikacyjną. Nie obawiaj się, zazwyczaj nie trwa ona dłużej niż kilkanaście minut! Możesz również zgłosić w Biurze Obsługi Klienta, że posiadasz kupon rabatowy. Konsultant na pewno udzieli Ci szczegółowych informacji dotyczących warunków jego wykorzystania.

Co oferuje Pożyczka Plus swoim klientom

Pożyczka Plus to nieoceniona pomoc w sytuacjach awaryjnych. Może także okazać się doskonałym rozwiązaniem w przypadkach losowych. Aby dostać pożyczkę, musisz zarejestrować się na stronie. Znajdziesz tam wirtualny kalkulator, na którym trzeba zaznaczyć kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty. Następnym etapem jest przelanie na wskazany rachunek bankowy symbolicznego 1 grosza. Jeśli Twoja prośba o pożyczkę zostanie zaakceptowana, pieniądze otrzymasz na konto, z którego został wykonany przelew. Za pierwszym razem możesz pożyczyć 1000 PLN i oddać tę kwotę w ciągu aż 30 dni. Koszt pierwszej pożyczki zawsze wyniesie jedyne 10 PLN! Warunkiem jest jej terminowa spłata. Stali klienci mogą pożyczać nawet do 5000 PLN i spłacać je w terminie do 65 dni. Mało tego, w Pożyczka Plus masz możliwość przedłużenia terminu spłaty! Pożyczaj bezpiecznie, bez dodatkowych opłat, prowizji i uciążliwych formalności.

Czas i koszt otrzymania pożyczki

Pożyczka Plus jest pożyczką online, a zatem każdy krok, który przybliża Cię do jej otrzymania rejestrowany jest w czasie rzeczywistym. Weryfikacja Twojego wniosku powinna zająć nie więcej niż kilkanaście minut. Jeśli przejdziesz ją pozytywnie, pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu 24-72 godzin. Co istotne, Pożyczka Plus nie zaskoczy Cię żadnymi nieprzewidzianymi kosztami. Przejrzyste zasady poznajesz już na pierwszym etapie składania wniosku i obowiązują one przez cały okres trwania umowy.

Zwroty i reklamacje

Możesz odstąpić od umowy zawartej z Pożyczka Plus w terminie 14 dni, licząc od momentu jej podpisania. W takim wypadku niezbędne będzie złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy na piśmie i wysłanie go na adres: ul. Składowa 12, 15-399 Białystok. Po dokonaniu formalności, zostanie wszczęta procedura, na podstawie której umowa przestanie obowiązywać, a Ty będziesz na bieżąco informowany o jej poszczególnych etapach.

Obsługa Klienta Pożyczka Plus

Infolinia Pożyczka Plus działa pod numerem 85 871 00 49 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-21:00 oraz w weekendy w godz. 9:00-17:00. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Jeżeli chcesz skontaktować się z konsultantem w sprawie zaległych płatności, zadzwoń pod numer 85 871 00 38.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Pożyczka Plus

Wygasły

Pierwsza pożyczka za 10 zł

Przejdź do sklepu