4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Pożyczkomat Kod Rabatowy

Tylko w Promoszop możesz sprawdzić wszystkie obowiązujące zniżki Pozyczkomat.pl. Wykorzystaj je i weź pożyczkę, której koszt będzie maksymalnie obniżony. Pozyczkomat.pl oferuje krótkoterminowe kredyty pozabankowe dla każdego.

dowiedz się więcej o Pożyczkomat
Pożyczkomat Screenshot

Oferty Pożyczkomat

„Nie przegap już żadnej promocji Pożyczkomat“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

  1. Wykorzystaj kody promocyjne Pozyczkomat.pl
  2. Wykorzystaj kod promocyjny Pozyczkomat.pl z Facebooka

Właścicielem serwisu Pozyczkomat.pl jest skandynawska firma Frienddly Finance Poland Sp. z o.o. Zdobyte na rynkach skandynawskich oraz Europy Wschodniej wieloletnie doświadczenie, pozwoliło firmie uruchomić działalność w Polsce. Pozyczkomat.pl oferuje swoim klientom szybkie i bezpieczne usługi kredytowe, bez wychodzenia z domu. Celem firmy jest udzielanie kredytów na jasnych, zrozumiałych warunkach oraz ograniczenie wszystkich formalności do minimum.

Pozyczkomat.pl oferuje atrakcyjne warunki kredytowe oraz elastyczne spłaty, dzięki czemu spotyka się z dużym zainteresowaniem wielu klientów.

Zniżki Pozyczkomat.pl – pieniądze na niespodziewane wydatki

Niespodziewany wyjazd? Urodziny? Impreza? Bardzo często zdarzają się niespodziewane okazje, na które potrzebne są dodatkowe fundusze. Nie pożyczaj pieniędzy od znajomych i rodziny, tylko sprawdź warunki pożyczek w Pozyczkomat.pl. Zniżki, oferowane przez portal umożliwią ci skorzystanie z kredytów właściwie za darmo. Wykorzystując zniżki Pozyczkomat.pl oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Żadnych odsetek, ukrytych opłat i niemiłych niespodzianek. Zapewnij sobie spokój i komfort. Sprawdź wszystkie dostępne zniżki Pozyczkomat.pl i wykorzystaj je.

Wykorzystaj kody promocyjne Pozyczkomat.pl

Korzystając z Promoszop masz możliwość sprawdzić wszystkie aktualne kody promocyjne Pozyczkomat.pl. Dzięki nim dodatkowo obniżysz koszty i odsetki swojego kredytu, aby płacić jak najmniej. Przytrafił się niespodziewany wydatek? A może chciałbyś kupić nowy sprzęt, ponieważ stary przestał działać? Nie trać czasu, czekając na decyzję banku. Kody promocyjne Pozyczkomat.pl zapewnią ci atrakcyjne warunki pożyczki, jakich nie dostaniesz w żadnym banku. Sam ustal warunki oraz okres spłaty i ciesz się dodatkowymi środkami na koncie w 15 minut.

Wykorzystaj kod promocyjny Pozyczkomat.pl z Facebooka

Pozyczkomat.pl posiada swój funpage na portalu Facebook. Jest to miejsce, gdzie klienci znajdą wiele ciekawych porad na temat finansów i kredytów, a także mogą znaleźć atrakcyjne kody promocycyjne. Pozyczkomat.pl docenia w ten sposób klientów, którzy już zaufali firmie. Jeśli nie korzystasz z Facebooka, nie martw się. Wszystkie aktywne zniżki Pozyczkomat.pl zawsze znajdziesz w Promoszop.

Jak mogę korzystać z kuponów i zniżek?

Wybierz kupon promocyjny Pozyczkomat.pl, który najbardziej cię interesuje i skopiuj go. Następnie przejdź na stronę Pozyczkomat.pl oraz wybierz wszystkie parametry pożyczki, którą chcesz otrzymać. Podczas dokonywania transakcji wpisz kod w odpowiednie miejsce a twoja zniżka Pozyczkomat.pl zostanie naliczona automatycznie.

Pozyczkomat.pl – pieniądze, których naprawdę potrzebujesz

Pozyczkomat.pl oferuje szybkie pożyczki, realizowane nawet w 15 minut. Bardzo często jest to jedyna możliwość, aby szybko i skutecznie zorganizować potrzebne pieniądze. Każdy klient, zainteresowany ofertą serwisu, może samodzielnie ustalić wysokość kwoty, okres spłaty i wszystkie szczegóły. Pozyczkomat.pl nie ukrywa niczego przed swoimi klientami, dzięki czemu jest marką, cieszącą się wysokim zaufaniem społecznym. Korzystanie z serwisu jest bardzo proste i zajmuje jedynie kilka chwil.

Potwierdziłem transakcję, co dalej?

Po ukończeniu całego procesu na stronie Pozyczkomat.pl musisz już tylko czekać na wypłatę pieniędzy. Zrób sobie w tym czasie kawę, włącz telewizor lub napisz SMSa. Jak skończysz, pieniądze na pewno będą już dostępne na twoim koncie. Umowę oraz wszystkie niezbędne dokumenty otrzymasz w wiadomości e-mail.

Rezygnacja z pożyczki

Oferowane przez Pozyczkomat.pl pożyczki cechują się krótkim okresem kredytowania. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować z usługi i oddać otrzymane pieniądze od razu, skontaktuj się w tym celu z obsługą portalu.

Kontakt z BOK

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości napisz do obsługi Pozyczkomat.pl na adres: kontakt@pozyczkomat.pl lub zadzwoń na infolinię: +48 222 112 0 112.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Pożyczkomat

Wygasły

Pierwsza pożyczka za darmo

Przejdź do sklepu