4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Prezentokracja Kod Rabatowy

Brak pomysłu na prezent urodzinowy czy rocznicę ślubu? Z myślą o klientach powstał sklep Prezentokracja, który oferuje liczne prezenty w promocyjnie niskiej cenie.

dowiedz się więcej o Prezentokracja
Prezentokracja Screenshot

Oferty Prezentokracja

„Nie przegap już żadnej promocji Prezentokracja“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Każdy podarunek w ofercie Prezentokracji to wyjątkowy prezent-przeżycie. To odpowiedź na prezentową nudę, droga do nowych pasji i kopalnia nowych doświadczeń. Co jednak najważniejsze, Prezentokracja to też skarbnica pomysłów na ciekawy prezent dla każdego: żony, męża, szefa. Niezależnie od tego, z jakiej okazji i komu tym razem chcesz sprawić radość, wśród ponad 500 atrakcji w ofercie na pewno znajdzie się takie, które pomoże spełnić marzenia.

Bony podarunkowe

Indywidualna lekcja golfa, kurs sushi, a może przejażdżka bolidem wyścigowym? Klient może sam zdecydować, jaki prezent przypadnie do gustu drugiej osobie, która ma 12 miesięcy na jego realizację. Sklep oddaje do dyspozycji aż 18 miast w Polsce, w których bon może zostać wykorzystany. Szukanie konkretnych pozycji odbywa się właśnie poprzez lokalizację (m.in. Kraków, Wrocław, Opole), okazje (np. urodziny, rocznica) lub odbiorców (dla rodziców, żony, chłopaka itd.). klient znajdzie również nietypowe prezenty w formie przeżyć nawet na wieczór panieński i zaręczyny.

Promocje

Wszystkie aktualnie obowiązujące promocje Prezentokracjs klient może znaleźć w zakładce „Promocje” znajdującej się na stronie internetowej. To promocje, której obejmują rabaty sięgające nawet kilkadziesiąt procent. Promocje Prezentokracjs to propozycja ciekawego prezentu dla każdej grupy wiekowej. Już dziś w stosunkowo niskiej cenie klient może kupić ekskluzywny weekend spa dla dwojga czy mazurski weekend na żaglach.

Prezent na ostatnia chwilę?

 E-voucher prezentowy sklepu Prezentokracja sprawia że klienta otrzyma na swoją pocztę e-mail w ciągu zaledwie kilku minut od zakupu. To doskonała opcja dla osób, które chcą sprawić wyjątkowy prezent, ale zostało im niewiele czasu na dokonanie zakupu. Jego realizacja jest bardzo prosta i e-voucher podobnie jak bon prezentowy ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu. Na e-voucherze znajduje się opis prezentu oraz informacje potrzebne do rezerwacji i realizacji przeżycia.

Newsletter

Z pewnością znany każdemu jako szereg korzyści. W sklepie Prezentokracjs klient może liczyć na wiadomości o aktualnych promocjach sklepu, a także rabatach mu przysługujących. Wystarczy wejść na stronę internetową i wybrać zakładkę Newsletter. Zapisanie się nie jest trudne. Jedynym wymaganiem stawianym klientowi jest podanie adresu email.

Asortyment

Prezentokracja.pl oferuje ponad 400 propozycji na oderwanie się od nudnych schematów podarunkowych. W zależności od typu osobowości drugiej osoby, klient może jej zafundować mocne przeżycia, ale także relaks i odprężenie. Prezentokracja jest spełnieniem marzeń o interesującym i nietypowym pomyśle na życie. O pracy, która sprawi radość, pozwalając uszczęśliwiać innych. O miejscu, w którym klient może wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i organizacji oraz poznać ciekawych ludzi potrafiących zarazić swoją pasją. Niezależnie od tego, czy jest to paralotniarstwo, kuchnia indyjska czy jazda subaru, Prezentokracja dokłada wszelkich starań, by jakość usług była jak najwyższa, a Obdarowany jak najbardziej zadowolony z otrzymanego przeżycia.

Korzyści dla partnerów

 Prezentokracja to świetny sposób na promocję usług. Za sprawą działań promocyjnych, a także dzięki sprawnie działającej witrynie sklepu internetowego, Prezentokracja pomoże  dotrzeć do Klienta i poinformować go o zaletach produktu. Prezentokracja zajmuje się obsługą Klienta w sposób kompleksowy. Od pełnego przedstawienia usługi, przez zakup, rezerwację Prezentu i odpowiadanie na wszelkie pytania  w międzyczasie. Prezentokracja sprawuje ciągłą opiekę nad Klientem, oferując kompetentną i miłą obsługę.

Płatność

Sklep akceptuje płatności poprzez serwis Płatności.pl - karta lub przelew online, dokonywane przelewem bankowym na konto Prezentokracji lub gotówką w biurze Prezentokracji.  E-voucher klienta dotrze do niego za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DHL.

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi  od poniedziałku do piątku   poprzez numer telefonu 713 500 206  lub drogą elektroniczną pod adresem info@prezentokracja.pl

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Prezentokracja

Wygasły

Prezenty dla bliskich w atrakcyjnych cenach

Przejdź do sklepu