4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Proama Kod Rabatowy

Myślisz o ubezpieczeniu swojego życia, życia ludzi Tobie bliskich, a być może zbudowałeś dom i chcesz czuć, że jesteś zabezpieczony przed wszelkimi złośliwościami losu? Sprawdż co oferuje Proama!

dowiedz się więcej o Proama
Proama Screenshot

Oferty Proama

„Nie przegap już żadnej promocji Proama“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Proama to firma, która weszła w skład Polskiej spółki akcyjnej Groupama w 2011 roku. Jest to firma, która zajmuje się prowadzeniem różnych form ubezpieczeń, zapewniając swoim klientom przystępne warunki ubezpieczeniowe. Atutami firmy są osobiści doradcy finansowi, oraz możliwość uzyskania aż 70% zniżki na ubezpieczenie samochodowe. Polski oddział Proama skupia na sobie ponad 600 specjalistów, którzy współpracująz ponad 20 tysiącami osób na terenie całego kraju. W roku 2015 firma Proama może szczycić się zlikwidowaniem ponad 60 tysięcy szkód! Warto wspomnieć, iż grupa Proama uzyskała tytuł "Gwiazda Jakości Obsługi 2014".

Proama kod rabatowy i jego warunki

Uzyskując swojego własnego osobistego doradcę, będziemy mogli przedyskutować nasze potrzeby oraz wszelkiego rodzaju warunki uzyskania promocyjnej oferty. Proama kod rabatowy przyznawany jest wszystkim osobom, które dokonają zakupu danej usługi ubezpieczeniowej, przy pomocy internetu. Jeśli zdecydujemy się na internetowe rozwiązanie, Proama kod rabatowy, zapewni nam 10% tańsze ubezpieczenie, niż gdybyśmy dokonali zakupu tego samego wariantu w lokalnej placówce. Jak widać, oferta bez wychodzenia z domu jest o wiele bardziej atrakcyjna.

Co zrobić, aby uzyskać Proama kod promocyjny ?

To bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę internetową firmy Proama, oraz wybrać swój własny wariant, przez internet. W tym momencie Proama kod promocyjny zostanie nam przyznany bez najmniejszego problemu, albowiem 10% jest odliczane od każdego zamówienia, wykonanego przez internet. Tym sposobem, uzyskujemy Proama kod promocyjny, za pomocą internetu.

Co to Proama zniżki ?

Proama to firma, która oferuje szereg rozwiązań ubezpieczeniowych. W skład jej usług wchodzą ubezpieczenia OC i AC, oraz ubezpieczenia mieszkaniowe. To główne z produktów, które znajdziemy na stronie internetowej Proama zniżki. Oprócz tego, firma ta proponuje ubezpieczenia dla małych i średnich firm, oraz ubezpieczenia osobowe. Dzięki firmie Proama, będziemy mogli uzyskiwać ubezpieczenia na własne życie, bądź życie najbliższych. Proama daje nam do dyspozycji bowiem takie warianty jak: Wsparcie Dziecka, Assistance Rowerowe, Assistance Domowe, Ubezpieczenie NNW, Pomoc Prawna, Ubezpieczenie Na Wypadek Powodzi, OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenie na stłuczenie przedmiotów szklanych. Proama to firma kompletna, która zapewnia najszerszy wachlarz usług ubezpieczeniowych.

Dostawa produktów Proama

Tak, firma Proama dostarcza do naszego domu wszystkie niezbędne dokumenty, poświadczające o posiadaniu przez nas danej polisy. Dokumentacja dochodzi w przeciągu 3 dni roboczych.

Zwroty ubezpieczeń 

Mamy możliwość odejścia od każdej umowy, którą podpisaliśmy z firmą Proama, w terminie do 14 dni roboczych, od momentu podpisania naszej umowy. 

Proama – kontakt do firmy

Proama oferuje nam jedynie kontakt poprzez infolinię, pod numerem: 815 815 815 – numer jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Proama

Wygasły

70% zniżki dla kierowców

Przejdź do sklepu