4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Publicat Kod Rabatowy

Interesujące, pouczające a może pełne zgrozy? Kategorii w księgarni Publicat jest bardzo dużo i każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

dowiedz się więcej o Publicat
Publicat Screenshot

alarm kuponowy

nie przegap już żadnego kuponu
Publicat!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Dostępna pod adresem www.publicat.pl księgarnia internetowa prowadzona jest przez grupę wydawniczą Publicat S.A. Sklep został założony w 2007 r. Firma dokłada wszelkich starań, by w pełni usatysfakcjonować Klientów. Zgodnie z sugestiami i uwagami klienta, a także trendami na rynku e-commerce, z dumą prezentuje najnowszą wersję sklepu. Znajdą w niej klienci książki dla dzieci i młodzieży, tytuły popularnonaukowe, krajoznawcze, poradniki, albumy, literaturę piękną, literaturę faktu, a także audiobooki. Wydawnictwo istnieje na rynku od ponad 25 lat; do 2004 r. pod nazwą Podsiedlik-Raniowski i S-ka.

Promocje

Obecnie książki cieszą sie duża popularnością, zwłaszcza gdy dostępna jest w formie e-booka. Coraz więcej osób pragnie przelać swoje myśli na papier i podzielić się nimi z pozostałymi ludźmi w kraju i na świecie. Ogromny asortyment sprawia, ze klienci mogą liczyć na Publicat promocje, które prezentują się bardzo atrakcyjnie. To różnego rodzaju rabaty które sięgają wartości nawet kilkudziesięciu procent. Publicat promocje to idealna szansa aby w przystępnej cenie nabyć wysokiej jakości książki wychodząc spod pióra znanych i cenionych pisarzy na całym świecie. To także możliwość zamówienia książki poprzez portal internetowy, tak więc wychodzenie z domu z pewnością nie będzie konieczne w tym przypadku.

Kod rabatowy

Ceny podane w sklepie www.publicat.pl nie są cenami rynkowymi. Po otrzymaniu Publicat kod rabatowy każdemu jego posiadaczowi przysługuje możliwość uzyskania dodatkowej korzyści przy składaniu zamówienia w sklepie www.publicat.pl . Może to być np. specjalny rabat do już złożonego zamówienia, darmowa wysyłka bądź inne korzyści przewidziane przez obsługę sklepu. Publicat kod rabatowy można uzyskać poprzez zapisanie się na newsletter sklepu www.publicat.pl . Publicat kod rabatowy pozyskane poprzez newsletter mają charakter eventowy i zazwyczaj ich ważność jest ograniczona w czasie.

Newsletter

Newsletter to niezbędny element, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. O każdej porze użytkownik może zapisać się do newslettera, który daje możliwość otrzymywania informacji o promocjach, kodach  rabatowych i dodatkowo klienta ma szansę otrzymać kody rabatowe prosto do skrzynki mailowej. Zapisanie się do niego no sprawia żadnego problemu. Wystarczy podać adres e-mail aby móc cieszyć się korzyściami płynącymi z newslettera.

Współpraca

Do współpracy, księgarnia zaprasza biblioteki oraz inne placówki kulturalno-oświatowe do współpracy. Proponuję im  ogromny wybór wydawnictw i publikacji ze wszystkich dziedzin, posegregowanych tematycznie i odpowiednio do wieku. Wszystkich pasjonatów pióra, którzy pragną podzielić się swoim talentem z czytelnikami, księgarnia internetowa Publicat zaprasza do współpracy. To idealna okazja aby zaistnieć a nade wszystko zaistnieć w świecie autorów światowego formatu.

Dostawa

Profesjonalny zespół sklepu zapewnia, że każda przesyłka zostanie starannie zapakowana i szybko wysłana. Warto  dodać, że udostępniona została również usługę „pakowanie na prezent”. Przy każdym Produkcie, także tym umieszczonym w dziale „Zapowiedzi” podany jest szacowany czas, w ciągu którego Zamówienie zostanie przygotowane do wysłania Klientowi i przekazane przewoźnikowi w celu doręczenia pod wskazany przez niego adres bądź przygotowane do osobistego odbioru, czyli „czas realizacji”.

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta (BOK) udziela Klientom informacji w zakresie prowadzonej przez Usługodawcę działalności, w dni robocze w godzinach od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu: 61 652 92 52 oraz pod adresem e-mail: office@publicat.pl

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Publicat

Wygasły

10% kod rabatowy za zapis do newslettera

Przejdź do sklepu