4.8 od 5 gwiazdek

Łącznie 4 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Rajapack Kod Rabatowy

Opakowania, folie, maszyny to szeroka oferta renomowanego sklepu Rajapack, który stale wprowadza promocje sięgające wartości nawet 35%.

dowiedz się więcej o Rajapack
Rajapack Screenshot

Oferty Rajapack

„Nie przegap już żadnej promocji Rajapack“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Rajapack TOP Oferta Polecane przez Agnieszka

Rajapack Logo

45% Promocja

45% rabatu na taśmy z nadrukiem
ważny do 31.12.2017

 • ważne na taśmy z indywidualnym nadrukiem
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do 31.12.2017
użyty 1 razy
pokaż wszystkie kupony Rajapack

Aktualne kupony rabatowe Rajapack & oferty

Rajapack Logo

30% Promocja

30% rabatu na wyprzedaży
ważny do do odwołania

 • ważne na koperty bąbelkowe
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 1 razy
pokaż wszystkie kupony Rajapack
Rajapack Logo

Okazje! Oferta

Opakowania świąteczne
ważny do 25.01.2018

 • ważne na wszystko
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do 25.01.2018
użyty 1 razy
pokaż wszystkie kupony Rajapack

Podobne kupony rabatowe

Książki
Promocja

Najlepsze prezenty na Święta!
Promocja pokaż

45%
Promocja

45% rabatu na zabawki edukacyjne CzuCzu
Promocja pokaż

1+1
Promocja

1 zł za dodatkowe małe AGD
Promocja pokaż

20%
Darmowa dostawa

20% rabatu na Xmas Sale
Darmowa dostawa pokaż

10%
Kupon

10% kod rabatowy na przesyłki międzynarodowe
Kupon pokaż

Choinka
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa choinek do domu !
Darmowa dostawa pokaż

45%
Kupon

45% kod rabatowy na wszystko
Kupon pokaż

40%
Oferta

40% rabatu na kalendarz z Twoimi zdjęciami
Oferta pokaż
 1. Promocje
 2. Rajasystemy
 3. Przetestuj przed zakupem
 4. Newsletter
 5. Asortyment
 6. Dostawa
 7. Kontakt

O Rajapack

Grupa RAJA, z ponad 60 letnim już doświadczeniem w branży, oferuje ponad 500 000 klientom w Europie najszerszy wachlarz materiałów opakowaniowych. Obecni w 15 krajach europejskich z 18 oddziałami, grupa Raja jest liderem w Europie na rynku opakowań dzięki ogromnej pasji świadczenia usług, oddaniu klientowi, dynamice rozwoju i innowacyjności oraz kompetencjom swoich pracowników. Dla  klientów dokonujących zakupu materiałów opakowaniowych i sprzętu do pakowania Rajapack jest uprzywilejowanym partnerem handlowym. Ponad 10 000 produktów spełniających oczekiwania klientów w zakresie ochrony, wypełnienia i wysyłki produktów, RAJA jest wiodącym graczem na rynku opakowań. Wdrożenie innowacyjnej polityki w połączeniu z fachową wiedzą na temat produktów sprawia, że grupa RAJA prezentuje najszerszy asortyment w tej kategorii.

Promocje

Już dzisiaj klienci mogą skorzystać z Rajapack promocje, a produkty tańsze są nawet o 35%. Klient oszczędza we wszystkich kategoriach produktów: opakowaniach tekturowych, taśmach samoprzylepnych, kopertach i kieszeniach, wypełniaczach i ochronie, produktach magazynowych. Rajapack promocje pomoże zaoszczędzić bez konieczności rezygnacji z najlepszej jakość produktów i usług.

Rajasystemy

Rajapack promocje pomaga w poprawie wydajności pracy oraz pozwala zmniejszyć koszty dzięki profesjonalnym maszynom pakującym, zapewniającym łatwe i szybkie zabezpieczenie produktów.

Rajapack poleca szeroki wybór maszyn i urządzeń niezbędnych do pakowania produktów, zabezpieczania przesyłek oraz do szybkiej i wydajnej paletyzacji ładunków. W ofercie znajdują się półautomaty i automaty do taśm spinających, akumulatorowe i ręczne urządzenia do bandowania, termofoliarki, maszyny do produkcji wypełniaczy papierowych, mat i poduszek wypełnionych powietrzem, metkownice, drukarki, zgrzewarki.

Przetestuj przed zakupem

Gdy klient chce obejrzeć, przetestować, wypróbować  produkty przed dokonaniem zakupu aby upewnić się czy produkt spełnia całkowicie jego oczekiwania może są korzystać z darmowej próbki, która jest do dyspozycji - kartony, tuby kartonowe, kieszenie, worki lub taśmy samoprzylepne. A jedyne co trzeba zrobić to skontaktować się że sklepem Rajapack

Newsletter

Wystarczy, że klient zapisze się do newslettera firmy, a w zamian otrzyma takie udogodnienia, jak informacje o ciekawych, a zarazem interesujących konkursach, informacje o promocjach oraz kodach rabatowych przysługującym klientom.

Asortyment

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Raja stworzyła markę własną i nieustannie kreuje produkty bardziej innowacyjne i konkurencyjne. Obecnie posiada ponad 1000 produktów marki Raja, dzięki czemu może  klientom zapewnić najwyższą jakość w korzystnej cenie. Dzięki nowej powierzchni magazynowej, liczącej 5 000 m², wszystkie produkty są zawsze dostępne. Klient nie musi tym samym magazynować zapasów opakowań u siebie. Od początku powstania grupy w 1954 roku, Raja chroni surowce naturalne poprzez wprowadzanie na rynek kartonów wielokrotnego użycia. Od kilku lat podejmuje również intensywne działania na rzecz trwałego i zrównoważonego rozwoju oraz nieustannie doskonali się na tej płaszczyźnie.

Dostawa

Rajapack zapewnia dostawę we wskazanym dniu roboczym, na terenie całej Polski bez ponoszenia dodatkowych opłat. A dodatkowo? Firma jest w stanie zorganizować bezpieczny transport zamówionych towarów do wszystkich miejsc na całym świecie.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości doradcy służą pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 pod numerem telefonu 801 55 3000. Możliwy jest także kontakt za pośrednictwem drogi elektronicznej - poczta@rajapack.pl

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Rajapack

Wygasły

Darmowa dostawa z kodem rabatowym

Przejdź do sklepu
Wygasły

10% kod rabatowy na wszystko - Black Friday!

Przejdź do sklepu
Wygasły

Gratis karta BP o wartości 50 zł

Przejdź do sklepu