4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Shutterstock Kod Rabatowy

Szukasz zdjęć na swoją stronę internetową lub bloga? Nie wiesz skąd wziąć dobre grafiki? Sprawdź tysiące obrazów dostępnych w Shutterstock. Kody rabatowe Shutterstock umożliwią ci ich zakup za naprawdę niewiele. Shutterstock to jedna z największych baz obrazów i grafik, które możesz wykorzystać.

dowiedz się więcej o Shutterstock
Shutterstock Screenshot

Oferty Shutterstock

„Nie przegap już żadnej promocji Shutterstock“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

  1. Shutterstock – kody rabatowe na wszystkie grafiki
  2. Shutterstock – większe zakupy się opłacają

Historia Shutterstock rozpoczyna się w roku 2003 kiedy Jon Originer, właściciel firmy postanowił sprzedać w internecie swoje fotografie cyfrowe. Wykorzystał zapotrzebowanie na licencjonowane obrazy, które w zaskakująco szybkim tempie wzrosło. Bardzo szybko zdjęcia z prywatnych zasobów przestały wystarczać, dzięki czemu Shutterstock stał się doskonałym miejscem dla fotografów, którzy chcą sprzedawać swoje prace.
Dziś z portalu Shutterstock korzystają internauci z całego świata, a w zasobach serwisu możemy znaleźć ponad 40 milionów różnych zdjęć i grafik

Korzystaj z Shutterstock promocje

Obrazy i grafiki dostępne w Shutterstock wykorzystywane są przez twórców stron internetowych, blogerów a także osoby które np. potrzebują odpowiednich grafik do publicznych prezentacji. Portal oferuje produkty, które z pewnością każdy z nas mógłby w jakiś sposób wykorzystać. Warto być na bieżąco z ofertami specjalnymi, które oferuje nam Shutterstock. Promocje jednodniowe, rabaty dla nowych klientów czy regularne wyprzedaże to tylko wybrane z wielu obniżek. Trzeba również zwrócić uwagę na fakt, iż ceny proponowane przez portal są naprawdę bardzo przystępne.

Shutterstock – kody rabatowe na wszystkie grafiki

Dzięki Promoszop zawsze możecie korzystać z największych obniżek w Shutterstock. Kody rabatowe pozwolą wam obniżyć cenę wybranego zdjęcia czy grafiki nawet o kilkadziesiąt procent. Co więcej dzięki Shutterstock obniżacie koszty projektu, ponieważ nie musicie zatrudniać fotografa czy grafika a potrzebny produkt dostajecie właściwie od razu. Kody rabatowe Shutterstock są przy tym wszystkim jedynie dodatkiem, który sprawia, że oferta portalu nie ma konkurencji.

Shutterstock – większe zakupy się opłacają

Korzystając z oferty Shutterstock możemy kupować pojedyncze grafiki bądź zdecydować się na zakup abonamentu. Jego wysokość jest uzależniona od wartości produktów, które zamierzamy nabyć. Najczęściej abonament zezwala nam na dzienne pobranie materiałów za łączną kwotę np. 20USD, 25USD czy 50USD. Dostępne w Shutterstock promocje oczywiście łączą się z wykupionym abonamentem i zawsze możemy z nich korzystać.

W jaki sposób zrealizuję kod rabatowy Shutterstock?

Zapoznaj się z ofertą dostępnych kodów na Promoszop. Wybierz jeden z nich a nasz system przekieruje cię do strony Shutterstock. Znajdź grafikę, którą chcesz kupić a następnie wpisz wyświetlony kod płacąc za zakupy. Udało się? Cena wybranej przez ciebie grafiki powinna już być niższa.

 Shutterstock – miliony grafik i zdjęć z całego świata

Shutterstock to największa baza w sieci w której oprócz zdjęć znajdziesz obrazy stockowe, grafikę wektorową, ikony a także filmy i utworzy muzyczne. Wszystkie dostępne produkty zostały podzielone wg kategorii tematycznych takich jak: natura, ludzie, żywność i napoje, wnętrza, moda i uroda. Wszystkie produkty dostępne w Shutterstock pochodzą od zweryfikowanych twórców i są w pełni bezpieczne.

W jaki sposób otrzymam zamówione produkty?

Wszystko, co zamówimy w Shutterstock zostanie nam dostarczone za pośrednictwem internetu. Decydując się na dany produkt będziemy go mogli pobrać po zalogowaniu się na indywidualne konto w Shutterstock.

Shutterstock – zwrot produktów

Firma udostępnia swoje zasoby klientom automatycznie po dokonaniu opłaty. Wszystkie możliwość zwrotu itp. należy ustalać bezpośrednio z Shuttersrock. Kody rabatowe, wykorzystane podczas zakupów w sytuacji zwrotu najprawdopodobniej nie zostaną nam zwrócone.

Kontakt z obsługą Shuterstock

Obsługa portalu Shutterstock dostępna jest w języku angielskim. Do dyspozycji klientów dostępny jest formularz kontaktowy, infolinia: +1 646 419 4452 a także adres e-mail pod który można wysyłać wszystkie zapytania: support@shutterstock.com  

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Shutterstock

Wygasły

Zdjęcia w atrakcyjnych cenach

Przejdź do sklepu