4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Smart Pożyczka Kod Rabatowy

Smart Pożyczka to błyskawiczna pożyczka online na dowolny cel. Korzystając ze Smart Pożyczki masz gwarancję bezpieczeństwa, elastycznych warunków spłaty i prostych zasad: oddajesz tyle, ile pożyczasz. Sprawdź najnowsze rabaty i promocje i przekonaj się jakie to proste!

dowiedz się więcej o Smart Pożyczka
Smart Pożyczka Screenshot

Oferty Smart Pożyczka

„Nie przegap już żadnej promocji Smart Pożyczka“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

  1. Wykorzystaj kod rabatowy Smart Pożyczka, aby zminimalizować koszty

Smart Pożyczka to marka oferująca proste i szybkie pożyczki online na dowolny cel. Usługi finansowe Smart Pożyczka dostępne są online 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Procedura jest maksymalnie uproszczona, a przelew na konto klienta wykonywany w ekspresowym tempie. Ponadto Smart Pożyczka to gwarancja indywidualnego podejścia do klienta, dostępności i prostych, klarownych zasad. Firma jest partnerem programów Rzetelna Firma oraz Firma Wiarygodna Finansowo, a jej wiarygodność potwierdzona jest licznymi certyfikatami. W 2016 roku uczciwość i profesjonalizm firmy Smart Pożyczka uhonorowane zostały tytułem „Instytucja Pożyczkowa Roku”, nadawanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Obecnie firma oferuje swoje produkty finansowe na czterech rynkach – Polskim, Łotewskim, Litewskim i Czeskim.

Promocje Smart Pożyczka

Dla nowych klientów firma Smart Pożyczka przygotowała specjalną promocję – pierwsza pożyczka do 1000 zł jest całkowicie darmowa. Bez żadnych odsetek, prowizji, ani ukrytych opłat. Z kolei stali klienci mogą skorzystać z oferty programu lojalnościowego. Dzięki temu, regularnie spłacając kolejne pożyczki, zyskują 5%, 10%, 15% a nawet 20% rabatu na kolejne usługi.

Wykorzystaj kod rabatowy Smart Pożyczka, aby zminimalizować koszty

Kupony Promocyjne Smart Pożyczka to sprytny sposób, aby zmniejszyć kwotę do zapłaty. Wypełniając wniosek o pożyczkę na stronie internetowej, podaj sumę, która Cię interesuje i przewidywany termin spłaty, a w okno poniżej wklej swój kod rabatowy Smart Pożyczka. Możesz także skontaktować się z konsultantami Biura Obsługi Klienta, aby dowiedzieć się, jak najprościej uzyskać zniżki, wykorzystując swój kupon rabatowy.

Oferta Smart Pożyczka

Jeżeli potrzebujesz szybkiej gotówki na dowolny cel, masz ukończone 21 lat i jesteś obywatelem Polski i posiadasz zdolność do regulowania bieżących zobowiązań finansowych, oferta Smart Pożyczka została stworzona właśnie dla Ciebie. W kilka minut możesz wypełnić wniosek oraz uzyskać odpowiedź firmy i przelew środków na konto. Jako nowy klient możesz pożyczyć od 200 do 1000 złotych, całkowicie za darmo, na 10 do 30 dni. Dzięki elastycznym warunkom i indywidualnemu podejściu do klienta, możesz dokonywać przedłużenia terminu spłaty zobowiązania, w razie problemów z uregulowaniem zobowiązania na czas. O kosztach takiego przedłużenia jesteś informowany od razu, podczas wypełniania wniosku. Stali klienci mogą skorzystać z szybkiej pożyczki nawet do 3000 zł i w razie trudności ze spłatą w terminie, skorzystać z pożyczki refinansującej.

Obsługa klienta

Konsultanci firmy Smart Pożyczka czekają na Twoje pytania pod numerem infolinii: 85 871 00 49 od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-21:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach: 9:00-17:00. Możesz także napisać e-mail na adres: info@smartpozyczka.pl

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Smart Pożyczka

Wygasły

Wyprzedaż pożyczek

Przejdź do sklepu
Wygasły

Pierwsza pożyczka za darmo

Przejdź do sklepu