4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Sportowo-Medyczna.pl Kod Rabatowy

Odwiedź księgarnię internetową Sportowo-Medyczna.pl i odkryj wyjątkową ofertę profesjonalnej literatury medycznej oraz sportowej. Zapoznaj się z działem promocje Sportowo-Medyczna.pl i kupuj nowości wydawnicze w specjalnych pakietach tematycznych. Wykorzystuj kody rabatowe Sportowo-Medyczna.pl, by jeszcze bardziej obniżyć cenę swoich zakupów.

dowiedz się więcej o Sportowo-Medyczna.pl
Sportowo-Medyczna.pl Screenshot

Oferty Sportowo-Medyczna.pl

„Nie przegap już żadnej promocji Sportowo-Medyczna.pl“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

  1. Kody rabatowe Sportowo-Medyczna.pl

Sportowo-Medyczna.pl to wyjątkowa księgarnia internetowa, która proponuje niezwykle bogaty wybór literatury z szeroko pojętego zakresu sportu oraz medycyny. Jej oferta skierowana jest głównie do profesjonalistów – lekarzy, fizjoterapeutów, sportowców, trenerów czy psychologów sportowych. Znajdziesz tu wszystkie ważne, dostępne na rynku tytuły z danej dziedziny, a także czasopisma branżowe wraz z ofertami prenumeraty.

Promocje Sportowo-Medyczna.pl

Jako duża księgarnia tematyczna Sportowo-Medyczn.pl nieprzerwanie pracuje nad atrakcyjnością swojej oferty i stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. Znajdziesz tu zarówno najważniejsze, znane od lat pozycje literatury medycznej oraz sportowej, jak i wszelkie pojawiąjące się na rynku nowości. Rozmaite oferty specjalne oraz promocje Sportowo-Medyczna.pl pozwolą Ci mieć pewność, że kupujesz wybraną książkę w najniższej możliwej cenie. Warto już dziś odwiedzić dział oferty specjalnej i zapoznać się z setkami przecenionych tytułów. Skorzystaj również z kodów rabatowych, które dla Ciebie przygotowaliśmy i po prostu oszczędzaj. To naprawdę możliwe.

Kody rabatowe Sportowo-Medyczna.pl

Możesz sprawić, że Twoje zakupy  będą jeszcze przyjemniejsze. Skorzystaj z dodatkowej oferty promocyjnej, jaką są oferowane przez nas kody rabatowe Sportowo-Medyczna.pl. Wybierz, który z nich chcesz wykorzystać i kliknij w znajdujący się przy nim button „Sprawdź promocję”. Kiedy zostaniesz już przekierowany bezpośrednio na stronę Sportowo-Medyczna.pl, zaloguj się na kontu Klienta (albo załóż je, jeśli jeszcze go nie posiadasz) i dodaj do wirtualnego koszyka interesujące Cię produkty. Na podstronie z podsumowaniem zauważysz specjalne okienko przeznaczone na wpisanie kodu. Zrób to, a kiedy upewnisz się, że treść nie zwiera błędów po prostu potwierdź chęć jego wykorzystania. Rabat zostanie aktywowany natychmiast, a Ty zapłacisz mniej.

Oferta Sportowo-Medyczna.pl

Księgarnia Sportowo-Medyczna.pl to niezwykle bogaty zbiór specjalistycznej literatury z dziedziny medycyny oraz sportu. Zarówno dobrze znane i cenione tytuły, nowości wydawnicze, jak i czasopisma branżowe (możesz kupić konkretny egzemplarz lub od razu zamówić prenumeratę). Oferta obejmuje literaturę dla lekarzy praktycznie każdej specjalizacji: od medycyny ogólnej przez literaturę specjalistyczną w zakresie chirurgii, dermatologii, okulistyki, pediatrii czy psychologii. Oprócz tego  znajdziesz tu przewodniki z zakresu medycyny alternatywnej, sądowej oraz sportowej, poradniki dla pedagogów, a także rozmaite książki o zdrowiu i pielęgnacji urody. W przypadku literatury sportowej pozycje pogrupowane są zgodnie z dyscyplinami. Sportowo-Medyczna.pl to także imponujący wybór podręczników dla trenerów prowadzących grupy na różnych poziomach – od dzieci i juniorów aż po sportowców zawodowych. Liczne poradniki taktyczne dla gier zespołowych, poradniki dla fizjoterapeutów oraz psychologów sportowych, a także rozmaite albumy i biografie poświęcone wielkim nazwiskom i legendom sportu.

Czas i koszt dostawy

Księgarnia prowadzi sprzedaż wysyłkową zarówno na terenie kraju, jak i poza granicami. Zamówione przedmioty wysyłane są Pocztą Polską lub kurierem, a także dostarczane do wybranego przez Klienta Paczkomatu InPost. Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle 1-3 dni robocze. Wszystkie koszty wysyłki zależne są od wagi zamówionych towarów. Ze szczegółami możesz zapoznać się w zakładce „Wysyłka” na stronie internetowej.

Zwroty i reklamacje

Każdy Klient księgarni Sportowo-Medyczna.pl ma prawo odstąpić od umowy w terminie do 14 dni od daty otrzymania zamówienia. W takim wypadku należy wypełnić specjalny formularz, którego wzór dostępny jest na stronie internetowej, a następnie odesłać go wraz z oryginalnie zapakowanymi przedmiotami i dowodem zakupu na adres księgarni.  Tak samo należy postępować w przypadku chęci zareklamowania towaru. Możesz skorzystać ze specjalnej usługi SzybkieZwroty.pl od firmy INPOST, która umożliwia bezpłatny zwrot bądź reklamację towaru. Cały proces przebiega szybko i bezproblemowo, a jego poszczególne etapy są szczegółowo wyjaśniane w czasie rzeczywistym za pomocą specjalnych komunikatów widocznych na stronie internetowej.

Obsługa Klienta Sportowo-Medyczna.pl

Z obsługą księgarni Sportowo-Medyczna.pl możesz skontaktować się na pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej w zakładce „Kontakt” lub poczty elektronicznej sklep@sportowo-medyczna.pl. Jeśli preferujesz bezpośrednią formę kontaktu, zadzwoń pod numer 71 347 30 54 (telefony odbierane są od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00). 

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Sportowo-Medyczna.pl

Wygasły

40% rabatu na wyprzedaży

Przejdź do sklepu