4.2 od 5 gwiazdek

Łącznie 5 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Spotify Kod Rabatowy

Spotify to jedna z największych i najpopularniejszych bibliotek muzycznych. Dowiedz się o promocjach  i możliwościach, jakie daje serwis!

dowiedz się więcej o Spotify
Spotify Screenshot

alarm kuponowy

nie przegap już żadnego kuponu
Spotify!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Spotify jest serwisem streamingowym powstałym w październiku 2006 w Szwecji. Oferuje on dostęp do utworów „w strumieniu”, czyli technice dostarczania informacji multimedialnej na życzenie. Jest to po prostu transmisja skompresowanych danych multimedialnych przez Internet. Można go odbierać za pośrednictwem komputerów, urządzeń mobilnych oraz niektórych konsol.

 

Promocje Spotify

Konto Premium Spotify kosztuje 19, 99 zł miesięcznie. Nie jest to wielka suma, aczkolwiek bardzo często promocje Spotify pozwalają wypróbować je przez jakiś czas absolutnie za darmo. Niedawno mogliśmy skorzystać z promocji dającej okres próbny konta Premium na całe trzy miesiące! To naprawdę atrakcyjna propozycja. Promocje Spotify są dostępne na wszystkich platformach, obsługujących serwis, a dowiedzieć się można o nich w ramach funkcjonowania serwisu, drogą mejlową bądź przez bardzo aktywnie pozycjonowane przez pracowników serwisu reklamy.

Usługi Spotify

Możliwości, które daje serwis Spotify, skupione są wokół odtwarzania muzyki. Zawiera miliony utworów, płyt i wykonawców, dobieranych przez odbiorcę wedle życzenia. Do woli można dobierać ulubione piosenki, katalogując je również według własnych parametrów. Serwis na podstawie ruchu na naszym profilu dobiera nam listy utworów, radia oraz użytkowników o podobnym guście. Na Spotify możemy zapraszać naszych znajomych z Facebooka i innych platform społecznościowych. Linkowanie utworów Spotify jest również bardzo wygodne, wystarczą dwa klikknięcia. Serwis nie zużywa sporej ilości transferu internetowego, wobec czego dobrze obsługuje się go na telefonach. W opcji Premium możemy pobierać utwory tak, że są one dostępne również offline.

Popularność Spotify

Sukces Spotify był tak nieoczekiwany, że serwis przebił popularnością wiele innych potentatów, jak chociażby iTunes firmy Apple. Zresztą, na urządzeniach opatrzonych logo z nadgryzionym jabłuszkiem również możemy znaleźć domyślnie zainstalowanego klienta Spotify. Marka ta bierze udział we wielu przedsięwzięciach reklamowych, między innymi udzielając się w dystrybucji biletów koncertowych, reklamując festiwale, a przede wszystkim promując młodych artystów. Spotify stanowi dziś ważną gałąź przemysłu rozrywkowego.

Bezpieczeństwo Spotify

Korzystanie ze Spotify jest w pełni legalne. Dodatkowo, firma udziela odpowiedzi na wszelkie pytania postawione przez swoich użytkowników. Sporo odpowiedzi znajduje się na stronie, a w razie czego zawsze można skorzystać z formularza kontaktowego. Spotify jest również otwarty na reklamodawców, agencje prasowe oraz oferuje różnorakie formy zatrudnienia.

Różnorodność Spotify

Muzyka, którą oferuje Spotify jest praktycznie dla każdego. To tu najszybciej możemy odsłuchać długo oczekiwany album. Nawet, jeśli nie wiemy, na jaki typ muzyki mamy ochotę, Spotify pomoże nam się zdecydować. Do wyboru są rozmaite gatunki muzyczne, biblioteki, audycje. Spotify również nieustannie się rozwija, a przede wszystkim wciąż zdobywa sobie nowych zwolenników. Niektórzy nawet mówią o uzależnieniu od bogactwa, jakie daje serwis.

Ogólnodostępność Spotify

Aby zainstalować Spotify, wystarczy pobrać darmowego klienta ze strony internetowej, Google Play bądź App Store. Na wielu urządzeniach, jak np. konsolach Play Station, Spotify jest zainstalowany automatycznie. W międzyczasie należy założyć konto, co jest również czynnością bardzo prostą i nie wymagającą od użytkownika większego zaangażowania. Kiedy tylko dokonamy formalności, możemy cieszyć się muzyką. Warto wypróbować konto Premium! Daje dużo możliwości. Nie musimy słuchać reklam między utworami, a każda z ulubionych piosenek jest do pobrania całkowicie za darmo.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Spotify

Wygasły

30 dni usługi Premium gratis

Przejdź do sklepu