4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Squla Kod Rabatowy

Squla jest świetną, multimedialną platformą edukacyjną dla dzieci. Dowiedz się wszystkiego o promocjach w Squla!

dowiedz się więcej o Squla
Squla Screenshot

alarm kuponowy

nie przegap już żadnego kuponu
Squla!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Squla jest platformą edukacyjną dla dzieci, pozwalającą im na efektywne zdobywanie wiedzy i umiejętności poprzez zabawę. Twórcy systemu uważają, że wszystkie dzieci lubią się uczyć. Najważniejsze, by dzieci zauważały, że to, czego uczą się w szkole, pozwala im poznać otaczający je świat. Chodzi o rozbudzenie ciekawości, prawdziwy głód wiedzy. To ważne w dzisiejszych czasach. System zgodny jest z programem nauczania MEN dla klas 1-6.


Czym jest Squla?


Twórcy systemu Squla chcą, by każde dziecko czerpało radość z chodzenia do szkoły i osiągało jak najlepsze wyniki w nauce. Wobec tego stworzyli narzędzie, które pomaga nauczycielom w rozwijaniu w dzieciach naturalnego pedu do wiedzy. Ich nauka przebiega w sposób bardziej harmonijny, oczywiście w zgodzie z programem szkolnym. Program Squla obejmuje prawie 35 000 zadań w postaci quizów, misji i gier o różnym poziomie trudności, przeznaczonych dla uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej oraz dla dzieci w wieku przedszkolnej. Squla jest gwarancją rozwoju.
Wszystkie przedmioty szkolne, które wchodzą w skład systemu Squla, są opracowane na najwyższym poziomie dzięki współpracy z Oxford University Press.


Rabaty Squla


Oferta edukacyjna Squla jest bardzo atrakcyjna cenowo i zawiera bardzo korzystne rabaty Squla. Dostępne są trzy pakiety, w każdym otrzymujemy rabat od razu, jeśli tylko zdecydujemy się na naukę nie dla jednego, ale dla dwójki dzieci. Dostępna jest wersja na miesiąc, wersja sześciomiesięczna oraz dostęp na rok. Rabaty Squla w wersji półrocznej oraz rocznej obejmują piórniki w gratisie. Dostępne są również wszystkie rodzaje płatności.


Zapisz się do newslettera Squla


Na stronie twórców znajdziemy możliwość zapisania się do newslettera. Robimy to, podobnie jak w innych witrynach, wypełniając formularz z podaniem adresu e-mail. Możemy też wypróbować system Squla klikając na zkaładkę „Demo”. To bardzo wygodna forma testowania systemu Squla.


Witryna godna polecania


Squla prowadzi witrynę bardzo przyjazną zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Rodzice mogą zaznajomić się z całym szeregiem informacji, dotyczących tego sposobu nauczania. Dzieci szybko przekonują się do bardzo atrakcyjnej graficznie strony internetowej. Squla jest idealnie skorelowana z programami nauki języka polskiego, angielskiego, przyrody, niemieckiego, historii i społeczeństwa, muzyki i plastyki, zajęć technicznych i komputerowych oraz edukacji społecznej. Pozwala również przygotować się do Sprawdzianu 6-klasisty.


Sukces medialny Squla


Na stronie internetowej systemu Squla możemy przeczytać, że mówiono o nim już w Polskim Radiu, Zwierciadle, piśmie Mama:Du oraz piśmie Dobra Mama. Znajdziemy też wiele wypowiedzi zadowolonych rodziców i dzieci. Opinie o Squla są z reguły bardzo pozytywne.


Aplikacje Squla


Ze Squli można też bez problemu uczyć się na urządzeniach mobilnych. Na stronie znajdziemy bardzo przyzwoitą wersję na smartfony i tablety, dostępną na systemach Android i IOS. Oprócz standardowego pakietu edukacyjnego, aplikacje zawierają też kolorowanki, blog dla dzieci i inne bardzo przydatne dodatki.


Blog dla rodziców Squla


Blog Squla jest bardzo dobrze prowadzony, napisany przystępnym językiem. W jego przestrzeni dowiemy się o wielu bardzo przydatnych ciekawostkach, związanych z edukacją dziecięcą i jej światowym rozwojem. Żyjemy w świecie bardzo dynamicznych zmian, więc musimy liczyć się z tym, żeby być na bieżąco wobec rozmaitych nowinek, nie tylko technicznych. Prawidłowy rozwój dziecka to wielka odpowiedzialność, warto temu poświęcić maksimum uwagi z naszej strony.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Squla

Wygasły

Plecak gratis przy zamówieniu pakietu całorocznego

Przejdź do sklepu
Wygasły

2 miesiące gratis w abonamencie na rok

Przejdź do sklepu
Wygasły

9,99 zł za abonament miesięczny

Przejdź do sklepu