3.5 od 5 gwiazdek

Łącznie 2 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Steam Kod Rabatowy

Szukasz nowego oprogramowania, wciągającej gry czy przydatnego programu? To miejsce jest dla Ciebie! Oprócz najświeższych informacji znajdziesz tutaj promocje i zniżki, które pozwolą Ci zakupić premierowe tytuły po niewiarygodnie niskich cenach!

dowiedz się więcej o Steam
Steam Screenshot

Oferty Steam

„Nie przegap już żadnej promocji Steam“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Steam jest platformą cyfrowej dystrybucji programów oraz gier komputerowych. Platforma została stworzona przez firmę Valve Corporation w roku 2003, jednak dopiero w ostatnich latach system zyskał globalną popularność, do czego przyczyniła się wzmożona walka z serwisami pirackimi. Steam to również system gry wieloosobowej, a także serwis społecznościowy.

Steam promocje na platformie

Na platformie każdego dnia znajdziemy Steam promocje na gry i programy. Ile możemy zaoszczędzić? To oczywiście zależy od Steam promocje przewidziane każdego dnia. Czasami, zniżka wynosi 15%, a czasami 95%. Niektóre gry zostają na krótki okres czasu udostępniane za darmo w prezencie. Na platformie Steam nie znajdziemy czegoś w rodzaju newslettera, jednak informacje o aktualnych promocjach i darmowych grach znajdziemy na wielu stronach tematycznych i portalach społecznościowych.

Jak trafić na Steam wyprzedaż ?

Wystarczy codziennie śledzić serwery Steam, oraz Steam promocje, dzięki którym znajdziemy nasze ulubione tytuły w najlepszej cenie. Do wyboru jest codziennie kilka gier, spośród których znajdziemy odpowiednio dobre propozycje dla siebie. Gry w Steam promocje, potrafią się codziennie zmieniać, na jeszcze ciekawsze promocje!

Oferta gier i Steam wyprzedaże

Asortyment posiadany przez Steam to głównie gry, lecz znajdą się w niej również filmy, seriale, oraz książki w pojedynczych sztukach. Platforma cały czas się rozrasta dzięki temu, że proponuje nam coraz to nowsze Steam wyprzedaże, dzięki którym możemy zdobywać gry w bardzo przystępnych dla nas cenach. Naturalnie dzięki tym właśnie atutom, platforma rośnie w siłę tak szybko i na dzień dzisiejszy jest marką, nie do przebicia. Warto również pamiętać, że Steam nie prowadzi jedynie działalności internetowej, lecz w swojej ofercie ma również prawdziwe rzeczy i sprzęty do nabycia. Wśród nich znajdziemy takie propozycje jak Steam Controller, Steam Link, Steam Machines, oraz Steam VR. Wszystkie z powyższych sprzętów, okazały się dużą rewelacją na rynku, oferując swoim graczom, o wiele lepsze ceny sprzętów, niż konkurencja.

Dostawa sprzętów, oraz gier na Steam.

Jeśli chodzi o dostawę gier, to po zaksięgowaniu naszej wpłaty w czasie rzeczywistym, trafiają one do nas w bardzo szybki sposób, tak abyśmy mogli natychmiast rozpocząć naszą grę. Jeśli chodzi o towary rzeczowe typu kontrolery, konsole, lub okulary VR, czas wysyłki może trwać do 7 dni roboczych.

Zwroty gier i sprzętu do Steam

Steam od dawna oferuje zwroty gier, co było pionierskim ruchem w świecie gier komputerowym. Aktualnie mamy 24 godziny na zwrot zakupionej gry, bez podania powodu, jeśli nie spełni ona naszych oczekiwań. W wypadku sprzętów, zwroty również są możliwe, na określonej gwarancji.

Kontakt z obsługą Steam.

Jako iż platforma Steam działa głównie w internecie, możemy dokonać kontaktu przez formularz internetowy, logując się wcześniej na swoje konto Steam. Dopiero wtedy otrzymamy dostęp do pomocy technicznej, oraz wsparcia klienta Steam.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Steam

Wygasły

Gry i programy w najlepszych cenach

Przejdź do sklepu