4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Świat Książki Kod Rabatowy

Szeroki asortyment literatury, zabawek, filmów to propozycja sklepu internetowego Świat Książki. Klienci mogą liczyć na promocje, nowości oraz bestsellery.

dowiedz się więcej o Świat Książki
Świat Książki Screenshot

Oferty Świat Książki

„Nie przegap już żadnej promocji Świat Książki“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Świat Książki to sklep internetowy sprzedający kulturę, rozrywkę i wiedzę. Dysponuje szeroką ofertą wydawniczą. Ambicją sklepu jest działanie zawsze ponad normę – proponując lepsze oferty, bardziej zaangażowany zespół i atrakcyjniejsze ceny niż inne sklepy. Szeroki asortyment książek należących do różnorodnych gatunków przekłada się za zadowolenie każdego miłośnika literatury, który ma wysoki asortyment na wyciągnięcie ręki.

Promocje

Świat książki z myślą o swoich stałych oraz przyszłych klientach stworzył Świat książki promocje. To idealna alternatywa, aby zasilić swoją bibliotekę o nowa literaturę która wyszła z ręki najpopularniejszych pisarzy, takich jak Tess Geritsen, J.K Rowling czy Dan Brown. Świat książki promocje to również wspaniały pomysł, aby w promocyjnej cenie nabyć książki, które stają się prezentem dla najbliższej osoby. Miłośnicy książek mogą liczyć na Świat książki promocje, której rabaty sięgają wartości nawet 50%. A na dodatek mogą zamówić ulubioną książkę bez wychodzenia z domu.

Nowości

Kolejna, równie interesująca oferta toteż skupia się wokół atrakcyjnej oferty dla klientów. To dzięki nim pasjonaci literatury mogą natknąć się na nowości serwowane przez Świat książki. I tak na przykład, dopiero co światło dzienne ujrzała książka Zanim się pojawiłeś autorstwa Jojo Moyes, a już podbiła serca czytelników. Dodatkowo mogą oni nabyć owa książkę o 35% taniej niż zazwyczaj. Równie interesująco prezentuje się na wirtualnej półce książka J.K Rowling, która kontynuuje powieść o młodym czarodzieja Harrym Potterze. Nowości to również różnego rodzaju muzyka, a także filmy.

Newsletter

Newsletter to niezbędny element, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. O każdej porze użytkownik może zapisać się do newslettera, który daje możliwość otrzymywania informacji o promocjach, kodach  rabatowych i dodatkowo klienta ma szansę otrzymać kody rabatowe prosto do skrzynki mailowej. Zapisanie się do niego no sprawia żadnego problemu. Wystarczy podać adres e-mail aby móc cieszyć się korzyściami płynącymi z newslettera.

Asortyment

Świat książki w swoim asortymencie ma zarówno książki, muzykę, multimedia, ale także zabawki, filmy i artykuły papiernicze. Miłośnicy literatury mogą liczyć na najlepsze książki, które wychodzą spod pióra znanych pisarzy na całym świecie. Założyciele sklepu stworzyli sklep internetowy w pełni odpowiadającym i specjalnym ich indywidualne oczekiwania – to synonim bezpieczeństwa, szybkiej realizacji i przyjemności. Sklep, który proponuje naprawdę szeroką ofertę. Sklep, w którym w intuicyjny sposób można przeglądać produkty w wielu kategoriach, zapoznać się ze zdaniem innych internautów na ich temat  oraz szybko znaleźć poszukiwaną książkę, płytę czy grę. Świat książki to świat oferujący wyjątkowe promocje na wybrane produkty, pełną informację o nowościach na rynku oraz listę bestsellerów w każdej z kategorii.

Reklamacja

Wszystkie towary znajdujące się w ofercie Sklepu są towarami oryginalnymi, niewadliwymi, posiadającymi gwarancję jakości producenta. Klient ma prawo złożyć reklamację bezpośrednio w Sklepie. Pierwszym etapem reklamacji jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi od poniedziałku do piątku za pośrednictwem numeru kontaktowego,, drogą elektroniczną pod adresem bok@swiatksiazki.pl lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, który klient może znaleźć na stronie internetowej sklepu.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Świat Książki

Wygasły

30% rabatu na nowości wydawnictwa Zwierciadło

Przejdź do sklepu