4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

TaniKredyt Kod Rabatowy

Na Promoszop codziennie znajdziesz promocje i oferty zniżkowe na usługi od TaniKredyt. Dzięki temu otrzymasz niezwykle szybko i okazyjnie swoją pożyczkę. Jeśli potrzebujesz zastrzyku gotówki, sprawdź ofertę już teraz.

dowiedz się więcej o TaniKredyt
TaniKredyt Screenshot

Oferty TaniKredyt

„Nie przegap już żadnej promocji TaniKredyt“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Portal TaniKredyt należy do firmy Alfa Finance Sp. z o.o., która oferuje krótkoterminowe pożyczki  od 200 do 4000 zł. Oferta przeznaczona jest dla osób prywatnych, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Wszystkie formalności można w prosty i szybki sposób załatwić przez Internet bez konieczności wychodzenia z domu.

Atrakcyjne warunki zaciągnięcia pożyczki

Portal TaniKredyt oferuje zaciągnięcie szybkiej pożyczki na korzystnych warunkach. Wszystkie opłaty i koszty możesz zobaczyć w trakcie wypełniania wniosku już na stronie internetowej. Ponadto firma często oferuje liczne promocje, dzięki którym koszty pożyczki mogą wynieść nawet 0 zł. Aby być na bieżąco z wszystkimi okazjami i ofertami regularnie odwiedzaj naszą stronę Promoszop.

0 zł za pożyczkę na pierwszy raz

Dla swoich pierwszych klientów TaniKredyt ma niezwykle okazyjną ofertę. Pożyczka nie jest objęta żadnymi dodatkowymi kosztami i zwracasz tyle, ile pożyczysz. Potrzebujesz 1000 zł? I właśnie 1000 zł będziesz musiał oddać.

Kupony rabatowe na usługi TaniKredyt

Przed zaciągnięciem pożyczki na stronie TaniKredyt warto odwiedzić nasz serwis Promoszpo. Tu znajdziesz wszystkie kupony rabatowe, które sprawią, że oferta stanie się dla Ciebie jeszcze atrakcyjniejsza.

Jak zrealizować kupon rabatowy TaniKredyt?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie szczegóły realizacji kuponu. Dokładnie się z nimi zapoznaj, a następnie kliknij przycisk „Sprawdź kupon”, który przekieruje Cię na stronę TaniKredyt, gdzie dokończysz proces realizacji pożyczki.

Usługi TaniKredyt

Frima TaniKredyt oferuje pożyczki dla wszystkich osób prywatnych, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Wszelkie formalności możesz zrealizować przez Internet wypełniając prosty i intuicyjny formularz na stronie TaniKredyt. Decyzja o przyznaniu pieniędzy podejmowana jest nieraz nawet w 15 min.

Dodatkowe opłaty

Wszelkie dodatkowe opłaty za realizację pożyczki znajdziesz w wyliczeniu na stronie internetowej, dlatego nic Cię nie zaskoczy.

Odstąpienie od umowy

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni. Wystarczy powiadomić firmę TaniKredyt drogą listowną lub elektroniczną. 

Kontakt z Obsługą Klienta

Wszelkie zapytania do TaniKredyt możesz wysłać drogą mailową lub za pomocą wygodnego formularza. Na stronie znajdziesz także numer telefonu oraz czat z konsultantami dostępnymi na żywo.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje TaniKredyt

Wygasły

Kredyt w 15 min

Przejdź do sklepu