4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Tax Care Kod Rabatowy

Tax Care Promocje na usługi księgowe znajdziesz na naszym portalu. Korzystaj z atrakcyjnych zniżek i oszczędzaj na zakupie usług online. Nie zwlekaj! 

dowiedz się więcej o Tax Care
Tax Care Screenshot

Oferty Tax Care

„Nie przegap już żadnej promocji Tax Care“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Księgowość wcale nie musi być nudna, otwierając interes życia nie musimy chodzić z papierami i szukać kogoś, kto nam pomoże ten bałagan poukładać. Istnieje Tax Care, które chętnie zaopiekuje się naszymi finansami. Jest to przedsiębiorstwo, które powstało w 2008 roku, a jego siedziba mieści się w Warszawie. Pracuje ono dla biznesmanów, ale również dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie. Zajmuje się tym, co ma pośredni lub bezpośredni związek z księgowością.


Jak wykorzystać promocje Tax Care?


Oferta na ciekawe promocje Tax Care oraz kody rabatowe Tax Care. Jedna z nich obejmuje nawet 2 lata prowadzenia księgowości za 1zł miesięcznie, jeśli osoba fizyczna prowadzi działalność gospodarczą i przystąpiła do Programu Regularnego Oszczędzania przy minimalnej składce 350zł miesięcznie. Oprócz tego oferuje bezpłatne usługi doradztwa leasingowego, finansowego, emerytalnego, optymalizację ZUS oraz pomoc w założeniu firmy. Za pomocą Internetu możemy wykorzystać kody rabatowe Tax Care prowadzenia księgowości za 1 zł, a dodatkowo przedsiębiorca otrzyma urządzenie wielofunkcyjne. Zapisanie się do newslettera nie wiąże się z żadnymi dostępnymi w Tax Care ofertami. Pozwala jednak na otrzymywanie nowych informacji dla firm na temat księgowości, finansów i inwestycji.


Jak otrzymać zniżkę?


Należy zarejestrować się w systemie i odebrać kody rabatowe Tax Care, a następnie postępować według instrukcji. W razie wątpliwości można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.


Co oferuje nam Tax Care?


Firma przedstawia bogaty wachlarz działań na rzecz naszej firmy. Właściwie wszystko, co z finansami i księgowością związane możemy powierzyć w ręce specjalistów z Tax Care. Poprowadzą oni naszą księgowość, rachunki, chętnie również doradzą w sprawach związanych z podatkami i urzędami. Dzięki firmie tej uzyskamy wsparcie i doradztwo w powstawaniu, prowadzeniu i rozwoju przedsiębiorstwa. Dzięki tak bogatej ofercie firma praktycznie sprawami finansów i księgowości zajmie się za nas.


Początek współpracy


Klientem możemy zostać poprzez zalogowanie się na stronie portalu, następnie wnosimy odpowiednią opłatę i możemy korzystać z zalet systemu. W razie wątpliwości i trudności można udać się do oddziału firmy w Białymstoku Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Lublinie, Krakowie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu czy Zielonej Górze. Przy konieczności wymiany dokumentów również przekazujemy je przez oddziały w tych miastach.


Koniec współpracy


Istnieje możliwość, że pomoc Tax Care nie będzie nam już potrzebna. Firma przyjmuje taką ewentualność i w umowie widnieje zapis o zerwaniu umowy. Mówi on, że umowa może zostać zerwana pod koniec miesiąca kalendarzowego z trzy-miesięcznym wyprzedzeniem. Żadna ze stron nie ponosi jakichkolwiek opłat w związku z rozwiązaniem umowy.


Kontakt


Kontaktujemy się z Tax Care poprzez stronę internetową lub w oddziale Tax Care w jednym z wielu miast w Polsce. W systemie udostępniony jest formularz kontaktowy, email: kontakt@taxcare.pl lub telefonicznie: 801 900 100, lub 22 262 00 00.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Tax Care

Wygasły

Promocje na usługi księgowe

Przejdź do sklepu