4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Tribal Wars Kod Rabatowy

Gra Tribal Wars to jedna z gier proponowanych przez niemiecką firmę. To idealna alternatywa dla fanów, jak i pasjonatów gier strategicznych.

dowiedz się więcej o Tribal Wars
Tribal Wars Screenshot

alarm kuponowy

nie przegap już żadnego kuponu
Tribal Wars!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

W dzisiejszym czasach w związku z ogromnym postępem technologicznym prym wiodą telefony, komputery czy tablety. Twórcy aplikacji mobilnych nie próżnują i z dnia na dzień mamy do dyspozycji kilkaset gier więcej.  Gra Tribal Wars to jedna z gier proponowanych przez niemiecką firmę. To zarazem jedna z najpopularniejszych przeglądarkowych produkcji. To idealna alternatywa dla fanów, jak i pasjonatów gier strategicznych. Plemiona to przeglądarkowa gra online, z akcją osadzoną w średniowieczu. Gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i chwały.

Społeczność graczy Tribal Wars

Już teraz uczestnicy gry Tribal Wars mogą połączyć swoje siły z innymi graczami, wymieniając się zdobytymi dotychczas doświadczeniami. Profil Tribal Wars to idealna okazja, aby miłośnik gry był poinformowany o wszystkich możliwych promocjach i okazjach Na jakich portalach społecznościowych Tribal Wars posiada profile? Warto odwiedzić Facebook i YouTube i zapoznać  się z bieżącymi aktualizacjami ze świata Tribal Wars. Gracz Tribal Wars może również odwiedzić forum użytkowników gry i wymienić się poglądami i spostrzeżeniami, a także zebrać  cenne wskazówki i budować swój średniowieczny świat z efektami.

Rozwijaj swoją wyobraźnię

Gry strategiczne to metoda rozwoju zarówno umiejętności organizacyjnych, jak i managerskich. Plan, strategia oraz działanie to idealne elementy będące odzwierciedleniem gier mających na celu rozegranie własnej strategii, która powinna w rezultacie prowadzić do zamierzonego zwycięstwa. To właśnie Tribal Wars promocje spełnia wcześniej wymienione założenie będące budulcem gry strategicznej. Pod względem założeń rozgrywki, nie różni się ona zbytnio od konkurencyjnych tytułów.

Nauka poprzez grę

Gry strategiczne to metoda rozwoju umiejętności każdego gracza. Są ogromną szansą na rozwój dużej ilości umiejętności, a także pokazanie ich innych uczestnikom gry. To również idealna szansa na poznanie ludzi  z całego świata, a nawet – głębsze poznanie języka angielskiego, który wiedzie prym w obecnych czasach.

Strategia

W grze Tribal Wars  gracz tworzy własną osadę, którą buduje i rozwija za pośrednictwem wydobywania surowców. Są one możliwością usprawnienia lub wznoszenia budowli, jak i  tworzenia armii. Wojsko służy bowiem zarówno do podbijania innych osad, obrony przed atakiem ze strony innych graczy oraz do rabowania surowców. Uczestnicy mogą się łączyć w sojusze, za sprawą których zwiększają bezpieczeństwo swoich osad oraz zyskują możliwość wymiany surowców. . Imperium stworzone przez gracza będzie pewnego rodzaju odzwierciedleniem jego umiejętności. Twórcy gry idealnie zadbali o to, aby grający mógł osiągnąć cel poprzez zastosowanie odpowiedniej dla niego taktyki.

Kontakt

W przypadku wystąpienia wątpliwości lub pytań odnośnie gry, gracz może kontaktować się z doradcami od poniedziałku do piątku drogą elektroniczną

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Tribal Wars

Wygasły

Pobierz za darmo

Przejdź do sklepu