4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Unlimited Ninja Kod Rabatowy

Unlimited Ninja to gra przeglądarkowa przeznaczona dla miłośników Azji i fanów świata wirtualnych przygód. Dzięki Unlimited Ninja kody rabatowe możesz w swoją ulubioną grę grać całkowicie za darmo.

dowiedz się więcej o Unlimited Ninja
Unlimited Ninja Screenshot

alarm kuponowy

nie przegap już żadnego kuponu
Unlimited Ninja!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Unlimited Ninja to gra internetowa osadzona w klimacie Dalekiego Wschodu. Na początku wybierasz swojego bohatera, któremu nadajesz indywidualne cechy, a następnie musisz z jego pomocą walczyć ze swoimi wrogami. Złowrogie charaktery czają się tu wszędzie! Rejestracja w grze jest bezpłatna, więc w każdym momencie możesz rozpocząć swoją przygodę z Unlimited Ninja. Swojej postaci nadajesz styl jej walki. Sprawdź, co najlepiej sprawdzi się podczas pojedynków z przeciwnikami. Klimat gry nawiązuje do uniwersum znanego z japońskiego anime o przygodach Naruto.

Promocyjne okazje Unlimited Ninja

Jeżeli zainteresował cię świat gry, koniecznie odwiedź stronę ninja.joyfun.com. Odnajdziesz tam jeszcze więcej informacji dotyczących fabuły gry i poznasz wszelkie jej sekrety. Co najważniejsze, możesz tam się również zarejestrować, co jest całkowicie darmowe. Na co jeszcze czekasz, już dziś wyrusz ocalić świat! Unlimited Ninja kody rabatowe to jeszcze więcej okazji.

Najlepsze oferty

Nie zwlekaj, już dziś odkryj świat pełen pasji, idei i honoru. Wykorzystaj darmową rejestrację, by w pełni cieszyć się tym niezwykłym klimatem dalekiej Azji. Gra wciągnie cię na wiele godzin, a dzięki Unlimited Ninja kody rabatowe możesz się w nią bawić za darmo przez cały czas. Wystarczy, że zarejestrujesz się na anglojęzycznej stronie gry. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się tą niezwykłą przygodą bez opłat.

Co wyróżnia Unlimited Ninja?

Unlimited Ninja to gra typu MMO RPG z klimatem Dalekiego Wschodu. Do gry zarejestrowało się już kilka milionów użytkowników z całego świata, których na tyle wciągnęła fabuła, że posiadają oni w większości konta aktywne. Dzięki temu możesz nawiązać kontakty z osobami z nawet najbardziej odległych zakątków świata. Unlimited Ninja jest grą przeglądarkową, a co za tym idzie, ma ona minimalne wymagania odnośnie sprzętu. Nie musisz więc mieć najnowszego modelu komputera, by w pełnie cieszyć się niezwykłymi przygodami w świecie ninja. Wybrana na początku szkoła wyznacza linię fabularną, zgodnie z którą będzie się rozwijała twoja postać. Równie istotne znaczenie ma także kwestia płci bohatera. Od niej zależy styl walki. Grafika gry jest przyjemna dla oka, dwuwymiarowa, istotnie nawiązująca do animowanych pierwowzorów.

W jaki sposób grać w Unlimited Ninja?

Ta gra stawia przed swoimi uczestnikami szereg różnorodnych aktywności. Z jednej strony będziesz musiał toczyć pojedynki z innymi graczami. Uważaj na czarne charaktery, rozgrywka wymusi na tobie konfrontacje także z nimi. Są one sterowane przez sztuczną inteligencję gry. Wspólnie z zaprzyjaźnionymi osobami możecie stworzyć swoją własną społeczność gry. Dodatkowo eksploruj przemyślanie stworzony świat japońskiej anime. Jednocześnie wybrana przez ciebie postać jest przez cały czas rozwijana, dzięki czemu zwiększa swój poziom i może stawiać czoła jeszcze bardziej groźnym przeciwnikom. Odkryj własną potęgę dzięki realnemu systemowi nadawania punktów.

Zacznij przygodę!

By rozpocząć swoją przygodę w Unlimited Ninja, musisz dokonać rejestracji swojego konta na stronie gry. Podajesz tam jedynie podstawowe dane. Na podany adres e-mail dostaniesz link aktywacyjny do swojego konta. Podstawowa wersja gry jest bezpłatna. Możesz skorzystać z dodatkowych opcji, które mogą być objęte dodatkowymi opłatami.

Administratorzy gry

Nad prawidłowym przebiegiem całej rozgrywki czuwają administratorzy. Za zachowania zabronione mocą regulaminu gry, otrzymać możesz ban, czyli czasowe wykluczenie z rozgrywki. Dzięki temu całość zabawy przebiega w poszanowaniu zasad, co pozwala na jeszcze lepszą zabawę. Wszelkie uwagi dotyczące rozgrywki oraz pytania zadawać można na dedykowanym Unlimited Ninja forum.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Unlimited Ninja

Wygasły

Pobierz za darmo

Przejdź do sklepu