5.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

WONGA Kod Rabatowy

Aktualne promocje WONGA. Tutaj znajdziesz najnowsze kupony i kody rabatowe WONGA. Tylko w Wonga, w krótkim czasie pożyczysz potrzebne pieniądze, bez problemów, stania w kolejkach, całkowicie online. Bez wychodzenia z domu, uzyskasz pożyczkę w kilkanaście minut.

dowiedz się więcej o WONGA
WONGA Screenshot

Oferty WONGA

„Nie przegap już żadnej promocji WONGA“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

  1. Promocje, kupony i kody rabatowe WONGA oraz okazyjne zakupy
  2. Pożyczki w WONGA
  3. Jak zrealizuję kod rabatowy kuponu WONGA
  4. Uzyskanie pożyczki w WONGA
  5. Rezygnacje w WONGA
  6. Obsługa Klienta w WONGA

Wonga.com to brytyjskie przedsiębiorstwo oferujące pożyczki online. Strona internetowa Wonga wystartowała w 2007 roku i do chwili obecnej udzielono już 7 milionów pożyczek. Swoje oddziały posiada na 3 kontynentach, a od niedawna także w Warszawie znajduje się oddział. Promocje WONGA pozwalają każdemu kto potrzebuje gotówki, zdobyć ją na korzystnych warunkach, bez zbędnych formalności.

Promocje, kupony i kody rabatowe WONGA oraz okazyjne zakupy

Kody rabatowe Wonga, to znakomita okazja by podreperować swój budżet domowy. Dzięki korzystnemu oprocentowaniu pożyczki - rocznej rzeczywistej stopie procentowej, w skrócie RRST, późniejsza spłata nie jest wysoka, tylko korzystna dla klienta. WONGA kupony rabatowe, pozwalają na okres do 30 dni zaciągnąć pożyczkę, dając jednocześnie możliwość wcześniejszej jej spłaty zmniejszając przez to kwotę odsetek. Warto zapoznać się ze stroną internetową Wonga, dzięki przejrzystemu menu, w łatwy sposób można zrozumieć wszystkie zasady, bez zbędnych gwiazdek, bowiem promocje WONGA dostępne są cały czas dla każdego. Wonga szanuje czas każdego klienta, dlatego gotówkę można otrzymać nawet bezpośrednio po pozytywnej decyzji. To niewątpliwa zaleta dla każdego kto potrzebuje gotówki od zaraz.

Pożyczki w WONGA

Wonga to internetowy pożyczkodawca, który swoją ofertę kieruje do każdego, niezależnie od wykształcenia, zawodu, każdego kto potrzebuje gotówki. Kwota, na którą mogą liczyć klienci mieści się w przedziale 500 zł - 2500 zł, z terminem spłaty do 30 dni. Kody rabatowe WONGA, oraz WONGA kupony rabatowe, pozwalają mieć taką kwotę w krótkim czasie na swoim koncie.

Jak zrealizuję kod rabatowy kuponu WONGA

Aktualna informacja odnośnie bieżącej oferty promocyjnej WONGA znajduje się na górze tej strony. Należy zawsze zapoznać się z warunkami wykorzystania kuponu czy kodu promocyjnego. By zasięgnąć szczegółowych informacji skontaktuj się z Obsługą Klienta sklepu i zapytaj, jak skorzystać z kuponu rabatowego, który posiadasz.

Uzyskanie pożyczki w WONGA

Promocje WONGA to okazja, by pożyczkę uzyskać w bardzo prosty sposób. Na stronie głównej za pomocą specjalnych suwaków należy wybrać kwotę pożyczki i termin. Zapoznać się z ogólnym kosztem. Wypełnić formularz, dokonać symbolicznego przelewu na kwotę 10 gr, czekać na decyzję kredytową, podpisać umowę i już tylko czekać na przelew gotówki. WONGA kupony rabatowe to rozwiązanie szybkie, sprawne, przy minimum formalności.

Rezygnacje w WONGA

Istnieje możliwość odstąpienia od umowy, w terminie 14 dni od zawarcia umowy. W tym celu należy wysłać pocztą elektroniczną swoje oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

Obsługa Klienta w WONGA

Wszelkie pytania można kierować drogą mailową lub pod numerem telefonu podanym na stronie. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące ofert WONGA kupony rabatowe i nie tylko.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje WONGA

Wygasły

Pożyczka ratalna

Przejdź do sklepu
Wygasły

Pożyczka krótkoterminowa

Przejdź do sklepu
Wygasły

Pierwsza pożyczka do 3000 zł

<p><strong>&nbsp;</strong></p>

Przejdź do sklepu