4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Ze względu na nasze sklepy partnerskie, w przypadku negatywnej opinii prosimy o podanie powodu.

W uzasadnionych przypadkach, Państwa ocena wraz z komentarzem zostanie opublikowana po uprzedniej weryfikacji przez naszą redakcję.

Dziękujemy za zrozumienie.Anuluj

Wydawnictwo Literackie Kod Rabatowy

Wydawnictwo Literackie prowadzi własną księgarnię internetową, w której możesz nabyć najbardziej interesujące cię pozycje książkowe w zaskakująco okazyjnych cenach. Spróbuj wykorzystać Wydawnictwo Literackie kody rabatowe, a już nigdy nie będziesz robił zakupów w inny sposób.

dowiedz się więcej o Wydawnictwo Literackie
Wydawnictwo Literackie Screenshot

Oferty Wydawnictwo Literackie

„Nie przegap już żadnej promocji Wydawnictwo Literackie“

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Wydawnictwo Literackie to jedna z najbardziej znanych, najbardziej cenionych i najstarszych oficyn wydawniczych w Polsce. Wywodzi się od księgarni mieszczącej się w samym sercu Krakowa, ale obecnie oferuje również zakupy za pośrednictwem Internetu w swoim sklepie online. Wydawnictwo zostało założone w roku 1953 i od tego czasu jest źródłem najlepszych pozycji książkowych, za sprawą swojej współpracy z czołowymi twórcami literatury w kraju i na świecie. Tutaj znajdziesz poezję, prozę, eseistykę, pozycje historyczne i prace naukowe. Każde dzieło zostaje wydane z wielką starannością, by mogło cieszyć cię przez długi czas. Idąc zgodnie z duchem czasu, Wydawnictwo Literackie oferuje również dostęp do e-booków i audiobooków, które uradują wszystkich miłośników książek w nowszej odsłonie.

Promocje na książki

Promocje na książki Wydawnictwa Literackiego znajdziesz w dedykowanej im zakładce. Są one skierowane wyłącznie do klientów indywidualnych (do 5 sztuk zakupu jednej pozycji). W dziale promocyjnym znajdziesz najbardziej wyjątkowe okazje przecenionych pozycji. Często są to zorganizowane akcje, takie jak „Lato z kryminałem”, w trakcie trwania których masz szansę zakupić swoje ulubione dzieła mistrzów pióra taniej o nawet 60%. Pośpiesz się, najbardziej atrakcyjne pozycje znikają w okamgnieniu! Osobom dokonującym stałych zakupów w Wydawnictwie Literackim przysługuje 30% rabat dla Stałych Klientów. Zapisz się także do newslettera, by zyskać dostęp do najlepszych ofert promocyjnych.

Wydawnictwo Literackie kody rabatowe w trzech krokach

Jeżeli masz ochotę na więcej doskonałych ofert, skorzystaj ze zniżek dostępnych na stronie Promoszop. Wystarczy, że odnajdziesz w wyszukiwarce Wydawnictwo Literackie i skopiujesz odpowiedni kod. Drugi krok to wklejenie go w dedykowane pole w trakcie składania zamówienia na książki. Ostatnim etapem jest potwierdzenie. Zobacz, cena twoich zakupów automatycznie się obniżyła. Wydawnictwo Literackie kody rabatowe to nowy, szeroki horyzont kupowania książek twoich ulubionych autorów w jeszcze niższych cenach.

Asortyment Wydawnictwa Literackiego

Na półkach sklepu internetowego odnajdziesz zarówno pozycje klasyczne, jak również te całkiem nowe. Współczesny kryminał, literatura młodzieżowa, czy literatura faktu, to wszystko czeka na odkrycie. Wydawnictwo Literackie to nie tylko pozycje papierowe, ale również e-booki i audiobooki nagrane w formatach odpowiednich do odczytu przez dedykowane urządzenia. Jeżeli chcesz być na bieżąco z literaturą, a przede wszystkim czytanie książek to twój konik, koniecznie musisz być na bieżąco ze zmieniającym się asortymentem księgarni.

Dostawa książek

Dostawa książek zakupionych w Wydawnictwie Literackim odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej (czas dostarczenia 2-3 dni), kuriera firmy GLS (dostawa następnego dnia) oraz poprzez usługę Paczka w Ruchu (na odbiór w wybranym kiosku Ruch można oczekiwać 2-3 dni od chwili wysyłki). Wysyłka to koszt już od 5 złotych. Po zakupie książek w wersji elektronicznej lub dźwiękowej, otrzymasz możliwość pobrania ich na wybrany przez siebie nośnik.

Rezygnacja z zakupów

Masz prawo w ciągu 14 dni od chwili zakupu na odstąpienia od niego. By termin został uznany za dotrzymany, wystarczy przed jego upływem poinformować Wydawnictwo o chęci odstąpienia. Po odesłaniu produktu, otrzymasz zwrot poniesionych przez siebie nakładów, w tym kosztów przesyłki.

Kontakt z Wydawnictwem

Kontakt z księgarnią Wydawnictw Literackiego jest możliwy pod adresem ksiegarnia@wydawnictwoliterackie.pl lub pod numerem telefonu 800 421040.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Wydawnictwo Literackie

Wygasły

Promocje na książki

Przejdź do sklepu