Rabaty w AIR BALTIC Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w AIR BALTIC

AIR BALTIC

Loty w super cenach

Wartość zniżki:
Loty w super cenach

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o AIR BALTIC

AIR BALTIC
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla AIR BALTIC

Sprawdź sam najlepsze promocje AIR BALTIC i kup bilety tych łotewskich linii lotniczych w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz tu również kody rabatowe, dzięki którym kupisz bilety oraz całe wycieczki w atrakcyjnych cenach

Rabaty w AIR BALTIC 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Air Baltic, Riga Int. Airport, Marupes pag.

LV-1053 Riga

Kilka słów o AIR BALTIC

Łotewskie linie lotnicze AIR BALTIC powstały w roku 1995. Firma częściowo jest własnością rządu łotewkskiego a pozostałe udziały należą do prywatnego inwestora. Zaczynając od obsługi lokalnych lotów oraz krajów Morza Bałtyckiego linie lotnicze z roku na rok poszerzały swoją ofertę oraz obsługiwaną flotę. Flota AIR BALTIC to nowoczesne samoloty typu Boeing oraz Bombardier, które gwarantują komfortowy i bezpieczny lot

Obecnie AIR BALTIC to duże, europejskie linie lotnicze, które obsługują loty po Europie a także do Azji i Afryki. AIR BALTIC rocznie przewozi ok. 3 miliony pasażerów na całym świecie. Wychodząc naprzeciw wzrastającym oczekiwaniom pasażerów linie lotnicze oferują liczne usługi dodatkowe a także program lojalnościowy BalticMiles.

AIR BALTIC kod rabatowy na bilety

Łotewskie linie lotnicze każdego dnia oferują kilkadziesiąt połączeń na całym świecie. Bardzo często dla klientów zainteresowanych lotami z tym przewoźnikiem udostępniane są promocje i kody rabatowe. AIR BALTIC w ten sposób dodatkowo uatrakcyjnia swoją bogatą ofertę, ponieważ obniża nie tylko ceny biletów lecz także hoteli i wszystkich usług dodatkowych. Jeśli planujemy urlop lub podróż życia z wyprzedzeniem, wybrany najlepszy kod rabatowy AIR BALTIC pozwoli nam oszczędzić sporą sumę

Promocje AIR BALTIC, czyli jak latać za darmo?

Konkurencja wśród linii lotniczych z roku na rok wzrasta. Firmy prześcigają się w tworzeniu rabatów i ofert specjalnych, dzięki którym podróżowanie jest o wiele tańsze. Promocje AIR BALTIC bardzo często obniżają ceny biletów nawet o 99%. Firma oferuje bilety w niskich cenach a także tworzy promocje typu: 2 bilet za 1EUR. Wystarczy na bieżąco sprawdzać aktualne promocje AIR BALTIC i można zwiedzać świat za grosze.

Baltic Miles – karta dla wielbicieli latania

Linie lotnicze Air Baltic oferują wszystkim klientom przystąpienie do programu lojalnościowego Baltic Miles, w ramach którego pasażerowie zbierają punkty za spędzone w powietrzu mile. Zebrane „mile” wymieniane są na rabaty i darmowe bilety. Jeśli punkty z programu lojalnościowego połączymy z kodami rabatowymi AIR BALTIC koszt naszej podróży może ulec znacznemu obniżeniu.

Jednodniowe obniżki i inne promocje w AIR BALTIC

Bardzo często linie lotnicze AIR BALTIC oferują swoim klientom promocje, które trwają np. jeden dzień lub kilka godzin. Jest to oferta dla osób, które mają czas na śledzenie aktualnych rabatów w internecie lub regularnie korzystają z portalu Promoszop. U nas można znaleźć aktualny kod rabatowy AIR BALTIC, nawet te obowiązujące tylko przez kilka godzin.

Kod rabatowy AIR BALTIC, jak go wykorzystać?

Rezerwacja biletów lotniczych wygląda tak jak standardowe zakupy w internecie. Różni się jedynie tym, iż musimy podać szczegółowe dane personalne. Jeśli chcesz wykorzystać kod rabatowy AIR BALTIC po prostu wpisz go w odpowiednie pole, które pojawi się przed zatwierdzeniem płatności. Dzięki temu obniży się koszt biletów lotniczych oraz wszystkich usług dodatkowych.

Usługi dodatkowe dostępne w AIR BALTIC

Łotewskie linie lotnicze zachęcają klientów do swoich usług nie tylko atrakcyjnymi cenami biletów i różnorodnością połączeń lecz także usługami dodatkowymi. Oprócz wyboru rezerwowanego miejsca czy pierwszeństwa wejścia na pokład, możemy korzystać z takich usług jak: rezerwacja hotelu, transport z oraz na lotnisko, wybór posiłku podczas lotu. AIR BALTIC udostępnia również zakup vouchera podarunkowego na dowolne usługi. Kod rabatowy AIR BALTIC, promocje oarz usługi dodatkowe sprawiają, że oferta tych łotewskich lini jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

Ekspresowa dostawa online

Bilety lotnicze AIR BALTIC kupione online w ciagu kilku chwil otrzymamy na podaną skrzynkę e-mail. Wystarczy wydrukować bilet i zabrać go ze sobą na lotnisko. Dodatkowo możliwość samodzielnej odprawy online znacznie obniża koszt podróży.

Zwrot

Możliwość zwrotu lub zmiany terminu lotu uzależnione są od rodzaju biletu, który został wybrany. Zawsze zanim potwierdzimy zakup, należy zapoznać się z regulaminem zwrotu i wymiany, aby później nie być niemile zaskoczonym.  Bardzo często kod rabatowy AIR BALTIC, który wykorzystaliśmy, może uniemożliwiać zwrot zakupionych biletów.

Infolinia AIR BALTIC dostępna całą dobę

Dla klientów potrzebujących pomocy AIR BALTIC udostępnia całodobową infolinię. Na stronie przewoźnika znajdziemy również zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami, która z pewnością rozwieje większość wątpliwości.