Rabaty w Allianz Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Allianz

Allianz

Oblicz internetową cenę z kalkulatorem OC i AC

Wartość zniżki:
Oblicz internetową cenę z kalkulatorem OC i AC

Ważne na:
✔️ na kalkulator oc i ac ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Incredit
Kody rabatowe w Incredit
Nowa oferta 4 za 3! Czyli 4 rata bez kosztów

Informacje o Allianz

Allianz
4.2 z 5 gwiazdek 18 Oceny dla Allianz

Wyjątkowe promocje Allianz. Najnowsze kody rabatowe Allianz będą dla Ciebie okazją na zakup tańszej polisy ubezpieczeniowej dla Twego samochodu i nie tylko. W ofercie ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i podróżne. Sprawdź teraz!

Rabaty w Allianz 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres ALLIANZ Polska Services Sp. z o.o.
ul. Rodziny Hiszpańskich 1
02-685 Warszawa

Ubezpiecz swoje auto przez internet, wykorzystując oferowane w Allianz Online zniżki.

Szukasz prostego i wygodnego ubezpieczenia samochodu? Z Allianz Online obliczenie składki zajmie ci tylko 60 sekund! Dalej jest równie miło! Przygotowane przez Allianz Online promocje pozwolą ci zaoszczędzić na dodatkowych usługach, a wykwalifikowani konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. Sprawdź aktualne oferty i przekonaj się, że zakup OC i AC w Allianz Online naprawdę się opłaca!

Oblicz składkę w minutę

Chcesz się dowiedzieć, ile będzie cię kosztować składka ubezpieczeniowa w Allianz Online? Uruchom prosty kalkulator OC/AC na stronie i podaj dane pojazdu oraz kierowcy. Specjalny algorytm przeanalizuje wszystkie podane przez ciebie parametry i w kilka chwil pokaże wartość twojej składki. Sprawdź ofertę dopasowaną do twojej sytuacji i dobierz interesujące cię opcje dodatkowe. Poznaj dostępne w Allianz Online promocje i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić, zamawiając pełen pakiet ubezpieczeń.

Sprawdź dostępne w Allianz Online promocje

Zamawiając OC i AC przez internet, możesz wykorzystać przygotowane w Allianz Online zniżki za bezszkodową jazdę. Decydując się na zakup OC już na start uzyskasz atrakcyjną cenę. W Allianz Online rabaty są dodatkowo przyznawane za doświadczenie za kierownicą, dotychczasową bezpieczną jazdę itp. Będziesz mieć również możliwość dopasowania zakresu ubezpieczenia do swoich potrzeb. Wybierając AC możesz porównać 3 warianty polisy - podstawową, optymalną oraz kompleksową, w zależności od tego, jakiej ochrony potrzebujesz. Kalkulator ubezpieczeń uwzględni wszelkie przysługujące ci tam zniżki i wyświetli dostępne dla ciebie opcje. Zakup ubezpieczenia nigdy wcześniej nie był tak łatwy i tani.

Zastosuj w Allianz Online kupon rabatowy

Jeśli posiadasz odpowiedni do Allianz Online kupon rabatowy, możesz uzyskać w serwisie dodatkowe zniżki. Aktywacja kuponów jest szybka i łatwa. Wystarczy, że skopiujesz widoczny na kuponie, honorowany przez Allianz Online kod promocyjny, a następnie umieścisz go w odpowiednim polu, podczas realizacji zamówienia. Po obliczeniu składki, odszukaj w formularzu pole, przeznaczone na kod zniżkowy i wprowadź tam skopiowany ciąg znaków. Po uruchomieniu kuponu strona powinna się odświeżyć i ponownie przeliczyć wartość twojej polisy. Gdy kwota do zapłaty obniży się, możesz przejść do finalizacji zamówienia.

Poznaj szeroki wachlarz ochrony od Allianz

Ubezpieczenia proponowane przez Allianz Online to kompleksowa ochrona twojego samochodu. Za pośrednictwem wygodnego serwisu błyskawicznie obliczysz swoją składkę, wykupisz ubezpieczenie, a w razie wypadku - zgłosisz szkodę i uzyskasz niezbędną pomoc. Na stronie Allianz Online możesz zamówić między innymi obowiązkowe ubezpieczenie OC, które pokrywa koszty ewentualnych szkód, spowodowanych udziałem twojego pojazdu w ruchu ulicznym. Już najtańszy wariant OC gwarantuje ci nawet do 5 210 000 EUR w przypadku spowodowania śmierci lub trwałego uszczerbku na zdrowiu innej osoby oraz aż do 1 050 000 EUR dla szkód w mieniu (np. uszkodzenie innego pojazdu). Warto zdecydować się również na dodatkową ochronę w postaci ubezpieczenia AC. Dzięki niemu możesz spać spokojnie, niezależnie od tego, co przyniesie los. AC od Allianz Online pozwoli ci pokryć koszty wynikające z pożaru, kradzieży, szkody parkingowej czy wypadku. Ponadto w Allianz Online możesz zamówić szereg usług dodatkowych i np. zagwarantować sobie pomoc prawną, specjalne ubezpieczenie szyb lub ubezpieczenie zdrowotne od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Allianz Online oferuje swoim klientom także usługi assistance, dostępne przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wybierając tę opcję nie musisz martwić się żadnymi niespodziewanymi sytuacjami w podróży, niezależnie, czy chodzi o brak paliwa, czy holowanie.

Porównaj warianty ubezpieczenia AC

Decydując się na zakup ubezpieczenia AC w Allianz Online możesz dopasować zakres ochrony do swoich indywidualnych potrzeb. W ten sposób oszczędzasz na usługach, których nie potrzebujesz i zyskujesz produkt, idealnie odpowiadający twoim wymaganiom. Na stronie możesz porównać trzy podstawowe oferowane przez Allianz warianty ubezpieczenia Autocasco: Ubezpieczenie Kradzież i Pożar - zapewniające ci odszkodowanie w przypadku kradzieży lub szkód spowodowanych przez ogień, Ubezpieczenie AC Gotówka - gwarantujące odszkodowanie przekazywane w gotówce, na naprawy w wybranym przez ciebie warsztacie oraz Ubezpieczenie AC Warsztat - które zapewni ci naprawę szkód w jednym z warsztatów sieci partnerskich Allianz lub Autoryzowanej Stacji Obsługi marki twojego samochodu. Sam zdecyduj, który z wariantów jest dla ciebie najbardziej korzystny i dobierz interesujące cię usługi dodatkowe, takie jak np. ubezpieczenie szyb lub assistance.

Jak uzyskać odszkodowanie?

Allianz Online robi wszystko, aby proces zgłaszania i likwidacji szkód był dla klientów łatwy i szybki. Zdarzenie losowe możesz zgłosić telefonicznie (pod numerem: 224 224 224) mailowo, pocztą tradycyjną lub za pomocą formularza online. W przypadku szkód o niewielkich rozmiarach dostępna jest tzw. szybka ścieżka likwidacji szkody. Szacunkowa propozycja odszkodowania będzie gotowa w przeciągu 3 dni roboczych od zgłoszenia zdarzenia. Po jej akceptacji otrzymasz pieniądze na konto bez zbędnych formalności. W przypadku bardziej złożonych szkód, postępowanie odbywa się standardowym tokiem - wymagane będzie zgromadzenie odpowiedniej dokumentacji oraz oględziny rzeczoznawcy i sporządzanie kosztorysu. Na stronie znajdziesz listę wszystkich niezbędnych dokumentów, które należy przygotować, a także wykaz wszystkich warsztatów oraz autoryzowanych serwisów współpracujących z Allianz Online, w których naprawy mogą zostać rozliczone bezgotówkowo z tytułu odszkodowania.

Dowiedz się więcej o firmie

Allianz to działająca od ponad 125 lat, międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa, oferująca polisy dla firm oraz klientów indywidualnych. Firma oferuje ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia zdrowotne oraz ubezpieczenia turystyczne. Allianz posiada w ofercie także fundusze emerytalne oraz fundusze inwestycyjne. Dzięki usługom firmy możesz zagwarantować bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie, komfort finansowy na emeryturze oraz zapewnić swojej firmie stabilizację w razie wszelkich nieprzewidzianych sytuacji. Ubezpieczenia Allianz możesz zamówić online, przez telefon lub spotykając się z konsultantem, który chętnie odpowie na wszystkie twoje pytania. Dzięki elastycznym ofertom, profesjonalnej obsłudze oraz najwyższej jakości świadczonych usług, Allianz od lat cieszy się zaufaniem klientów. W ankietach konsumenckich większość z nich przyznaje, że poleciłoby zakup ubezpieczeń od Allianz swoim bliskim. Nie bez znaczenia są tu również oferowane przez Allianz Online promocje i atrakcyjne zniżki. Sprawdź propozycje polis dla ciebie i przekonaj się, ile komfortu może dać poczucie finansowego zabezpieczenia na wypadek trudnej sytuacji.

Masz pytania?

Zanim podejmiesz decyzję, chciałbyś porozmawiać z konsultantem? Pracownicy Allianz Online czekają na twój telefon pod numerem: 223 853 853 i chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00. Możesz również spotkać się z pracownikiem Allianz osobiście i omówić wszelkie interesujące cię kwestie w najbliższej placówce stacjonarnej firmy.