Rabaty w Aviva Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Aviva

Aviva

Oblicz składkę OC/AC w 3 minuty

Wartość zniżki:
Oblicz składkę OC/AC w 3 minuty

Ważne na:
✔️ na ubezpieczenie auta ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Incredit
Kody rabatowe w Incredit
Nowa oferta 4 za 3! Czyli 4 rata bez kosztów

Informacje o Aviva

Aviva
4.3 z 5 gwiazdek 17 Oceny dla Aviva

Specjalnie dla Ciebie na stronie Kupony.pl rabaty i kody promocyjne na ubezpieczenia różnego typu w Aviva. Z nami możesz zaoszczędzić naprawdę wiele. Sprawdź sam i śpij spokojnie nie martwiąc się o swoje zdrowie oraz pieniądze.

Rabaty w Aviva 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA
ul. Inflancka 4b
00-189 Warszawa

Ubezpiecz swoje zdrowie i życie, wybierając kompleksowy pakiet ochrony od Aviva

Poznaj bogatą ofertę ubezpieczeń Aviva i wybierz najlepszą ochronę dla siebie i swoich bliskich. Zabezpiecz swoje zdrowie, majątek i samochód wykorzystując dostępne w Aviva zniżki. Dowiedz się więcej o propozycjach Aviva, skorzystaj z porad ekspertów i zdecyduj, który wariant ubezpieczenia będzie najlepszy dla ciebie. Poznaj również sposoby, jak zaoszczędzić na zakupie usług online i odkryj dostępny do Aviva kod promocyjny.

Dowiedz się, jakie są aktualnie dostępne w Aviva promocje

Co jakiś czas w Aviva pojawiają się okazje, które pozwalają ci zaoszczędzić na usługach firmy. Najbardziej opłacalne są oczywiście pakiety ubezpieczeń. Na przykład zamawiając online Pakiet Ja otrzymasz od Aviva prezent, w postaci cotygodniowego, zdrowego jadłospisu, przygotowanego przez dietetyka i przesyłanego na maila wraz z listą zakupów oraz aż 40% zniżki na karnet do sieci Jatomi Fitness, gdzie zadbasz o swoją kondycję i sylwetkę. Z kolei decydując się na ubezpieczenie grupowe dla swoich pracowników (dostępne już od dwóch osób), możesz skorzystać z przygotowanych rabatów.

Wybierając ubezpieczenie samochodu możesz postawić na najwyższy standard oraz otrzymać od Aviva 80% zniżki na pakiet OC/AC. Do tego możesz dobrać pakiet atrakcyjnych usług dodatkowych za jedyne 9 zł.

Jeśli wybierasz się na wakacje, koniecznie pomyśl o ubezpieczeniu podróżnym. Kupując polisę przez internet otrzymasz od Aviva zniżkę w wysokości 5%. Zwróć uwagę na fakt, że Aviva honoruje Kartę Dużej Rodziny i zapewnia rodzinom dodatkowe przywileje. Dodatkowy rabat możesz zdobyć, wykorzystując przygotowane przez Aviva kody rabatowe. Więcej na ten temat przeczytasz w poniższym akapicie.

Zrealizuj w Aviva kod rabatowy i otrzymaj zniżkę

Zarówno w serwisie Kupony.pl, jak na profilach społecznościowych firmy, od czasu do czasu pojawiają się przeznaczone dla klientów Aviva kody rabatowe. Wpisując podczas zakupu usług w Aviva kod rabatowy możesz zyskać nawet 20% zniżki. Sprawdź, jakie kupony zniżkowe są aktualnie dostępne, a następnie prześledź poniższą instrukcję i dowiedz się, jak aktywować rabat na pakiety i usługi.

  1. Skopiuj honorowany przez Aviva kod promocyjny, czyli ciąg znaków widoczny na kuponie.
  2. Wejdź na stronę aviva.pl i wybierz najlepszy pakiet ubezpieczeń dla siebie i swoich bliskich.
  3. Kliknij "oblicz składkę". Zdecyduj ilu członków rodziny chcesz ubezpieczyć, jakie opcje ma dodatkowo obejmować ochrona, a na koniec umieść kod rabatowy w wyznaczonym miejscu.
  4. Ponownie kliknij przycisk "Oblicz składkę", aby przejść do zakupu usług ze zniżką.
  5. Na koniec wprowadź dane do polisy i wybierz odpowiadającą ci metodę płatności.

Oferta Aviva

Grupa Aviva proponuje klientom kompleksowe ubepieczenia na różne okazje. W ofercie znajdziesz zarówno ubezpieczenia zdrowia i życia, jak i różnego rodzaju ubezpieczenia mienia (samochodu, domu, mieszkania), ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenia turystyczne i wiele innych.

Możesz zdecydować się na ubezpieczenia krótko- i długoterminowe, wybrać pakiet dla całej rodziny lub dla pracowników swojej firmy, a także korzystać z pomocy prawnej i szeregu usług dodatkowych.

Grupa Aviva przygotowała dla swoich klientów również ubezpieczenia emerytalne, dzięki którym już dziś możesz zacząć odkładać na godną jesień życia, jednocześnie korzystając z ulg i przywilejów podatkowych.

Aviva umożliwia klientom również inwestycje - na wybrany cel, na przyszłość dzieci itp. - poprzez programy, ubezpieczenia i fundusze inwestycyjne, dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Większość usług możesz zamówić online, z poziomu swojego komputera lub przez telefon, bez wychodzenia z domu. Wygoda oraz fachowa obsługa to jedne z wielu argumentów, za wyborem firmy Aviva. Do tego Aviva gwarantuje klientom terminowe wypłaty składek, kompleksową ochronę, atrakcyjne ceny usług oraz profesjonalną pomoc na każdym etapie - od wyboru odpowiedniego pakietu, aż po rozwiązywanie ewentualnych trudności. Sprawdź dostępne warianty ubezpieczeń i wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie. Jeśli trudno ci się zdecydować skontaktuj się z profesjonalnym doradcą ubezpieczeniowym Aviva, który pomoże ci dobrać idealną opcję ubezpieczenia.

Grupa Aviva na świecie

Aviva to jedna z największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Firma wywodzi się z Wielkiej Brytanii, a obecnie obsługuje aż 33 miliony klientów w 16 krajach Europy, Azji oraz w Kanadzie. W Polsce Aviva funkcjonuje od 1992 roku, ubezpieczając zdrowie i życie swoich klientów, a także oferując ubezpieczenia nieruchomości, majątku czy samochodu. Aviva pomaga wspomaga również inwestycje i oszczędzanie pieniędzy na przyszłość swoją i swoich najbliższych.

Jako firma odpowiedzialna społecznie i ekologiczne, Aviva angażuje się w wiele akcji środowiskowych. Przykładem takiej działalności jest program Aviva dla Młodych Rodziców czy dodatkowe korzyści dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, a także zaangażowanie w akcję walki ze smogiem w polskich miastach. Zdobyte przez grupę Aviva zaufanie każdego roku owocuje nagrodami i wyróżnieniami branżowymi, takimi jak np. nagroda Złoty Portfel przyznawana przez Gazetę Giełdy Parkiet czy drugie miejsce w rankingu ubezpieczeń na życie powiązanych z funduszami kapitałowymi, przygotowanym w 2017 roku przez portal finansowy Totalmoney.pl.

Poznaj bliżej Aviva, śledząc profile w social mediach

Grupa ubezpieczeniowa Aviva aktywnie prowadzi profile w sieciach społecznościowych. Firma angażuje się w liczne akcje społeczne i edukacyjne, takie jak walka ze smogiem w polskich miastach. Filmy promujące akcję #wiemczymoddycham, informacje o zanieczyszczeniach oraz nowe usługi w ofercie Aviva pojawiają się na facebooku, instagramie oraz youtube. Śledząc social media, poznasz również organizowane przez Aviva promocje i oferty specjalne. Na facebooku i instagramie publikowane są przez Aviva kody rabatowe. Dzięki nim możesz najlepiej wykorzystać dostępne oferty. Obejrzyj również filmy publikowane na kanale Aviva na youtube. Zobaczysz tam porady dla rodziny i dla biznesu, filmy dotyczące akcji przeciwsmogowej, a takze spoty reklamowe z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej i kampanie realizowane we współpracy z popularnymi blogerami.

Kontakt i obsługa klienta

Jeśli chcesz porozmawiać z wykwalifikowanym doradcą Aviva, zadzwoń pod numer infolinii: + 48 22 558 44 44. Pracownicy są do twoich usług od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. Możesz również zostawić swoje dane i zamówić rozmowę - konsultant Aviva oddzwoni do ciebie bezpłatnie.

Jeśli preferujesz kontakt mailowy, prześlij swoją wiadomość na: bok@aviva.pl.

Na stronie dostępny jest również formularz kontaktowy, za pomocą którego możesz zadać nurtujące cię pytania. Odpowiedzi zostaną wysłane na twój adres e-mail tak szybko, jak to możliwe. Oczywiście możesz również wybrać się do placówki, by osobiście porozmawiać z agentem Aviva. Listę punktów w całej Polsce znajdziesz na stronie aviva.pl.