Rabaty w AXA DIRECT Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w AXA DIRECT

AXA DIRECT

Ubezpieczenie OC juz od 284 zł

Wartość zniżki:
Ubezpieczenie OC juz od 284 zł

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
AXA DIRECT

10% rabatu na ubezpieczenie nieruchomości online

Wartość zniżki:
10%

Ważne na:
✔️ na ubezpieczenie mieszkania lub domu ✔️ Wszyscy klienci
AXA DIRECT

Ubezpieczenie zdrowia już od 68 zł /miesiąc!

Wartość zniżki:
Ubezpieczenie zdrowia już od 68 zł /miesiąc!

Ważne na:
✔️ Ubezpieczenie zdrowia ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o AXA DIRECT

AXA DIRECT
4.3 z 5 gwiazdek 11 Oceny dla AXA DIRECT

Aktualne promocje AXA DIRECT. Najnowsze kody rabatowe AXA DIRECT i kupony rabatowe i promocyjne AXA DIRECT to świetny sposób na ubezpieczenie samochodu w niższej cenie. Zdobądź AXA DIRECT kupony rabatowe i wykorzystaj ekspresowo na stronie ubezpieczyciela!

Rabaty w AXA DIRECT 3
Największy rabat w AXA DIRECT 10%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Kupony rabatowe AXA DIRECT, promocje i okazyjne zakupy

AXA DIRECT to drugi co do wielkości ubezpieczyciel pojazdów na naszym rynku. W Polsce firma zaczęła działać w 2006 roku i bardzo szybko zyskała zaufanie klientów. Liczby zresztą mówią same za siebie: 1 milion ubezpieczonych w AXA w Polsce i 101 milionów na całym globie to nie przypadek. Kluczem do sukcesu firmy jest system sprzedaży bezpośredniej przez telefon oraz online, a także wszelkie ubezpieczenia komunikacyjne takie jak OC, AC czy NNW z dodatkową usługą Assistance. Warto więc ubezpieczyć swój samochód u solidnego ubezpieczyciela, ponieważ jest tanio, szybko i profesjonalne. A jeśli dodatkowo trafisz na promocje AXA DIRECT zaoszczędzisz niemałą sumę pieniędzy!

Z uwagi na to, że AXA DIRECT sprzedaje swoje usługi drogą elektroniczną bądź telefoniczną bardzo często organizowane są promocje AXA DIRECT. Za samo zamówienie polisy online dostaniesz 20% zniżki. Ponadto dostępne na tej platformie kody rabatowe AXA DIRECT dają Ci dodatkowe upusty, dzięki którym Twoja składka jeszcze bardziej się zmniejszy, a Ty będziesz mógł cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi. Pamiętaj, że AXA DIRECT kupony rabatowe to Twoja szansa na tanie ubezpieczenie każdego pojazdu.

Zakup w AXA DIRECT

Na stronie AXA DIRECT zamówisz wszelkie ubezpieczenia komunikacyjne. Możesz wybierać spośród standardowych OC, AC czy NNW, ale także dodać do nich ubezpieczenie szyb, opon czy Assistance w razie awarii.

Jak zrealizuję kupon rabatowy AXA DIRECT?

Jeśli posiadasz AXA DIRECT kupony rabatowe wpisz ich kod w specjalnie przeznaczone do tego pole, które znajduje się na pierwszym kroku zamówienia, zaraz pod danymi potrzebnymi do ubezpieczenia pojazdu. Zniżka naliczy się automatycznie, a Ty zapłacisz mniej za całą polisę.

Zamawianie i płacenie w AXA DIRECT

Za zamówione ubezpieczenie zapłacisz kartą, przelewem lub za pobraniem. Pamiętaj jedynie, że aby dostać zniżkę musisz wpisać w odpowiednie pole kody rabatowe AXA DIRECT.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w AXA DIRECT

Nawet jeśli zamówiłeś ubezpieczenie i użyłeś AXA DIRECT kupony rabatowe Twoja polisa dotrze na Twoją skrzynkę e-mail lub pod wskazany przez Ciebie adres bezpłatnie.

Zgłaszanie szkód w AXA DIRECT

Konsultanci AXA DIRECT pracują 24 godziny na dobę, więc w razie wypadku lub awarii, kiedy potrzebujesz pomocy po prostu zadzwoń, a otrzymasz ją błyskawicznie.

Obsługa Klienta w AXA DIRECT

Jeśli masz jakieś pytania o kody rabatowe AXA DIRECT zadzwoń na infolinię lub wyślij wiadomość. Możesz także zamówić bezpłatne oddzwonienie, a wtedy promocje AXA DIRECT staną się jasne.