Łącznie 11 ocen

AXA DIRECT Kod Rabatowy

AXA DIRECT Screenshot

Oferty AXA DIRECT

„Nie przegap już żadnej promocji AXA DIRECT“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do AXA DIRECT

Alle Suchbegriffe anzeigen
  1. Zakup w AXA DIRECT
  2. Jak zrealizuję kupon rabatowy AXA DIRECT?
  3. Zamawianie i płacenie w AXA DIRECT
  4. Koszty wysyłki i warunki dostawy w AXA DIRECT
  5. Zgłaszanie szkód w AXA DIRECT
  6. Obsługa Klienta w AXA DIRECT

Kupony rabatowe AXA DIRECT, promocje i okazyjne zakupy

AXA DIRECT to drugi co do wielkości ubezpieczyciel pojazdów na naszym rynku. W Polsce firma zaczęła działać w 2006 roku i bardzo szybko zyskała zaufanie klientów. Liczby zresztą mówią same za siebie: 1 milion ubezpieczonych w AXA w Polsce i 101 milionów na całym globie to nie przypadek. Kluczem do sukcesu firmy jest system sprzedaży bezpośredniej przez telefon oraz online, a także wszelkie ubezpieczenia komunikacyjne takie jak OC, AC czy NNW z dodatkową usługą Assistance. Warto więc ubezpieczyć swój samochód u solidnego ubezpieczyciela, ponieważ jest tanio, szybko i profesjonalne. A jeśli dodatkowo trafisz na promocje AXA DIRECT zaoszczędzisz niemałą sumę pieniędzy!

Z uwagi na to, że AXA DIRECT sprzedaje swoje usługi drogą elektroniczną bądź telefoniczną bardzo często organizowane są promocje AXA DIRECT. Za samo zamówienie polisy online dostaniesz 20% zniżki. Ponadto dostępne na tej platformie kody rabatowe AXA DIRECT dają Ci dodatkowe upusty, dzięki którym Twoja składka jeszcze bardziej się zmniejszy, a Ty będziesz mógł cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi. Pamiętaj, że AXA DIRECT kupony rabatowe to Twoja szansa na tanie ubezpieczenie każdego pojazdu.

Zakup w AXA DIRECT

Na stronie AXA DIRECT zamówisz wszelkie ubezpieczenia komunikacyjne. Możesz wybierać spośród standardowych OC, AC czy NNW, ale także dodać do nich ubezpieczenie szyb, opon czy Assistance w razie awarii.

Jak zrealizuję kupon rabatowy AXA DIRECT?

Jeśli posiadasz AXA DIRECT kupony rabatowe wpisz ich kod w specjalnie przeznaczone do tego pole, które znajduje się na pierwszym kroku zamówienia, zaraz pod danymi potrzebnymi do ubezpieczenia pojazdu. Zniżka naliczy się automatycznie, a Ty zapłacisz mniej za całą polisę.

Zamawianie i płacenie w AXA DIRECT

Za zamówione ubezpieczenie zapłacisz kartą, przelewem lub za pobraniem. Pamiętaj jedynie, że aby dostać zniżkę musisz wpisać w odpowiednie pole kody rabatowe AXA DIRECT.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w AXA DIRECT

Nawet jeśli zamówiłeś ubezpieczenie i użyłeś AXA DIRECT kupony rabatowe Twoja polisa dotrze na Twoją skrzynkę e-mail lub pod wskazany przez Ciebie adres bezpłatnie.

Zgłaszanie szkód w AXA DIRECT

Konsultanci AXA DIRECT pracują 24 godziny na dobę, więc w razie wypadku lub awarii, kiedy potrzebujesz pomocy po prostu zadzwoń, a otrzymasz ją błyskawicznie.

Obsługa Klienta w AXA DIRECT

Jeśli masz jakieś pytania o kody rabatowe AXA DIRECT zadzwoń na infolinię lub wyślij wiadomość. Możesz także zamówić bezpłatne oddzwonienie, a wtedy promocje AXA DIRECT staną się jasne.

AXA DIRECT: 4.3 na 5 punktów na podstawie ocen 11.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje AXA DIRECT

Wygasły

20% rabatu za zakup pakietu OC i AC

Przejdź do sklepu
Wygasły

20% rabatu za zakup ubezpieczenia online w AXA DIRECT

<p>Zł&oacute;ż zam&oacute;wienie na ubezpiecznie w AXA DIRECT przez Internet, a dostaniesz na nie 20% rabatu. Sprawdź szczeg&oacute;ły oferty.&nbsp;Promocja trwa do odwołania.</p>

Przejdź do sklepu
Wygasły

307 zł OC za rok w AXA DIRECT

<p>Wykup ubezpieczenie OC już za 307 zł za rok w AXA DIRECT!</p>

Przejdź do sklepu