Łącznie 3 ocen

Bavio Kod Rabatowy

Bavio Screenshot

Oferty Bavio

„Nie przegap już żadnej promocji Bavio“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Bavio

  1. Okazyjne zakupy w sklepie Bavio
  2. Okazje na Bavio
  3. Kolorowy świat zabawy
  4. Cennik wysyłki
  5. Odstąpienie od umowy
  6. Doradca Bavio i realizacja zamówień

O sklepie Bavio

Sklep Bavio to miejsce, w którym zgromadzono starannie wyselekcjonowane zabawki z całego świata. Każda zabawka przechodzi wewnętrzny test jakości i użyteczności, dzięki czemu wiesz, iż kupujesz najwyższą jakość. Dodatkowo możesz zdecydować się na odpowiednie zapakowanie produktu i dostarczenie go pod wskazany adres. Możesz również dołączyć do przesyłki kartę z życzeniami. Dzięki temu, nawet jeżeli dziecko mieszka daleko i nie masz możliwości przekazania podarunku w tym terminie, i tak może otrzymać podarunek w dniu swoich urodzin. Doradca Bavio zawsze chętnie pomoże ci w wyborze odpowiedniego gadżetu dla małego chłopca i małej dziewczynki. Zapisz również najważniejsze daty, a sklep przypomni ci o nich i pozwoli na wybór dobrego podarunku.

Okazyjne zakupy w sklepie Bavio

Sklep Bavio to również możliwość zrobienia okazyjnych zakupów w niższej cenie. Przekonaj się, jak wiele promocji oczekuje na ciebie i zachęca do skorzystania z nich. Dzięki nim możesz zakupić wymarzone prezenty na zapas, niech oczekują na właściwą okazję. Przekonaj się także, że dzięki Bavio kody rabatowe, zyskasz niższe ceny na cały asortyment. Dodatkowo sprawdź propozycję markowego outletu.

Okazje na Bavio

Skorzystaj z najlepszych okazji i sprawdź ofertę przygotowaną przez Kupony.pl. Wystarczy, że skopiujesz Bavio kod rabatowy i wkleisz go w okienko w swoim Koszyku zakupowym na stronie sklepu. Tylko tyle wystarczy, by cieszyć się cenami niższymi nawet o kilkadziesiąt procent.  Śledź na bieżąco pojawiające się oferty i wykorzystaj je w momencie dokonywania zakupu zabawek.

Kolorowy świat zabawy

Sklep Bavio to raj dla miłośników zabawek. Odnajdziesz tu produkty dedykowane zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom i to w różnych grupach wiekowych. Zabawki dla maluchów, drewniane, drony, roboty, maskotki, lalki. Tyle i jeszcze więcej odnajdziesz na stronie Bavio. Oprócz tego masz pewność, że każdy produkt pochodzi od renomowanego dostawcy i został sprawdzony pod kątem swojego bezpieczeństwa i użyteczności. Zabawki Bavio dobierzesz do indywidualnych potrzeb każdego dziecka i z pewnością sprawisz mu nimi bardzo wiele radości. Zaufaj doświadczeniu fachowców i zdaj się na opinię Doradcy Bavio, którzy pomoże ci w podjęciu ostatecznej decyzji.

Cennik wysyłki

Wysyłka produktów ze sklepu Bavio odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Jej koszt to 14,5 złotych, niezależnie od tego, czy dostawa będzie zrealizowana pod konkretny adres, czy też będzie dostępna do obioru w punkcie Parcel Shop. Jeżeli chcesz otrzymać paczkę w sobotę, musisz do tej kwoty doliczyć 16 złotych, natomiast jeżeli chcesz za przesyłkę zapłacić przy odbiorze, dolicz 5 złotych.

Odstąpienie od umowy

Masz prawo do dokonania zwrotu nieużywanego towaru w przeciągu 14 dni od chwili otrzymania przesyłki bez podawania jakiejkolwiek przyczyny tej decyzji. W tym celu wyślij na adres stacjonarny sklepu informację na temat realizacji prawa do odstąpienia od umowy. Możesz skorzystać z gotowego formularza, który jest dostępny na stronie internetowej sklepu, jednak nie jest to obowiązkowe. Pamiętaj, że produkt oddawany musi posiadać oryginalne opakowanie oraz nie może posiadać żadnych oznak używania. Przed wysyłką zadbaj o dobre zabezpieczenie zabawki na czas transportu.

Doradca Bavio i realizacja zamówień

Aby skontaktować się z doradcą Bavio, zadzwoń pod numer 61 226 82 50 lub napisz wiadomość na adres doradca@bavio.pl. Dział realizacji zamówień znajduje się pod numerem 61 226 82 50 oraz adresem biuro@bavio.pl. Sklep jest obecny również na wielu portalach społecznościowych, za pośrednictwem których również masz możliwość zadawania pytań. Przekonaj się sam o profesjonalizmie tej firmy.

Bavio: 4.7 na 5 punktów na podstawie ocen 3.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Bavio

Wygasły

30% rabatu na Zabawkę Tygodnia

Przejdź do sklepu
Wygasły

261 zł rabatu na samochody bitewne

Przejdź do sklepu