Rabaty w Beurer Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Beurer

Beurer

Niskie ceny sprzętu medycznego

Wartość zniżki:
Niskie ceny sprzętu medycznego

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare

Informacje o Beurer

Beurer
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Beurer

Firma BEURER posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów medycznych służących szeroko rozumianej ochronie zdrowia, zapewniających komfort psychiczny i fizyczny. To wysoka jakość w niskiej cenie.

Rabaty w Beurer 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 14.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres TTT INVEST Sp. z .o.o. MEDIC-MAR Hurtownia Sprzętu Medycznego Sp. k.
al. Piłsudskiego 76
90-330 Łódź

MEDIC-MAR Hurtownia Sprzętu Medycznego rozpoczęła swoją działalność w 1995 r. w Łodzi. W ciągu tych 21 lat istnienia, firma poznała potrzeby klientów i stara się ciągle poszerzać wiedzę tak, aby w jak najbardziej profesjonalny sposób obsługiwać klientów. Od 2000 roku jest Autoryzowanym i Wyłącznym Przedstawicielem niemieckiej renomowanej firmy BEURER GmbH na terenie Polski. Niemiecka firma BEURER GmbH została założona w 1919 roku. Od czasu jej założenia najlepsi specjaliści  zajmują się badaniami i pracują nad rozwojem najwyższej jakości urządzeń marki BEURER. Nowoczesny design, wysoka jakość i niezawodność to niewątpliwie najważniejsze atuty oferowanych produktów.

Kody rabatowe Beurer

Specjalnie sporządzona zakładka promocje, to dowód na to że klienci należący do sklepu są najważniejszym elementem dla firmy. Ponadto klienci mogą liczyć na Kod rabatowy Beurer. To idealna okazja aby wysokiej jakości sprzęt kupić w promocyjnej cenie. I tak na przykład ostatnimi czasy, kupując gazetę Avanti, klienci mogli natknąć się na kod rabatowy Beurer, obejmujący 30% zniżki. Będąc na bieżąco z nowościami wprowadzonymi., istnieje możliwość zdobycia kodu sięgającej wartości aż 60%.

Newsletter

Na stronie internetowej Beurer każdy odwiedzający może zapisać się do Newslettera, dzięki któremu klient ma możliwość otrzymania wiadomości dotyczących najnowszych produktów, a także informacji o bieżących promocjach dla klientów. To niezwykle prosta czynność, która przekłada się  na szereg korzyści dla klienta dokonującego zakupów w sklepie Beurer.

Asortyment hurtowni internetowej

Firma Beurer posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów medycznych służących szeroko rozumianej ochronie zdrowia, zapewniających komfort psychiczny i fizyczny. Wszystkie produkty medyczne firmy Beurer posiadają odpowiednie atesty medyczne. Firma specjalizuje się również w produkcji poduszek i kocy elektrycznych, posiada bardzo rozbudowany asortyment wag kuchennych i łazienkowych zarówno szklanych jak i tradycyjnych. W swojej ofercie posiada również duży wybór przyrządów do masażu, pulsometrów oraz wiele innych ciekawych produktów sygnowanych marką Beurer. Dowodem wysokiej jakości proponowanych  produktów i usług jest stale rosnące grono zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się Hurtownie Farmaceutyczne oraz renomowane Sieci Handlowe. Odbiorcami są również apteki, sklepy medyczne, placówki służby zdrowia, sklepy sportowe, sklepy ze sprzętem AGD, oraz indywidualni klienci.

Dostawa

Zamówione towary zostaną doręczone za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej np. DPD – za dodatkową opłatą , zgodnie z danymi zawartymi na potwierdzonym zamówieniu. Reklamacje są rozpatrywane na podstawie zgłoszenia reklamacyjnego. Reklamacja uznana odsyłana jest na koszt sklepu MEDIC - MAR a reklamacja nieuznana na koszt Klienta.

Kontakt

Wszelkie pytania klient może kierować drogą elektroniczną info@medicmar.com.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku   pod numerem (0-42) 672 80 80