Łącznie 1 ocen

Bierhalle Kod Rabatowy

Bierhalle Screenshot
Bierhalle Logo

Okazja Kupon

Kupon na piwo 0,4l gratis
ważny do do odwołania

  • ważne auf alles
  • Bez kwoty minimalnej
  • ważne dla wszystkich klientów
  • ważne do odwołania
użyty 26 razy

Oferty Bierhalle

„Nie przegap już żadnej promocji Bierhalle“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Bierhalle

Alle Suchbegriffe anzeigen

Bierhalle to połączenie browaru i restauracji. Na rynku obecne jest od sierpnia 2005 roku. W tym czasie cały czas wytwarzane są nowe gatunki piwa warzonego na miejscu. Metodą prób i eksperymentów, Bierhalle udało się dojść do prawdziwego mistrzostwa w browarnictwie. Zaowocowało to powstaniem sieci restauracji i browarów w różnych miastach Polski. Obecnie restauracje tej marki są obecne w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu. Usytuowanie w ścisłych centrach, w pobliży atrakcji turystycznych, jeszcze bardziej sprzyja odwiedzinom w Bierhalle. Niezwykły, swobodny klimat nastawiony jest na spędzanie tu czasu przez całą rodzinę.

Bierhalle Promocje dla całej rodziny

Bierhalle to nie tylko doskonała restauracja, ale także przystępne ceny dla całej rodziny. W jaki sposób możesz zaoszczędzić? Wykorzystaj Bierhalle Promocje! Jednym z pomysłów jest korzystanie z Bierhalle kody rabatowe. Możesz również zapisać się do newslettera, dzięki któremu zdobędziesz kupon promocyjny na odbiór darmowego piwa o pojemności 0,4 l w dowolnym lokalu sieci Bierhalle. Inną okazją jest darmowy posiłek dla dziecka do 12 roku życia po zamówieniu przez rodzica dania dla siebie. Oferta ta obowiązuje w weekendy. Za lunch w Bierhalle zapłacisz jedynie 19,99, a w tym czasie możesz zjeść ile chcesz. Promocja ta działa pomiędzy godziną 12.00 a 15.00 w dzień powszedni. Bieżące promocje można śledzić za pośrednictwem Facebooka. Zmieniają się one w zależności od pory roku i nie tylko.

Bierhalle kody rabatowe – co to jest?

Kupony promocyjne to specjalna oferta dostępna na stronie Promoszop. Dzięki uwzględnionym tu zniżkom i okazjom, masz szansę dowiedzieć się o wszystkich promocjach i skorzystać z nich podczas odwiedzin w lokalu. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy, bo wszystkie informacje dotyczące twojej ulubionej restauracji i browaru dostępne są od ręki.

Co znajdziesz w Bierhalle?

Bierhalle to więcej niż zwykła restauracja. Spróbujesz tutaj najlepszych dań kuchni polskiej oraz międzynarodowej, które z pewnością sprostają twoim oczekiwaniom. Na miejscu znajduje się również minibrowar, który oferuje klientom możliwość spróbowania aż dwunastu gatunków piw warzonych na miejscu. Wszystko odbywa się w oparciu o tradycyjne receptury. W Bierhalle można poznać tajniki produkcji najlepszego piwa, dzięki spotkaniu z profesjonalnym piwowarem. Restauracje są dwupiętrowe. Górne to tradycyjna restauracja, wystrojem nawiązująca do bawarskich gospod, natomiast na dole panuje bardziej swobodny klimat. Nic dziwnego, w końcu stąd jest najbliżej do Warzelni, czyli serca Bierhalle. Są tutaj drewniane ławy i charakterystyczne serwetki w biało-niebieską kratkę. Kelnerzy ubrani są w stroje bawarskie. Firma świadczy również usługi związane z cateringiem na dowolną okazję.

Zamawianie i wykorzystanie kodów rabatowych

Niektóre spośród promocyjnych ofert dostępnych dzięki Bierhalle kody rabatowe, mogą wymagać pokazania odpowiedniego kuponu. Zawsze jest to wyraźnie zaznaczone. Wówczas po prostu wydrukuj go ze strony. Jednak zdecydowana większość promocji w Bierhalle nie wymaga posiadania jakiegokolwiek potwierdzenia i wystarczy powiedzieć obsłudze o chęci skorzystania z nich. Możesz więc pójść do swojej ulubionej restauracji kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę!

Uwagi

Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi związane z otrzymanymi daniami lub inne, poinformuj o tym obsługę.

Kontakt do restauracji Bierhalle

Ogólny e-mail do kontaktu z firmą zarządzającą lokalami Bierhalle, to biuro.bierhalle@globrest.com. Pod ten adres kierować można wszelkie uwagi, sugestie i prośby. Oprócz tego na stronie firmowej www.bierhalle.pl, w zakładce Kontakt znajdują się adresy, numery telefonów oraz formularze kontaktowe do wszystkich restauracji sieci w Polsce.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku