Rabaty w BIK - Alerty Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w BIK - Alerty

BIK - Alerty

Bik alerty za 24 zł rocznie!

Wartość zniżki:
24 zł

Ważne na:
✔️ na wiele produktów ✔️ Wszyscy klienci
BIK - Alerty

Raport BIK - 39 zł za jeden raport

Wartość zniżki:
39 zł za jeden raport

Ważne na:
✔️ Raport BIK ✔️ Wszyscy klienci
BIK - Alerty

Aktywuj pakiet BIK i upewnij się, że nie masz długów

Wartość zniżki:
Aktywuj pakiet BIK i upewnij się, że nie masz długów

Ważne na:
✔️ na zakup pakiet BIK ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o BIK - Alerty

BIK - Alerty
5 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla BIK - Alerty

Bik - alerty to usługa Biura Informacji Kredytowej, która powiadomi Cię w momencie próby uzyskania kredytu na Twoje dane osobowe. Wystarczy założyć konto, a w wypadku oszustwa otrzymasz SMS. Wystarczy kilka chwil, by aktywować usługę.

 

Rabaty w BIK - Alerty 3
Największy rabat w BIK - Alerty 24 zł
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Biuro Informacji Kredytowej S.A.
ul. Jacka Kaczmarskiego 77a
02-679 Warszawa

Sprawdź oferty promocyjne na alerty Biura Informacji Kredytowej i chroń się przed wyłudzeniem kredytu

Obawiasz się kradzieży tożsamości? Chcesz zabezpieczyć swoje dane i ochronić się przed oszustami. Zapewnij sobie całkowite bezpieczeństwo dzięki nowej usłudze Biura Informacji Kredytowej. Skorzystaj z obowiązujących na BIK - Alerty promocji i zapewnij sobie gwarancję, że nie padniesz ofiarą wyłudzenia!

Co to są Alerty BIK?

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o przestępstwach, opartych na kradzieży danych. Do najczęstszych przypadków należą wyłudzenia kredytów, pożyczek, abonamentów komórkowych, rat, umów na dostawy energii itp. Ten rodzaj oszustwa staje się niestety coraz bardziej popularny, a techniki złodziei coraz doskonalsze. Na szczęście, istnieje proste rozwiązanie. Alerty BIK to usługa, umożliwiające ochronę przed tego rodzaju wyłudzeniami. Za każdym razem, kiedy Biuro Informacji Kredytowej otrzyma zapytanie na twoje dane, będziesz informowany o tym fakcie SMSem. Jeśli to nie ty próbowałeś wziąć kredyt lub pożyczkę, udaremnisz próbę oszustwa.

Alerty BIK pozwolą ci także zachować pełną kontrolę nad twoimi zobowiązaniami finansowymi. Jeśli spłacasz aktualnie pożyczkę lub masz inne cykliczne zobowiązania, Alerty będą powiadamiać cię o zaległościach lub ewentualnym pogorszeniu się historii kredytowej. Dzięki temu unikniesz opóźnień i szybko wyjaśnisz ewentualne nieporozumienia, bez szkody dla twojej wiarygodności finansowej.

Poznaj także usługi dodatkowe

Alerty BIK możesz zamówić jako samodzielną usługę lub wykupić ją razem z pakietem usług dodatkowych. W ten sposób zyskasz nie tylko więcej korzyści, ale także niższą cenę, dzięki przygotowanym rabatom. Oprócz powiadomień o próbach wyłudzenia, zyskasz dostęp do wskaźnika BIK, prezentującego twój status przez cały rok, możliwość przygotowania 12 raportów rocznie, zawierających szczegółowe informacje na temat twojej historii kredytowej, a także możliwość samodzielnego zastrzegania ukradzionych lub zagubionych dokumentów jednym kliknięciem. Wykorzystując dostępne na stronie Alerty BIK promocje możesz ustawić także zastrzeżenie kredytowe, czyli informację, że w tym momencie nie jesteś zainteresowany żadnymi kredytami. Uniemożliwi to potencjalnym oszustom wykorzystanie twoich danych w celu wzięcia pożyczki.

Wykorzystaj obowiązujące na stronie Alerty BIK promocje

Chcesz skorzystać z ochrony danych w lepszej cenie? Sprawdź aktualnie dostępne na stronie Alerty BIK zniżki i oferty specjalne. Dzięki promocjom możesz wykupić dostęp do usług taniej i cieszyć się bezpieczeństwem przez okrągły rok. Zamawiając Alerty BIK na dłużej nie tylko oszczędzisz, ale także zyskasz dostęp do szeregu usług dodatkowych, które pozwolą ci jeszcze lepiej chronić swoje pieniądze.

Obniż cenę usługi, stosując w Alerty BIK kody rabatowe

Zdecydowałeś się na uruchomienie Alertów? Zaopatrz się w honorowane przez BIK Alerty kody promocyjne. Pozwolą ci one zamówić usługi w niższej cenie. Jak znaleźć akceptowane w serwisie BIK Alerty kody rabatowe? Sprawdź profile Biura Informacji Kredytowej w social mediach i przejrzyj oferty, udostępniane w naszym serwisie. Jeśli jakieś zniżki są aktualnie dostępne - znajdziesz je właśnie u nas. Co dalej? Jeśli posiadasz już odpowiedni do BIK Alerty kupon rabatowy, postępuj zgodnie ze wskazaniami poniższej instrukcji. Aktywacja zniżek nie zajmie ci tylko chwilę!

  1. Wejdź na stronę kupony.pl i odszukaj interesujący cię kupon rabatowy. Zostaniesz przekierowany na oficjalną stronę BIK Alert. Tam zamów alerty SMS lub pakiet, obejmujący również usługi dodatkowe.
  2. W formularzu rejestracji podaj wszystkie wymagane dane. Niezbędne będą podstawowe informacje na twój temat (imię, nazwisko, adres) oraz dane z dowodu osobistego (seria, numer, data ważności, numer PESEL).
  3. Wybierz formę potwierdzenia swojej tożsamości (skany dokumentu tożsamości lub list polecony) i załącz wymagane pliki.
  4. Wykonaj przelew identyfikacyjny z własnego konta.
  5. Ustaw hasło do indywidualnego profilu na stronie i zaloguj się na swoje konto, aby zatwierdzić wybraną ofertę.
  6. Zanim dokonasz płatności, odszukaj okienko przeznaczone na akceptowany przez BIK Alerty kod promocyjny.
  7. Wprowadź posiadany kod w wyznaczone miejsce, a następnie jednym kliknięciem obniż cenę swojego zamówienia.
  8. Dokonaj płatności za wybrany pakiet, a natychmiast po jej zaksięgowaniu zostaną uruchomione usługi.

Dowiedz się więcej o ochronie danych

Alerty BIK chronią cię przed coraz częstszymi przestępstwami wyłudzenia i kradzieży tożsamości. W dzisiejszych czasach każdy właściciel dowodu osobistego narażony jest na utratę danych, które następnie mogą posłużyć przestępcom do zaciągnięcia pożyczki w jego imieniu. Uruchomienie Alertów BIK pozwoli ci spać spokojnie, ponieważ każde zapytanie kredytowe, w którym użyte zostaną twoje dane, zostanie natychmiast odnotowane. Po uzyskaniu informacji SMS, będziesz mógł udaremnić próbę wyłudzenia, kontaktując się z instytucją finansową lub Biurem Informacji Kredytowej.

Jak działa BIK?

Biuro Informacji Kredytowej to największa w Polsce baza danych, dotyczących zobowiązań finansowych klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. BIK dysponuje informacjami na temat historii i zdolności kredytowej ponad 24 milionów obywateli oraz ponad 1 miliona firm. Grupa BIK gromadzi dane, dotyczące realizacji zobowiązań wobec banków, SKOK-ów i innych instytucji, udzielających pożyczek. BIK ściśle współpracuje z całym sektorem bankowym, zbierając dane na temat wiarygodności kredytobiorców. Warto wiedzieć, że ponad 90% danych, zgromadzonych przez BIK to informacje pozytywne, po sprawdzeniu których banki i inne firmy chętnie nawiązują współpracę z potencjalnymi klientami i kontrahentami.

Bądź na bieżąco, dzięki mediom społecznościowym

Chcesz się dowiedzieć jaka jest twoja finansowa osobowość? Interesują cię najnowsze doniesienia i analizy sytuacji ekonomicznej? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ochrony swoich danych przed nowoczesną przestępczością? Zacznij obserwować profile BIK w mediach społecznościowych i zyskaj informacje z pierwszej ręki. Sprawdź na Twitterze aktualności ze świata finansów i przekonaj się, dlaczego warto budować dobrą historię kredytową. Zajrzyj na Facebooka, aby dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie danych i wykonać krótki psychotest, który ujawni twoją finansową osobowość. Wynik pomoże ci zwrócić uwagę na potencjalne zagrożenia dla twoich pieniędzy i dobrać najkorzystniejsze rozwiązania. Odwiedź także kanał BIK na YouTube, aby posłuchać wypowiedzi ekspertów w dziedzinach finansów i ochrony danych osobowych.

Skontaktuj się

Masz pytania, dotyczące Alertów BIK? Chcesz poznać szczegóły oferty dla klientów indywidualnych oraz opcje dla firm? Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Konsultanci są do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. Możesz z nimi porozmawiać, dzwoniąc pod numer: 22 310 44 44, wysyłając wiadomość poprzez formularz na stronie lub pisząc e-mail na adres: kontakt@bik.pl.