Rabaty w BOŚ Bank Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w BOŚ Bank

BOŚ Bank

Zainstaluj darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
BOŚ Bank

Pożyczka gotówkowa

Wartość zniżki:
Pożyczka gotówkowa

Ważne na:
✔️ Pożyczka gotówkowa ✔️ Wszyscy klienci
BOŚ Bank

Do 5% więcej na ekolokacie

Wartość zniżki:
Do 5% więcej na ekolokacie

Ważne na:
✔️ na wszystko. Szczegóły na stronie. ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o BOŚ Bank

BOŚ Bank
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla BOŚ Bank

Innowacyjne produkty bankowe do których dodawane są „zielone korzyści”, regularnie zdobywane nagrody, preferencyjne kredyty dla przedsiębiorstw to kilka propozycji proponowanych przez BOŚ Bank.

Rabaty w BOŚ Bank 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres BOŚ Bank
Ul. Żelazna 32
00-832 Warszawa

Bank, który uczy Polaków jak za pomocą ekologii można wydawać mniej

To polski bank, który od przeszło 25 lat uczy Polaków jak za pomocą ekologii można wydawać mniej, a przy tym zarabiać więcej. Od 1997 roku  jego akcje są notowane na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Klienci mogą liczyć na innowacyjne produkty bankowe oraz referencyjne kredyty na przedsiębiorstwa, które związane są z ochroną środowiska i zarazem wspierające rozwój ich biznesu.  Ekologia to misja BOŚ Bank, która przekłada się na tysiące zadowolonych klientów.

BOŚ promocje i korzyści

BOŚ Bank oferuje swoim klientom szereg promocji.  I tak na przykład korzystając z BOŚ Bank promocje – „Rok bez odsetek” klient wciągu ostatnich 12 miesięcy może liczyć na 0% odsetek. Dodatkowo owa promocja pomaga wspierać ochronę foki szarej. Za każdą udzieloną EKOpożyczkę BOŚ Bank przekaże 1 zł na rzecz Fokarium Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego na Helu.

Niezależnie czy klient posada małe czy duże plany, wraz z BOŚ Bank promocje znajdzie pożyczki, a także kredyty , które w pełni będą dopasowane do zamierzeń. Dodatkowo klient indywidualny może płacić niższe rachunki za prąd czy wodę – jest to znacznie prostsze niż mu się wydaje. Wystarczy, że użyje EKOkalkulatora, który szybko wyliczy ile zaoszczędzi poprzez zastosowanie w swoim domu proponowanych przez BOŚ Bank promocje rozwiązania.

Pierwsze kroki w biznesie

BOŚ Bank to również idealna propozycja dla osób, które stawiają pierwsze kroki w biznesie. Firma zdaje sobie sprawę z tego, że start jest najtrudniejszy, a ograniczenie kosztów może przesądzić o jej sukcesie. Z tego tez względu klient może sprawdzić bezpłatne konto EKOstarter – nie będzie musiał płacić za to, co może mieć za darmo. Na podanym koncie podstawowe operacje są w pełni bezpłatne. Korzyści, które  czekają na każdego klienta to między innymi – brak opłat za wypłaty z bankomatów BOŚ Bank, za elektroniczne przelewy do ZUS i US, za korzystanie z karty debetowej do rachunku.

Aby otworzyć konto należy wypełnić formularz - wówczas BOŚ Bank skontaktuje się z klientem. Klient może również skontaktować się z doradcą w celu otworzenia konta.

Szereg konferencji dla przedsiębiorców

BOŚ Bank wraz z firmą EGC Doradztwo Europejski oraz czasopismem Fundusze Europejskie przygotował cykl konferencji dla przedsiębiorców podczas której będą mogli dowiedzieć się więcej na temat praktycznych aspektów pozyskania dotacji dla firmy, źródeł finansowania projektów innowacyjnych, a także dotacji dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to kluczowa kwestia dla pracowników BOŚ Bank. W trosce o każdego klienta w przypadku zagubienia lub kradzieży karty osoba może skontaktować się z firmą – w tym celu zostanie zastrzeżona karta. Zastrzeżone mogą również dokumenty wówczas, gdy zostaną zagubione lub skradzione. Wówczas klient powinien natychmiast dokonać ich zastrzeżenia w Systemie DOKUMENTY ZASTRZEŻONE. W BOŚ Bank Klient może zastrzec zarówno dowód osobisty, paszport, jak i prawo jazdy, książeczkę wojskową i dowód rejestracyjny,.

Kontakt

W przypadku  pytań warto skontaktować się z BOŚ Bank od poniedziałku do piątku numerem telefonu  801 355 455 lub +48 22 543 34 34. Możliwy jest również kontakt elektroniczny poprzez formularz.