Rabaty w BPH Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w BPH

BPH

Zobacz ogłoszenia dostępnych nieruchomości na sprzedaż

Wartość zniżki:
ogłoszenia nieruchomości na sprzedaż

Ważne na:
✔️ ogłoszenia nieruchomości na sprzedaż ✔️ Wszyscy klienci
BPH

Kredyty hipoteczne w BPH

Wartość zniżki:
kredyty hipoteczne

Ważne na:
✔️ kredyty hipoteczne ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o BPH

BPH
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla BPH

Niezależnie od tego czy jesteś nowym, czy obecnym klientem, dzięki naszej stronie znajdziesz wszystkie aktualne BPH Promocje.

Rabaty w BPH 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
Adres Bank BPH SA
ul. płk. Jana Pałubickiego 2
80-175 Gdańsk

Bank BPH, a właściwie zgodnie z oficjalną nazwą BPH S.A. należy do grupy kapitałowej GE, jednej z największych korporacji na świecie. BPH jest obecny na polskim rynku już od ponad 20 lat. Główną misją Banku są produkty i usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. W jego ofercie znajdują się konta osobiste, rachunki oszczędnościowe, lokaty i produkty inwestycyjne, kredyty gotówkowe i hipoteczne oraz karty kredytowe, a także produkty kompleksowej obsługi finansowej przedsiębiorstw. Klienci Banku mogą korzystać z sieci ponad 400 oddziałów i placówek partnerskich, jak również z bankowości internetowej oraz telefonicznej.

Promocje w Banku

Bank proponuje szereg promocji dla swoich obecnych oraz potencjalnych klientów.

  1. Na pierwszym miejscu znajduje się kredyt konsolidacyjny, czyli połączenie wszystkich posiadanych kredytów w jeden z niższym oprocentowaniem.
  2. Promocja dla posiadaczy kart kredytowych, gdzie dzięki przeniesieniu karty można zyskać 100, 200, a nawet 300 PLN.
  3. Ściśle dopasowany pod Klienta program VISA Oferty. Niezbędne jest tylko zarejestrowanie swojej karty VISA w programie
  4. Wyjątkowe konto osobiste polecane Seniorom
  5. Promocje dla posiadaczy kart kredytowych Banku BPH

Jak wiele instytucji Bank także oferuje darmowy newsletter. Po wpisaniu swojego adresu mail można otrzymywać bezpłatne informacje dotyczące tak palących finansowych kwestii. Tego typu produkt ma istotne znaczenie lojalnościowe.

Produkty

W swojej ofercie Bank posiada szereg produktów, tak obecnie niezbędnych. Spróbujemy napisać kilka słów tylko o tych, które wydają się być najbardziej popularne. Oczywiście na pierwszym miejscu mam różnego rodzaju konta, jakby „szyte na miarę” pod poszczególnego Klienta. Możemy tutaj wymienić: Lubię to! Konto, Kapitalne Konto, Dopasowane Konto, Cool Konto, Konto Walutowe, Maksymalne Konto czy też Limit na KoncieJeżeli ktoś chce, aby jego konto na niego zarabiało, to może skorzysta z Lokat, Pracowitego Konta Oszczędnościowego, Programów, Produktów, Polis Inwestycyjnych czy Funduszy Inwestycyjnych. Do tego mamy Karty Płatnicze oraz Kredytowe, Kredyty, Ubezpieczenia, czyli wszystko to, czego od Banku wymagamy. Rozwiązań finansowych, które Bank posiada w swojej ofercie jest bardzo dużo. Dlatego warto odwiedzić stronę Internetową Banku by zapoznać się z nimi. Podsumowując możemy napisać, że Bank posiada pełną ofertę dla Klientów Indywidualnych, a także Firm i Korporacji. Nie darmo posiada laur Banku Fair.

Obsługa klienta

Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi obecnie zasadami czy też modę może się odbywać tradycyjnie za pomocą 134 oddziałów Banku, jak i 241 Placówek Partnerskich, jak i oczywiście drogą elektroniczną. W ofercie firmy są rozwiązania związane z bankowością Internetową, mobilną czy też telefoniczną. Można liczyć na najbardziej użyteczne funkcje za pomocą sms, jak i doładowania telefonów. Bank posiada także infolinię służącą do zastrzegania kart aktywną 24 godzin w 7 dni w tygodniu. Numery infolinii: 48 58 300 75 00 / 801 889 889, a także tradycyjną obsługę telefoniczną podzieloną na działy: klienci indywidualni, firmy oraz korporacje. Szczegóły znajdują się na stronie banku Oczywiście możliwy jest także kontakt drogą elektroniczną: dla klientów Indywidualnych oraz firm: KontaktBPH@ge.com, oraz dla korporacji: businessline@bph.pl. Siedziba główna banku mieści się w Gdańsku przy ulicy płk. Jana Pałubickiego 2. Jest to bank, który wychodząc naprzeciw nowym czasom i wymaganiom stara się łączyć tradycję z nowoczesnością. I należy przyznać, że dobrze mu to wychodzi. Proponowane promocje oraz kody rabatowe stanowią dodatkowy element dla klientów przemawiających za związaniem się z bankiem.