4.8 od 5 gwiazdek

Łącznie 4 ocen

British School Kod Rabatowy

British School Screenshot

British School TOP Oferta Polecane przez Agnieszka

British School Logo

z Kartą Rabat

Rabaty z Kartą Korzyści
ważny do do odwołania

 • ważne na rabaty z Kartą Korzyści
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 1 razy

Aktualne kupony rabatowe British School & oferty

British School Logo

Promocje ! Promocja

Zniżki na naukę języka obcego
ważny do do odwołania

 • ważne na naukę języka angielskiego
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 5 razy
British School Logo

dla frim Oferta

Oferta kursów językowych dla firm
ważny do do odwołania

 • ważne na ofertę kursów językowych dla firm
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 1 razy

Oferty British School

„Nie przegap już żadnej promocji British School“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Sprawdź!
Oferta

Szkolenia językowe dla pracowników
Oferta pokaż

Sprawdź!
Oferta

Talony do TESCO, Zalando, Media Markt i TK Maxx
Oferta pokaż

praca
Oferta

Znajdź pracę w Twoim mieście
Oferta pokaż

Sprawdź!
Oferta

Audiobooki o rozwoju osobistym
Oferta pokaż

25%
Rabat

25% rabatu na pakiet Egzaminy Prawnicze MS 2019
Rabat pokaż

Sprawdź!
Oferta

Ciekawe prezenty firmowe
Oferta pokaż

59 zł
Promocja

59 zł rabatu na oprogramowanie do zdjęć i projektów
Promocja pokaż

70%
Rabat

70% rabatu na wyprzedaży
Rabat pokaż

słowa kluczowe do British School

 1. Promocje na kursy językowe
 2. Atrakcyjna oferta dla firm
 3. Zrealizuj swoje marzenia - załóż własną firmę
 4. Angielski dla najmłodszych
 5. Platforma E-learning
 6. Oferta British School
 7. Kontakt

O szkołach językowych British School

W obecnych czasach bardzo istotnym językiem jest angielski. Posługując się nim na odpowiednim poziomie jesteśmy w stanie dogadać się praktycznie z każdą osobą niezależnie od kraju, z którego pochodzi. British School istnieje od 1996 roku. W ponad 50 ogólnopolskich oddziałach realizuje spójną strategię dydaktyczną, opartą na najlepszych standardach potwierdzonych licznymi wyróżnieniami oraz certyfikatami jakości. Kursanci przekraczając próg szkoły, trafiają pod opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycieli. Dla British School pracują ludzie z pasją, którzy profesjonalnie i z zaangażowaniem realizują misję szkoły.

Promocje na kursy językowe

British School promocje to idealna okazja dla klientów. Nauka to niesamowita przyjemność a w połączeniu z proponowanymi British School promocje uprawnia klienta to większych zniżek. Wystarczy, ze będzie on na bieżąco śledził stronę internetową, a z pewnością nie przegapi tak atrakcyjnych Brirish School promocje.

Atrakcyjna oferta dla firm

Szkoła językowa British School dzięki największej sieci placówek w Polsce oraz blisko 10 letniemu doświadczeniu w nauczaniu pracowników największych firm w kraju jest optymalnym partnerem w profesjonalnych szkoleniach językowych. Kładzie ona szczególny nacisk na podwyższenie umiejętności komunikowania się w języku obcym niezależnie od poziomu zaawansowania. Dzięki tej metodzie pracownicy firmy w najkrótszym czasie są w stanie porozumiewać się z kooperantami zagranicznymi.

A dodatkowo? Szkoła językowa British School jest w stanie dostosować się do potrzeb w zakresie harmonogramu zajęć i ich intensywności.  W celu poznania szczegółowej oferty British School warto skontaktować się  z najbliższą filią British School. Z takiej oferty skorzystały między innymi Michelin Polska, Ministerstwo Gospodarki, Nestle Polska S.A., ORBIS S.A, a nawet PKO SA.

Zrealizuj swoje marzenia - załóż własną firmę

Na rynku jest wiele szkół, ale szansę na odniesienie trwałego sukcesu mają tylko te, które wyraźnie odznaczają się w tle innych wysoką jakością nauczania, jasną strategią działania, konsekwencją w realizacji zamierzeń oraz spójnym wizerunkiem. Takie superlatywy posiada Szkoła językowa British School. Program British School Franchising to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć horyzonty, czerpać radość z ciekawej i dobrze płatnej pracy, a także połączyć siły z mocnym partnerem w biznesie.

Angielski dla najmłodszych

British School to również oferta nauki języka dla najmłodszych. Poziom KIDS to poziom, na którym 3-6 latkowie odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka. Jest to dla nich nowe doświadczenie, które, jeśli jest odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki. To zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także, dla niektórych dzieci, pierwszy kontakt z rówieśnikami.

Platforma E-learning

Jako jedna z nielicznych szkół językowych w Polsce firma posiada własną, w pełni funkcjonalną platformę e-learningową. Jest ona bezpłatna dla wszystkich studentów British School. Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach. To idealne narzędzie, dla wszystkich, którzy cenią sobie systematyczność i samodzielną pracę językiem obcym.

Oferta British School

British School swoją ofertę kieruje do osób, marzeniem których jest nauka języka angielskiego. To zarówno oferta dla klientów indywidualnych, jak i firm. Szkoła językowa to doświadczone osoby, które z chęcią pragną przekazać swoją wiedzę innym. Do programu może przystąpić każdy bez względu od wieku.

Warto dodać, że szkoła jako pierwsza wprowadziła tablice interaktywne, dzięki którym nauka języka jest ciekawsza oraz przyjemniejsza. Tablice interaktywne dają również lektorom możliwość korzystania różnorodnych materiałów multimedialnych. 

Decydując się na wybór szkoły językowej warto wziąć pod uwagę jej renomę oraz opinie niezależnych ekspertów. British School wielokrotnie zajmowała czołowe miejsca w rankingach szkół językowych, organizowanych przez takie pisma jak studencki magazyn „Dlaczego”, czy też uznany tygodnik „Newsweek”. Szkoła posiada również liczne certyfikaty jakości, potwierdzające najwyższe standardy prowadzonych przez nas kursów.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań, klient może skontaktować się telefonicznie lub elektronicznie – numer telefonu oraz e-mail uzależniony jest od placówki znajdujące się w mieście.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje British School

Wygasły

Kursy językowe w Twoim mieście

Przejdź do sklepu