Łącznie 3 ocen

cartonBOX.pl Kod Rabatowy

cartonBOX.pl Screenshot

Oferty cartonBOX.pl

„Nie przegap już żadnej promocji cartonBOX.pl“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do cartonBOX.pl

  1. Zniżki cartonBOX.pl – opakowania dla Twojej firmy tańsze niż myślisz
  2. Kod promocyjny cartonBOX.pl- wykorzystaj dodatkowe możliwości
  3. Dodatkowa zniżka cartonBOX.pl z newslettera
  4. Jak mogę zrealizować kody promocyjne cartonBOX.pl?
  5. cartonBOX.pl – zapakuj wszystko dokładnie tak, jak chcesz
  6. Warunki dostawy
  7. Czy mogę zwrócić zamówienie?
  8. Biuro obsługi klienta

Oferta sklepu cartonBOX.pl

Firm a cartonBOX.pl powstała z myślą o branży e-commerce. Handel oraz biznes w internecie rozwijają się w zawrotnym tempie, a klienci coraz bardziej zwracają uwagę na sposób dostarczenia produktów czy wygląd opakowania. Dzięki usługom oferowanym przez cartonBOX.pl mogą Państwo w łatwy sposób minimalizować koszty opakowania, nie tracąc na jego jakości. Oferujemy stuprocentowe dopasowanie wymiarów opakowania, dzięki czemu w optymalny sposób zabezpieczy Państwa produkt.
Szeroka oferta rozmiarowa opakowań cartonBOX.pl z pewnością spełni Państwa oczekiwania. 

Zniżki cartonBOX.pl – opakowania dla Twojej firmy tańsze niż myślisz

Opakowanie jest jednym z kluczowych elementów w procesie sprzedaży produktu. Jego wielkość, kształt, kolor, etykieta, a także odporność na uszkodzenia w trakcie transportu powinny w pełni spełniać oczekiwania klientów i odpowiednio chronić produkt. Jeśli szukasz estetycznych i sprawdzonych kartonowych pudełek wykorzystaj zniżki cartonBOX.pl. Sprawdź tę możliwość i pozbądź się problemów w pakowaniem zamówień. Oferowana przez cartonBOX.pl zniżka zapewni ci dużą ilość jednakowych pudełek w niskiej cenie. Wykorzystując zniżki cartonBOX.pl możesz w pełni dostosować pudełka do twoich potrzeb. 

Kod promocyjny cartonBOX.pl- wykorzystaj dodatkowe możliwości

Jeśli zajmujesz się produkcją lub sprzedażą delikatnych elementów, doskonale wiesz, jak ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Sprawdź w Kupony.pl aktualne kody promocyjne cartonBOX.pl i zamów idealne opakowania na swój produkt. Kod promocyjny cartonBOX.pl zagwarantuje ci zniżkę na całe zamówienie, w którym możesz mieć nawet setki takich samych opakowań. Pamiętaj, że nie musisz korzystać z szablonu. Zaprojektuj swoje idealne pudełko wraz ze wszystkimi detalami a przy jego zamówieniu wykorzystaj kod promocyjny cartonBOX.pl.

Dodatkowa zniżka cartonBOX.pl z newslettera

Sklep internetowy cartonBOX.pl wysyła do swoich klientów newsletter informacyjny. Wykorzystaj go, ponieważ znajdziesz tam atrakcyjne zniżki cartonBOX.pl. Ponadto newsletter jest bazą informacji na temat nowej oferty sklepu cartonBOX.pl. Poszukaj w nim inspiracji na nowe opakowania na swój produkt i zapłać za nie mniej wykorzystując kod promocyjny cartonBOX.pl.

Jak mogę zrealizować kody promocyjne cartonBOX.pl?

Wybierz w portalu Kupony.pl kod promocyjny cartonBOX.pl, który zagwarantuje ci największą obniżkę, a następnie skopiuj go do schowka. Przejdź na stronę cartonBOX.pl, zaprojektuj swoje pudełko i wybierz ilość, którą chcesz zamówić. Wprowadź kod promocyjny cartonBOX.pl w odpowiednie pole i przelicz ponownie zamówienie.

cartonBOX.pl – zapakuj wszystko dokładnie tak, jak chcesz

cartonBOX.pl oferuje pudełka z tektury 3-warstwowej w dowolnie wybranej wielkości. Klient na stronie może zdefiniować rozmiar pudełka oraz wszystkie szczegóły, dzięki czemu stworzy opakownaie, którego naprawdę potrzebuje. Co więce,j w cartonBOX.pl każdy może zamówić dowolną ilość pudełek. Jest to szczególnie istotne dla osób, które prowadzą firmę, ponieważ im więcej pudełek jest w zamówieniu tym cena jednej sztuki się zmniejsza.

Warunki dostawy

Czas realizacji zamówienia zawsze jest wyznaczany indywidualnie. Wszystkie zamówienia cartonbox.pl dostarcza do swoich klientów za pośrednictwem kuriera, w ciągu 24h. Koszt wysyłki to 15,50zł.

Czy mogę zwrócić zamówienie?

Klient ma prawo zwrócić każde zamówienie internetowe w ciągu 14 dni od momentu dostawy. Aby tego dokonać, należy skontaktować się z obsługą cartonbox.pl, w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Biuro obsługi klienta

Wszystkie pytania, wątpliwości oraz zamówienia klienci mogą kierować do biura obsługi klienta mailowo lub telefonicznie.

cartonBOX.pl: 4.7 na 5 punktów na podstawie ocen 3.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku