Rabaty w Codex Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Codex

Codex

Pomoc prawna dot. kredytów frankowych

Wartość zniżki:
Pomoc prawna dot. kredytów frankowych

Ważne na:
✔️ na pomoc prawnę dot. kredytów frankowych ✔️ Wszyscy klienci
Codex

24/7 centrum obsługi powypadkowej Codex

Wartość zniżki:
24/7 centrum obsługi powypadkowej Codex

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Codex

Najwyższe odszkodowania z PZU dzięki CODEX

Wartość zniżki:
Najwyższe odszkodowania z PZU dzięki CODEX

Ważne na:
✔️ na dochodzenie najwyższych odszkodowań z PZU ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Codex

Codex
4.8 z 5 gwiazdek 5 Oceny dla Codex

Wypadek? Nieszczęśliwy upadek? Codex to firma, która oferuje pozyskanie odszkodowań od różnego rodzaju wypadków. To przyjazna kancelaria, która na swoim koncie ma tysiące zadowolonych osób. Warto dołączyć do ich grona.

Rabaty w Codex 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021
Adres Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k.
al. Tadeusza Rejtana 36
35-310 Rzeszów

Dowiedz się więcej o Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX 

Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX  powstało w lutym 2008 roku jako kancelaria odszkodowawcza. Codex jest  pełnomocnikiem osób poszkodowanych w wypadkach przed instytucjami zobowiązanymi do naprawienia szkody. Kancelaria odszkodowawcza CODEX z Rzeszowa posiada blisko 10-letnie doświadczenie w skutecznym dochodzeniu roszczeń powypadkowych i zadośćuczynień. Misją firmy jest godne reprezentowanie Klientów i uzyskiwanie dla nich najwyższych odszkodowań.

Wyjątkowa usługa prawna

Podejmując współpracę z klientami Codex kancelaria zmierza do świadczenia wyjątkowej usługi. Usługi wyjątkowej na tle wielu konkurencyjnych kancelarii, oferujących pomoc w uzyskaniu odszkodowania, zadośćuczynienia. Sformułowanie  warunków współpracy, które są rzeczywiście inne niż wszystkie, wydaje się praktycznie niewykonalne. Podobnie jak próba opisania słowami tego, w jaki sposób traktujemy każdego Klienta. Prawdziwe oblicze pełnomocnika, to nie tylko właściwe uprawnienia. Wszystko bowiem jest w nas, zarówno zrozumienie oczekiwań wobec klienta  trudnej, powypadkowej sytuacji, jak i urzeczywistnianie znaczenia słów oraz wartość emocjonalna i zaangażowanie ludzi pracujących nad każdą ze spraw.

Zamówienie spotkania z Doradcą w miejscu zamieszkania

Aby umówić się na spotkanie z Doradcą warto skorzystać z Infolinii dostępnej dla każdego klienta. Spotkanie odbyć może się w miejscu zamieszkania klienta, co jest znacznie wygodniejsza formą. Codex kancelaria to  firma która z myślą o swoich klientach stale służy im pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów. I tak na przykład jeśli klient nie ma pewności, czy otrzyma odszkodowanie wówczas będzie mógł skontaktować się z: Działem Dochodzenia Roszczeń proszę  lub skorzystać z kalkulatora odszkodowań gdzie będzie miał możliwość  samodzielnie wyliczyć kwotę szacunkową  spodziewanego odszkodowania.

To więcej niż odszkodowanie

Jednym z ważniejszych celów Codex kancelaria  jest przywrócenie zdrowia poszkodowanego do stanu z przed zdarzenia wypadkowego. Oczywiście kluczowym elementem  jest uzyskanie odszkodowania ale nie mniej ważnym jest szybkie przywrócenie zdrowia. Obecnie  pacjenci natrafiają na szereg barier w procesie leczenia – co związane jest utrudnieniami z dostępem usług lub wysokimi kosztami leczenia. Dlatego w  2011 roku  firma uruchomiła tak zwany  Program Medyczny,  który pozwala Klientom na szybszy powrót do zdrowia w specjalistycznej placówce medycznej., a pracownicy w ramach programu medycznego ułatwią wejście w program rehabilitacyjny.

Kontakt

Wątpliwości? Problemy? Codex służy pomocą. Już teraz klient może skontaktować się z firmą poprzez kontakt telefoniczny wybierając numer 017-852-20-00 lub też drogą elektroniczną - biuro@codex.org.pl