Rabaty w Credit Agricole Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Credit Agricole

Informacje o Credit Agricole

Credit Agricole
4.8 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Credit Agricole

Zastanawiasz się gdzie możesz znaleźć kod rabatowy Credit Agricole? Trafiłeś w dobre miejsce! U nas znajdziesz wszystkie promocje i rabaty do Credit Agricole.

Rabaty w Credit Agricole 1
Ostatnia aktualizacja 14.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Credit Agricole Bank Polska S.A.
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław

Credit Agricole jest francuską siecią banków spółdzielczych, której tradycja sięga aż roku 1885, kiedy to w małej francuskiej miejscowości Salins-les-Bains powstała pierwsza kasa lokalna. Jej rozwój skrupulatnie prowadzono przez cały XX wiek, co w 1990 r. zaowocowało przekształceniem Credit Agricole w międzynarodową grupę bankową. Obecnie jest ona pierwszą pod względem udziałów spółką na francuskim rynku, siódmą na świecie (wg magazynu The Banker), drugą na świecie pod względem przychodów i dziesiątą pod względem zysków (według magazynu Fortune), a także piętnastą z kolei według zestawienia Forbesa. W Polsce jest obecna od 1991, świadcząc pełen zakres usług finansowych, ze szczególnym ukierunkowaniem na obsługę klientów indywidualnych, osób prowadzących działalność gospodarczą i przedsiębiorstw. Credit Agricole od ponad 20 lat obsługuje polskie konta osobiste, kredyty, rachunki oszczędnościowe i ubezpieczenia. Bardzo atrakcyjna jest też lokata Credit Agricole.

Załóż konto i zdobądź kod rabatowy Credit Agricole

Na stronie banku znajdziemy także klub rabatowy, gdzie znajdziemy . Jest on świetnym rozwiązaniem dla osób chcących skorzystać z promocji, które otrzymujemy wraz z zapisaniem się do niego. Rabaty są na produkty różnego rodzaju - od książek po hotele z restauracjami. Mając konta w Credit Agricole możemy zdobyć kod rabatowy Credit Agricole w Merlin.pl, RTV EURO AGD, Black Red White, Księgarniach Matras, salonie galanterii Batycki i innych. Credit Agricole świadczy kompleksową obsługę klienta. Na stronie znajdziemy numer na infolinię, FAQ, formularz kontaktowy oraz różnego rodzaju aplikacje, pozwalające chociażby na błyskawiczne zablokowanie swojej karty bankomatowej czy też znalezienie najbliższej placówki bądź bankomatu. Ponadto, Credit Agricole dysponuje biurem prasowym, siecią programów partnerskich, biurem restrukturyzacji zadłużeń i całą masą innych usług przydatnych klientom.

Świetne opinie o Credit Agricole

Bardzo dobre recenzje zbiera aplikacja mobilna Credit Agricole oraz system obsługi bankowości elektronicznej. Aplikacja mobilna Credit Agricole jest dostępna w systemach Android i IOS. Ma bardzo atrakcyjny system obsługi, a także bardzo przyjazny layout. Należy do najpopularniejszych programów w swoim rodzaju, wyprzedzającą popularnością chociażby wszędzie chwalony system Mbanku.  Oczywiście zawsze przydaje się wspomniany wyżej kod rabatowy Credit Agricole. Jedną z najbardziej solidnych lokat jest lokata Credit Agricole, dostępna także we kilku różnych opcjach. Credit Agricole to firma z tradycjami, która dba o wysoką jakość swoich usług.

Oferta Credit Agricole

Jeśli chodzi o jakość oferty Credit Agricole, na stronie internetowej francuskich bankowców znajdziemy cały wachlarz ciekawych propozycji. Np. za przeniesienie konta do Credit Agricole z innego banku możemy zwiększyć swoje dochody o 250 zł miesięcznie (pod warunkiem, że są one wyższe od kwoty 1500 zł brutto). W ramach tego limitu otrzymujemy również 0 zł za prowadzenie konta przez Credit Agricole, a także 0 zł za wypłaty z bankomatów. Darmowe są również przelewy internetowe i mobilne. Dostępna jest też lokata Credit Agricole.

Najlepsze kredyty Credit Agricole

Bank udziela również prostych kredytów. Istnieją w jego ofercie chociażby kredyty, które podjąć możemy bez zaświadczenia o zarobkach. Są też kredyty konsolidacyjne - dzięki nim możemy wszystkie nasze dotychczasowe działania kredytowe zsumować w jeden kredyt. Do tego szybkie pożyczki na samochód, remont lub wakacje, a nawet na prawo jazdy. Bardzo dobrze skonsolidowana jest również oferta ubezpieczeniowa. Popularny Pakiet Życie, który chroni zdrowie klienta do 65 roku życia, Pakiet Dom, pozwalający na ochronę mienia, a także, co jest zupełnym ewenementem, ubezpieczenia z elementem oszczędzającym. dzięki którym w przypadku szkody możemy dostać dodatkową premię. Istnieją również ubezpieczenia inwestycyjne, dające możliwość zdobycia atrakcyjnych form zysku. Credit Agricole działa we wszystkich sektorach, jest spółką nieustannie ulepszającą jakość swoich usług.